Виробники

Alimak

Alimak Group-провідний світовий постачальник рішень вертикального доступу для професійного використання, який більше 70 років є піонером і лідером галузі. Маючи глобальне охоплення більш ніж в 100 країнах, Група пропонує рішення вертикального доступу, що підвищують цінність для клієнтів за рахунок підвищення безпеки, продуктивності та ефективності використання ресурсів.

Продукти та рішення групи продаються під брендами Alimak, CoxGomyl, Manntech , Avanti і Alimak Service , брендами, широко відомими на ринку і відомими своїми високими показниками безпеки, високою якістю і довговічністю.

Встановлена база групи становить близько 70 000 ліфтів, підйомників, платформ, службових ліфтів і одиниць технічного обслуговування будівель по всьому світу. Заснована в Швеції в 1948 році, група має штаб-квартиру в Стокгольмі, 11 виробничих і складальних підприємств в 8 країнах і 2300 співробітників по всьому світу.

У 2019 році чистий обсяг продажів Alimak Group склав близько 4587 мільйонів шведських крон. Акції Alimak Group котируються в сегменті середньої капіталізації Nasdaq OMX Stockholm. Найбільшим акціонером на кінець року була Investment AB Latour.

Ринок
Як глобальний гравець з продажами в більш ніж 100 країн, ринкові умови для групи варіюються в залежності від географічного регіону і клієнтських секторів. Рішення та послуги вертикального доступу групи адаптовані до цих різних вимог кінцевого ринку. Прочитайте більше.

Бізнес-напрямки
Діяльність Alimak Group організована в чотирьох напрямках: Будівельне обладнання, промислове обладнання, післяпродажне обслуговування і оренда. Прочитайте більше.

Історія
У 1948 році Альвар Ліндмарк заснував компанію Ingenjörsfirman Alvar N. Lindmark Aktiebolag в Шеллефтео, Швеція, звідки і виникла сьогоднішня група компаній Alimak. Прочитайте більше.

Вертикальний доступ в будь-який час в будь-якому місці

Основні факти про групу Алімак
Голова правління: Йохан Хьертонссон