Продаж

Баштові крани

Ціну продажу уточнюйте

Купити
  • Вантажопідйомність, т: 6, 8, 10, 12;
  • Висота, м: від 40 до 150;
  • Виліт стріли, м: до 60

Якщо баштовий кран не буде використовуватися на постійній основі, доцільніше взяти його в оренду. Це поширена практика як в нашій країні, так і за кордоном. Крім мінімізації витрат на будівництво, це знімає з вас турботи про монтаж, демонтаж, обслуговування та ремонт техніки. А якщо заплановано кілька будівельних об’єктів, ви зможете підібрати спеціальну техніку під різні завдання – вибрати потрібну вантажопідйомність, потужність пускового струму та виліт стріли. Ми надаємо спецтехніку як на тривалі, так і на короткі терміни, що дає можливість оптимізувати витрати під умови роботи.На будівельний кран ціна в компанії Вірамакс визначається модифікацією обладнання та терміном оренди. Враховуйте той факт, що баштові крани істотно підвищують економічну вигоду будівельної операції, так як всі вантажопідйомні процеси будуть виконуватися швидше, легше та дешевше. Услуга надається в більшості великих міст України, серед яких Київ, Харків, Одеса, Львів та Дніпропетровськ.

Для замовлення будівельного баштового крана
вам потрібно зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії 0 800 751 550
або написати лист на електронну пошту info@viramax.ua
Ми відповімо Вам протягом декількох хвилин!

Баштовий кран істотно полегшує будівельні процеси, крім цього його легко транспортувати, швидко встановлювати та демонтувати. Тому це дуже поширений вид техніки, який можна зустріти на будь-якому будівництві, включаючи промислові, цивільні, суднобудівні та технічні об’єкти.

Щоб купити баштові крани, необхідно не тільки витратити значну суму грошей, але й правильно підібрати обладнання. Використання техніки передбачає наявність дозвільних документів та відповідальність за життя людей на будівельному майданчику. Ми намагаємося максимально спростити задачу своїм клієнтам, тому пропонуємо:

  • гнучкі умови комерційних пропозицій;
  • професійний підбір обладнання під будівельний майданчик;
  • оформлення необхідної проектної документації (ПВР, ПОС);
  • доставку та монтаж техніки на місце;
  • широкий асортимент від провідних європейських виробників;
  • сервісне обслуговування та демонтаж при необхідності