Продаж

Головна / Продаж / будівельні клино-хомутові риштування

будівельні клино-хомутові риштування

Будівельні роботи-безпечно і комфортно

Будівельні клино-хомутові ласа, замовити які можна через сайт viramax.ua – – це зручна у використанні конструкція, незамінна при здійсненні кладки каменю, оздоблення фасаду. Найбільшим попитом сьогодні користуються рамні конструкції, здатні витримувати великі навантаження до 250 кг/м2, і встановлюватися на висоті до 100 м. Для виготовлення лісів використовується дерево або метал – міцні, надійні, довговічні матеріали.

Зібрати клино-хомутові будівельні ліси можна самостійно, але якщо ви раніше не мали подібного досвіду, то краще ретельно розібратися в особливостях конструкції, монтажу і скористатися послугами шеф-монтаж професіонала, так як від коректності збірки залежить безпека робітників і цілісність обладнання.

З яких елементів складаються рамні будівельні риштування?

Конструкційні елементи будівельних лісів:

 • стійки – рами) – можуть бути зі сходами або без;
 • настили-металевого або дерев’яного;
 • ригелі – в лісах з дерев’яними настилами;
 • перила;
 • домкрати.

Перед початком складання будівельних клинних-хомутових лісів необхідно звільнити місце монтажу від будівельних матеріалів і сміття. Перед допуском до монтажу робітники повинні пройти обов’язкове навчання та інструктаж з техніки безпеки.

Збірка будівельних риштувань

Починати установку конструкції потрібно від кута фасаду, при цьому є сувора послідовність монтажу кожного ярусу:

 • нижній ярус – для монтажу рам використовуються домкрати або п’яти, для з’єднання стійок між собою використовуються стяжки-діагоналі з прапорцевими замками, горизонтальна і вертикальна регулювання здійснюються за допомогою гвинтових домкратів;
 • для з’єднання рам використовується металевий настил (якщо в якості настилу використовується дерев’яний щит, то рами з’єднуються ригелями);
 • монтаж другого ярусу здійснюється за принципом, аналогічним першому-рами нижнього ярусу мають спеціальні штирі, на які ставляться стійки другого, після чого конструкція надійно фіксується стяжками;
 • для того щоб убезпечити робітників, здійснюється монтаж торцевих огорож, кріпляться перила на другому і наступних ярусах;
 • стійкість по вертикальній осі забезпечується за рахунок кріплення конструкції безпосередньо до фасаду за допомогою анкерних болтів.

Щоб переконатися в стійкості конструкції, після її монтажу здійснюється повторна перевірка надійності всіх кріплень, рівня по осях, міцності настилів. Вся конструкція проходить випробування навантаженням.

Чому варто купити нові або б/у клино-хомутові риштування компанії Вірамакс?

Взяти в оренду або купити нові, Б/у опорні, клинові, клино-хомутові будівельні ліси (2м та інші) за конкурентною ціною в Україні – Києві та інші містах, можна через компанію Вірамакс.

Наші фахівці:

 • допоможуть здійснити вибір оптимальної конструкції відповідно до індивідуальних потребам;
 • здійснять розрахунок необхідної кількості деталей конструкції і нададуть схему монтажу;
 • навчать ваших робітників швидкої і безпечної збірці риштувань;
 • забезпечать шеф-монтаж-повний інформаційний і технічний контроль.

При необхідності можна буде швидко доукомплектувати конструкцію елементами з регіональних складів. У каталозі Вірамакс представлені не тільки клінохомутові риштування, а й безліч іншого будівельного обладнання, купити яке можна за вигідною вартістю. Ціна клинно-хомутових риштувань (Київ, Україна) залежить від кількості використовуваних елементів, матеріалів виготовлення та інших особливостей, поетом купити клиново-хомутову конструкцію можна в різних цінових сегментах.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: