Продаж

Будівельні риштування б/у

Міжнародна Група Компаній «ВІРАМАКС» – експерт в області оренди та продажу будівельної техніки та обладнання. Асортимент компанії представлений широким спектром продукції: риштування будівельні, будівельні щоглові підйомники, фасадні люльки, бетонораздатні стріли, бетононасоси, баштові крани, сценічні конструкції та вишки тури. Компанія має в своєму розпорядженні найбільший орендний парк будівельних рамних лісів в Україні та Казахстані. У нас ви можете придбати або взяти в оренду риштування. При цьому у ВІРАМАКС можна купити будівельні риштування б/у в хорошому стані. Риштування пропонуються як вітчизняні, так і кращого світового виробника – LAYHER. Як з дерев’яними настилами, так і з перфорованими.

Вживані риштування: переваги, і де купити

Часто трапляється так, що бюджет будівництва обмежений, і немає вільних грошових коштів на покупку нового будівельного обладнання. Це змушує підрядні організації та будівельні бригади шукати дешевші варіанти. Багатьох рятує можливість купити будівельні риштування б/у, ціна обладнання може бути вигідніше – до 40-50% від прайсів заводів-виробників.

Використання риштування передбачає перебування будівельників на небезпечній висоті. Тому риштовка б/у повинна забезпечувати комфортне і безпечне виконання робіт з облаштування фасадів. Ось чому при покупці необхідно переконатися, що старе обладнання відповідає всім вимогам безпеки, зможе витримати необхідні навантаження, в тому числі вітрові та обмерзання. З огляду на зазначені обставини, не варто купувати вживані будівельні риштування у неперевірених компаній і без ретельного огляду такого обладнання вашими компетентними фахівцями.

Риштування ВІРАМАКС купує тільки кращої якості та у кращих виробників.

Для свого орендного парку ми купуємо спеціальні посилені риштування, що мають високу надійність, довговічністю і забезпечує через простоту своєї конструкції швидкий монтаж на будівельному об’єкті.

Тому наші риштування здатні служити близько 8-10 років (для вітчизняного виробництва) і близько 20 років (для європейського).

Риштування б/у від ВІРАМАКС постійно ремонтуються: замінюються елементи що вийшли з ладу (дерев’яні настили, фанера, люки тощо)., Підварюються стики, фарбуються місця корозійного зносу.

Тому навіть б/у риштування від ВІРАМАКС – це хороше рішення і хороша інвестиція. Наші риштування – це актив, який не дивлячись на те, що вже використовувався в оренді, прослужить вам і вашому бізнесу досить довго.

ВІРАМАКС несе відповідальність навіть за б/у риштування. При продажу обов’язково заключається з клієнтами договір, де вказуються права та обов’язки сторін, вартість товару, гарантії якості та інші важливі деталі.

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення до компанії

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладання договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Чому купують б/у риштовку у ВІРАМАКС

Вартість – це не єдина перевага уживаної техніки від ВІРАМАКС. Компанія пропонує купити риштування б/у з дотриманням таких умов:

  • товари перед продажем проходять діагностику, при якій виявляються та усуваються дефекти, які суттєво впливають на міцність і довговічність риштування;
  • дотримання правил попередньої експлуатації, монтажу, демонтажу;
  • надання покупцеві всієї необхідної документації – паспорти, сертифікати виробника, які підтверджують якість обладнання і його надійність.
  • можливість при необхідності в будь-який момент доукомплектуватися додатковими елементами будівельних лісів на регіональних складах ВІРАМАКС в Україні та Казахстані.
  • можливість отримати безкоштовну послугу з проєктування розташування будівельних риштувань на вашому об’єкті.

«ВІРАМАКС» також надає оперативний післяпродажний сервіс, монтаж і демонтаж на об’єктах, послуги з інструктажу робочого персоналу.

Які види б/у будівельних риштувань можна купити у ВІРАМАКС

ВІРАМАКС пропонує наступні види б/у риштувань:

  • посилені рамні б/у риштування з дерев’яними настилами та висотою стояння до 60м;
  • легкі та міцні б/у гарячеоцинковані риштування з перфорованими металевими настилами кращого світового виробника LAYHER (Німеччина), висотою стояння до 100м.

Як матеріал використовується міцний металопрокат. Незважаючи на це, конструкції легкі та не вимагають посиленого фундаменту.

Риштування монтуються на домкратах, що дозволяє здійснювати регулювання рівня по висоті, з огляду на специфіку будівельного майданчика. Робоча площа на риштуваннях – це нерозривні металеві перфоровані настили або дерев’яні трапи. Пересування робочих вгору і вниз відбувається через вбудовані сходи та люки настилів, що підвищує безпеку під час виконання робіт. Популярні типи будівельних риштувань – рамні й модульні.

Комплектацію та кількість ярусів вибирають, виходячи з розмірів і специфіки фасаду.

Наші конструктори безкоштовно допоможуть вам спроєктувати розташування риштувань на об’єкті.

Ціна на ліси б/у уточнюється в ході замовлення і розраховується відповідно до габаритів конструкцій і додатковими послугами.

У ВІРАМАКС ви також можете купити нові будівельні риштування на кращих в Україні та Казахстані умовах.
Риштування будівельні

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙ

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕ

Представництва компанії

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНО

СЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯ

ЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: