Виробники

Cox Gomil

COX GOMYL-ПРОФЕСІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ДОСТУПУ ДО ФАСАДІВ БУДІВЕЛЬ

Компанія COX GOMYL-світовий лідер з розробок систем вертикального доступу до фасадів будь-якої складності на базі систем BMU. Заснована більше 60-ти років тому компанія в 2017 році увійшла до відомого світового концерну ALIMAK GROUP, що спеціалізується на проектуванні, поставках, монтажах і сервісному обслуговуванні систем вертикального доступу до фасадів для професійного будівництва, і промисловості.

Штаб-квартира концерну знаходиться в Стокгольмі (Швеція), а представництва – в Європі, Азії, Північній і Південній Америці, Росії, Середньому Сході. В Україні та Казахстані COX GOMYL представляє Міжнародна Група Компаній ВИІРАМАКС.

строительная люлька с выдвижной стрелой

Лінійка фасадних систем BMU від COX GOMYL представлена для фасадів різного рівня складності:

 • Рішення економічного діапазону;
 • Модульні рішення;
 • Рішення помірної складності;
 • Індивідуальні рішення.

У разі, коли рішення настільки нетривіальні, що вимагають об’єднаних зусиль інженерної думки і виробничих потужностей, COX GOMYL об’єднується з іншою не менш потужною компанією – MANTECH, що також спеціалізується на системах фасадних BMU, і входить в ALIMAK GROUP.

Етапи роботи з інженерним завданням по фасадним системам BMU включають в себе:

 • Проектування;
 • Дизайн;
 • Візуалізацію;
 • Виготовлення;
 • Поставку;
 • Монтаж;
 • Сервісне обслуговування.

Всі ці етапи Cox GOMYL вирішує комплексно.

Серед найбільш відомих об’єктів і споруд, реалізованих на базі фасадних систем постійного доступу BMU від COX GOMYL слід зазначити: комплекс SKYVIEW в Дубаї, ЛАХТА ЦЕНТР в Росії, хмарочос AUSTRALIA 108 в Австралії, Всесвітній торговий центр в Нью Йорку, CITIC TOWER в Китаї.

Сервісна підтримка обладнання здійснюється в 100 країнах 700 досвідченими навченими технічними фахівцями.

В Україні та Казахстані інженерні рішення для постійного доступу до фасадів на базі систем BMU ви можете замовити у ВІРАМАКС. Компанія пропонує, як типові рішення (на базі системи DAVID, монорейкова колії, або телескопічна стріла), так і унікальні, що враховують специфіку вашого фасаду.

ВІРАМАКС здійснює комплексний підхід до вирішення завдання: проектує, організовує поставку, монтаж і пуско-наладку BMU систем, а також подальше сервісне обслуговування експлуатованого обладнання.

обслуживание фасадных строительных люлек системы давид

Виробничі бази компанії розташовані в містах Києві, Одесі, Львові, Дніпрі в Україні і в містах Нур-Султан, і Алмати – в Казахстані. У нас ви можете замовити систему для постійного доступу до фасадів під ключ.

Фасадні системи BMU-сучасне високопродуктивне і досить непросте обладнання, що вимагає відповідального підходу до кожного етапу реалізації проекту, і подальшої експлуатації механізмів. Однак за більш ніж 16-ти річний успішний досвід поставок, монтажів і експлуатації вантажопідйомного обладнання (баштових кранів, щоглових підйомників, фасадних платформ і колисок), компанія ВІРАМАКС відпрацювала успішні та ефективні алгоритми вирішення подібних завдань.

Команда ВІРАМАКС була першою, хто в 2020 році успішно спроектував і реалізував на території України унікальний проект, постачання, монтажу та пуско-налагодження монорейкової фасадної системи BMU (Об’єкт Ретровілль, Київ).

Звертайтеся до професіоналів з питань проектування, постачання та монтажу систем постійного доступу до фасадів, Ви отримаєте професійне комплексне рішення з одних рук!