Виробники

Еlectroelsa

ПЕРЕДОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ПРОМИСЛОВОСТІ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОГО БРЕНДУ ELECTROELSA

Відомий європейський бренд з сонячної Італії ELECTROELSA почав свою професійну діяльність в 1982 році з проектування і будівництва цивільних і промислових установок, виготовляє і поставляє пульти управління для виробників підйомних машин.

У 1995 році компанія запускає механічний підрозділ, починає виробництво повного циклу вантажопідйомних механізмів на зубчастому колесі і рейці, і в досить короткий термін стає визнаним лідером в галузі.

Сьогодні товарна лінійка компанії включає в себе:

  • Авто-навантажувальні платформи;
  • Щоглові фасадні платформи;
  • Вантажні ліфти;
  • Вантажні та вантажопасажирські підйомники для будівництва та промисловості;

Вантажопідйомні механізми від ELECTROELSA піднімають вантажі від 400 кг-до-5000 кг. а Робочі платформи захоплюють ширину фасадів до 51 м. і висоту-до 220 м.

Характерною особливістю ELECTROELSA є те, що компанія практично 100% своєї продукції, механічну частину і панелі управління, виробляє на своїх потужностях. Використовує передові технології та програмне забезпечення при проектуванні конструкцій обладнання, і логічних систем управління.

Виробничий парк компанії представлений в числі інших новітніми робототехнічними лініями для зварювання металоконструкцій, маркування та нумерації кабелів і проводів в шафах управління. Використання подібного обладнання в тандемі з високою якістю матеріалів і комплектуючих забезпечує виробництва продукції високої якості і надійності.

Підйомники ELECTROELSA оснащені всіма необхідними засобами електромеханічного захисту від можливих аварійних випадків і є одними з найбільш надійних і безпечних в своєму дивізіоні. Завдяки такому підходу до виробництва, ELECTROELSA отримує замовлення на вантажопідйомну техніку з усього світу, від Японії-до-США.

У 2015 році, для того, щоб впоратися з потоком замовлень, ELECTROELSA придбала новий сучасний завод розміром в 53 000 м.кв., на території якого розташовані 6 виробничих цехів, офіси, склади зберігання готової продукції, майданчики для випробувань і виставковий зал.

В Україні та Казахстані компанію ELECTROELSA офіційно представляє Міжнародна група компаній ВИРАМАКС, була лідером в цих країнах з оренди і продажу будівельної техніки, і обладнання.

Вантажні та вантажопасажирські підйомники ELECTROELSA характеризує оптимальне поєднання технічних характеристик, Висока якість і досить демократична ціна. У ВІРАМАКС ви можете придбати обладнання бренду ELECTROELSA з поставкою монтажем, експлуатацією і подальшим технічним обслуговуванням такої техніки.

ВІРАМАКС має конструкторським департаментом, власною технічною службою, представництвами і складами в регіонах України, і Казахстану. Компанія забезпечує комплексну підтримку продажів і оренди бренду ELECTROELSA, гарантійні та пост гарантійні зобов’язання на території цих країн.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання придбання будівельного обладнання ELECTROELSA!

Ви отримаєте кращі умови по комплексному вирішенню ваших виробничих завдань і якісне сервісне обслуговування!