Виробники

Liebherr

Будівельні крани Liebherr

Процес зведення будь-якого будівельного об’єкта вимагає наявності спецтехніки. Незамінними помічниками в будівництві споруд житлового, промислового призначення є будівельні крани, що дозволяють підняти на велику висоту певний вантаж. Затребуваними в проведенні будівельних робіт є крани з оголовками і без оголовків (з плоским верхом). У зведенні висотних багатоповерхівок задіють свободностоящие конструкції і переміщаються по рейках, при зведенні малоповерхівок і котеджів — саморозкладаються і Швидкомонтовані.

Серед сучасної вантажопідйомної техніки особливу нішу на ринку займає техніка німецького виробника Liebherr, яка завоювала відмінну репутацію.

Каталог баштових кранів Liebherr, особливості та переваги техніки

На сьогоднішній день крани Liebherr завоювали лідерство серед аналогічного спеціалізованого обладнання. Моделі являють собою модульні конструкції, що випускаються з урахуванням новітніх технологічних рішень. Вони просто монтуються і характеризуються високою продуктивністю. Кожна серія і модель має власні параметри.

Наприклад, швидкомонтований Liebherr Kran 81k 1 має максимальну вантажопідйомність 6 т і Максимальний виліт стріли до 48 метрів. Модель Liebherr k 81 використовується як для промислового, так і для приватного будівництва. Такий же вантажопідйомністю характеризується Баштова установка Liebherr 130 ec B 6, але виліт стріли у неї досягає 60 метрів. Висота в 60 метрів дозволяє застосовувати конструкцію в будівництві багатоповерхового будинку. Найрізноманітніші типи робіт дозволяє виконувати модель Liebherr 120 k 1, придатна і для невеликого, і для великого будівництва. Висота підйому і параметри вильоту стріли легко змінюються.

У зв’язку з тим, що вартість техніки досить висока і купити її не завжди є раціональним рішенням, будівельні бригади використовують як нові баштові крани Liebherr (Лібхер), так і механізми б/у (вживані). Також хорошим виходом стає придбання техніки в оренду на певний термін. При виборі моделі для будівельних робіт слід врахувати такі параметри, як:

  • необхідна максимальна вантажопідйомність;
  • допустимий виліт стріли;
  • можлива висота підйому;
  • потрібен кран на рейках або свободностоящий.

Будь-яке Будівельне обладнання працює в режимі інтенсивної експлуатації, в процесі якої зношується і, отже, вимагає постійного спостереження за працездатністю, причому це стосується всіх агрегатів і вузлів. Також в обов’язковому Порядку передбачено щомісячне обслуговування кранів, яке повинен проводити кваліфікований персонал із застосуванням спеціального обладнання майстерень.

Купити в Україні баштові крани Liebherr: кращі пропозиції від ВІРАМАКС

Міжнародна група компаній ВІРАМАКС пропонує своїм клієнтам купити нові або крани б / у Liebherr в Україні за найкращими цінами. Наші представництва знаходяться в таких великих містах, як Київ, Дніпро, Одеса, Львів. Наші фахівці здійснюють як підготовку обладнання до продажу, так і сервісне обслуговування техніки. У нас ви можете замовити баштовий кран, який буде найкращим чином відповідати специфіці вашого конкретного будівельного об’єкта.

Співпраця з ВІРАМАКС-це можливість швидко отримати в експлуатацію високоякісну сучасну німецьку техніку за вигідною ціною. У вас не буде необхідності проводити техобслуговування самостійно, так само, як і не доведеться вирішувати проблему з запчастинами, так як навіть вживані крани надаються в повністю придатному для роботи стані.