Оренда

Люлька для обслуговування фасадів будівель на монорельсовому ходу BMU в оренду

від 50 тыс. у.е.*

*Вартість послуг уточнюйте індивідуально за проектом

Орендувати

Люльки для обслуговування будівель або Building Maintenance Units (BMU), використовуються для будівель, де потрібно регулярне технічне обслуговування або догляд, наприклад будівлі з скляними панелями по фасаду. Це оптимальне рішення для очищення, миття та ремонту фасаду, а також монтажу та обслуговування.

Відмінною особливістю даного типу люльки є вертикальний і горизонтальний рух кошика люльки по фасаду без демонтажу, за допомогою переміщення візки, що пересуваються по спеціальних рейках, встановленим на даху будівлі.

Якщо має бути робота на засклених фасадах або з крихким облицювальним матеріалом – стане в нагоді спеціальна котушка для троса, яка захистить будівлю від ударів металевих тросів об поверхню. Конструкція котушок універсальна і поєднується з усіма типами ZLP -630, їх фото ви знайдете у відповідному розділі каталогу.

Для оренди будівельної люльки BMU
вам потрібно зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії 0 800 751 550
або написати лист на електронну пошту info@viramax.ua
Ми відповімо Вам протягом декількох хвилин!

Сьогодні без цього обладнання неможливо уявити будівництво висотного будинку, його обслуговування і ремонт. Фасадна люлька дозволяє оперативно і безпечно транспортувати людей і вантажі, виконувати роботи з облицювання і скління багатоповерхового будинку, миття вікон, встановлення та обслуговування кондиціонерів і цілого ряду інших процесів. Зручність даної люльки в тому, що вона дозволяє обробляти всю поверхню, будівлі при цьому не залучаючи робітників для переважування так як конструкція люльки передбачає переміщення по спеціальних рейках встановленим по фасаду будівлі.

Тут ви швидко фасадних колисках можна сміливо займатися вентильованими фасадами, структурним склінням, облицювальними і штукатурними роботами, установкою і обслуговуванням кондиціонерів, мийкою скляних поверхонь.

Купити фасадні системи BMU можна в один клік по заявці нижче або по тел .: 0 800 751 550.