Новини та акції

МГК “Вірамакс” запустив відео проект “Виробництво обладнання очима клієнтів”

Керівництво групи компаній “Вірамакс” недавно виклало в мережу видео  виробництва корпусів редуктора для фасадних колисок власної торгової марки. Це перша частина проекту “Виробництво обладнання очима клієнтів” на корпоративному Youtube каналі компанії. Відео огляди створені, щоб показати наочно умови і технологію виробництва всіх комплектуючих будівельного обладнання ТМ “Вірамакс”.

“Наша мета: показати клієнтам як саме виробляється наше обладнання безпосередньо на заводі. Кожен клієнт повинен мати можливість особисто переконатися в технологічності і дотриманні всіх норм виробництва нашої продукції “, – коментує власник МГК” Вірамакс “Геннадій Захаренко.

Раніше на корпоративному Youtube каналі МГК “Вірамакс” вже були створені відео в режимі online з заводів-виробників з Китаю. Подібна практика показала хороший відгук від передплатників. Після чого було прийнято рішення створити проект відео оглядів “Виробництво обладнання очима клієнтів”.

“Я особисто перевіряю виробництво кожної деталі для наших будівельних колисок”, – зазначає власник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко. – “Тому у нас немає ніяких секретів від наших клієнтів. І ми можемо сміливо показати повний цикл виробництва нашого обладнання “.

Відео огляд виробництва редукторів для фасадних колисок власної торгової марки доступний за посиланням — https://www.youtube.com/watch?v=P1uHIUJHtf8&feature=youtu.be

Повний перелік відео від МГК “Вірамакс”— https://www.youtube.com/channel/UCuMbck_griU546CFpFpRQDQ

Назад