Оренда

Нестандартні будівельні люльки в аренду

Вартість оренди розроховується індивідуально

Орендувати

Види підйомників :

  • круглі;
  •  кутові;
  • закруглені;
  • двоповерхові.

 

Нестандартна будівельна люлька надає можливість зручного доступу до фасаду приміщення, з урахуванням його архітектурної форми та місця проведення робіт. Також є можливість підібрати техніку з необхідною вантажопідйомністю, габаритами, швидкістю і висотою підйому.

Незалежно від обраної вами конструкції, ми дотримуємося встановлених стандартів своєї роботи: оперативна доставка, якісна комплектація, безпека та надійність обладнання. Фото основних різновидів спеціальних фасадних підйомників дивіться на сайті. А якщо не знайшли потрібну вам конфігурацію, зв’яжіться з нашими менеджерами – вони обов’язково підберуть альтернативу.

Для оренди нестандартної будівельної люльки
вам потрібно зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії 0 800 751 550
або написати лист на електронну пошту info@viramax.ua
Ми відповімо Вам протягом декількох хвилин!

Сучасні будівлі далеко не завжди мають стандартну конструкцію, а навіть в будинку кубічної форми облицювання кутів легше виконувати, маючи доступ відразу до обох сторін. Саме для таких завдань розроблені нестандартні будівельні люльки. Вони набагато мобільніші традиційних риштувань, а на відміну від прямих платформ, дають можливість виконувати роботу якісніше і швидше.

У будівництві будівлі або при його обслуговуванні не завжди зручно використовувати стандартні комплектації риштування . Тому ГК «Вірамакс» представляє нестандартні люльки: кутові будівельні люльки, закруглені будівельні люльки, двоповерхові будівельні люльки та навіть повністю круглі люльки!

Скидка 10%«на парковку»Вам доступен бонус и скидка