Продаж

Головна / Продаж / Рамні риштування

Рамні риштування

Рамні ліси: експлуатаційні особливості

В Україні з циклічною регулярністю спостерігається будівельний бум, тому попит на спецтехніку, обладнання, ліси та матеріали, необхідні для зведення різних об’єктів, завжди залишається на високому рівні. Щоб полегшити процес будівництва високого об’єкта або проведення робіт з реставрації, обробці на фасадній частині будівлі, використовуються зовні схожі на велику об’ємну решітку рамні ліси. Конструкція даного пристрою складається з зварних металевих рам, які з’єднуються між собою горизонтальними, вертикальними, діагональними стяжками, а також бортиків, перил, настилу і домкрата. Міжрівневий простір обладнується зручними сходами, щоб будівельна бригада, що складається з робітників різних спеціальностей, могла вільно і безпечно переміщатися між поверхами.

Монтаж / демонтаж рамних будівельних лісів не займає багато часу і не вимагає особливих навичок, так як відсутня необхідність у використанні малогабаритних кріпильних елементів і різьбових деталей. У розібраному вигляді Будівельні полегшені ліси не створюють проблем при транспортуванні і компактно зберігаються на складі. Найбільш відповідною поверхнею, з якою ідеально поєднується рамна конструкція, є прямий лінійний фасад, але якщо використовувати додаткові елементи, то можна працювати і з об’єктами, що мають більш складну геометричну конфігурацію.

Основні переваги

У порівнянні з іншими типами будівельних лісів, використання рамного пристосування для виконання висотних робіт має ряд істотних переваг:

 • невелика вага;
 • доступний діапазон цін;
 • швидка збірка і надбудова;
 • безпека в процесі експлуатації;
 • надійність замку, що з’єднує конструктивні елементи;
 • стійкість конструкції на твердому покритті і відкритому грунті.

Максимальна вантажопідйомність даного лісу розрахована на 200 кг/м2, що цілком достатньо для виконання оздоблювальних або реставраційних робіт, але не підходить для здійснення цегляної кладки. Фасадні полегшенки дозволяють виконувати ремонтно-відновлювальні роботи на висоті до 30-60 метрів. При виборі рамного “підйомника” слід враховувати кількість осіб, які можуть одночасно перебувати на робочому майданчику, допустимий обсяг будівельних, оздоблювальних матеріалів, щоб не створювати критичне навантаження на настил.

Компанія Вірамакс: найкраще обладнання для будівельно-ремонтних робіт

Завдяки стрімкому розвитку інтернет-технологій сьогодні в Україні Купити будівельні фасадні рамні ліси з вигідним співвідношенням “ціна – якість” можна онлайн, попередньо переглянувши позиції електронного каталогу і уточнивши деталі майбутньої угоди в телефонному режимі. Компанія Вірамакс (Україна, Одеса) надає своїм клієнтам можливість придбати у власність або взяти в оренду будівельні ліси, зафіксувавши умови співпраці у відповідному договорі. Представництва фірми працюють у Києві, Львові, Дніпрі. Фахівці компанії Вірамакс допоможуть вибрати оптимальний варіант комплектації обладнання для вирішення конкретного завдання, нададуть схему складання і забезпечать замовника інформаційно-технічною підтримкою. Наші клієнти завжди мають можливість розширити функціонал придбаного товару, доукомплектувавши його відсутніми деталями.

В сучасному промисловому та цивільному будівництві широке застосування одержали рамні риштування.

Виготовляються з гарячеоцинкованої або пофарбованої сталі.

Купити рамні риштування або оформити оренду ви можете звернувшись в компанію Вірамакс https://viramax.ua/  https://viramax.kz/

Продаж рамних риштувань, як і оренда – питання дуже відповідальні, так як від якості елементів конструкції залежить життя та здоров’я людей.

З чого складаються рамні конструкції?

Із стійки (рами), діагоналей-стяжок, настилів (дерев’яних або металевих), перил огорожі та гвинтових опор, що регулюють конструкцію по рівню.

Також, в рамах або покриттях передбачені сходи для переміщення робочого персоналу по площадках ярусів.

Якими бувають рамні риштування?

 • Полегшені – з максимальною висотою встановлення до 20-30 метрів;
 • Посилені – з висотою встановлення до 60 м.
 • В окремих випадках застосовуються риштування з висотою встановлення до 100 м. З легкого та міцного сплаву і висотою яруса до 2,5 м.

Купити будівельні риштування у Вірамакс як нові, так і б/в ви можете тут https://viramax.ua/building-wood/, а також в будь-якому нашому представництві в містах: Київ, Одеса, Львів або Дніпро (для України) і в містах: Нур-Султан і Алмати (для Казахстану).

Як правильно підійти до питання вибору рамних конструкцій?

 • Перш за все, необхідно визначитися з геометричними характеристиками фасаду споруди.
 • Надавши розміри фасаду конструктору Вірамакс, ви отримаєте схему монтажу та специфікацію елементів обладнання.
 • Для максимальної висоти встановлення до 20-30 м вам достатньо придбати полегшені будівельні конструкції. Вони легше збираються й досить недорогі.
 • Для висоти 60 м вам є сенс придбати посилені елементи зі стінкою труби рами 3,0-3,2 мм.
 • Для висоти 100м. найкраще підходять легкі і міцні конструкції LAYHER (Німеччина), які є на складах Вірамакс.
 • Обов’язково передбачте анкерні кріплення конструкцій до стіни будівлі. Це збільшить стійкість обладнання і його надійність.

Як швидко, просто, вигідно і день-у-день купити рамні риштування?

Звернувшись у Вірамакс за допомогою сайту, месенджерів або соцмереж, ви зможете день-в-день укомплектуватися необхідними елементами в будь-якому місті, де є наші регіональні склади.

Для цього необхідно здійснити 4 простих кроки:

 • Надати дані про розмір фасаду;
 • Узгодити запропоновану нашим конструктором специфікацію елементів;
 • Підписати договір та оплатити рахунок;
 • Забрати обладнання з нашого складу або прийняти його на вашому об’єкті, якщо ви хочете, щоб доставка була організована Вірамакс.

На ваш запит у пошукових системах «Рамні будівельні риштування ціна», пошуковик покаже великий список компаній та фізичних осіб, які пропонують рамні риштування.

Однак потрібно пам’ятати, що окрім хорошої ціни та якості, треба зважати також і на постійну наявність комплектуючих на складі продавця. Щоб ви будь-який момент могли нарощувати конструкцію в залежності від збільшення об’єму робіт та замінювати зіпсовані елементи.

Міжнародна Група Компаній Вірамакс, як постачальник обладнання в оренду та продаж, відповідає критеріям високої якості, вигідних цін і постійно підтримує наявність елементів обладнання на складах.

Співпрацюючи з нами ви отримаєте надійного партнера для вашого бізнесу!

Запрошуємо до співпраці, звертайтеся!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: