Виробники

SANPARK

СанПарк був заснований на основі більш ніж 60-річного досвіду у виробництві автомобільних підйомників і підйомного обладнання. Компанія Sanpark, що є лідером галузі в Туреччині, має торговельну і маркетингову організацію, що працює в 14 країнах на світовому ринку.
Санпарк пропонує товари та послуги в 42 країнах. Маючи виробничі площі площею 22 000 м 2 і більше 200 співробітників, Sanpark виробляє паркувальні системи, Паркувальні рішення нового покоління, економічні та технологічні парковки. Основна мета SanPark – максимально швидко створити найдешевші, прості і економічні паркувальні місця для городян, яким доводиться нести великий стрес, фінансовий тягар і ризики в сьогоднішньої багатолюдної міського життя і хаосі, тим самим покращуючи якість життя і пропонуючи більше свободи.

SanPark виробляє паркувальні системи відповідно до фізичних вимог та індивідуальних рішень. Він пропонує найбільш підходяще рішення для своїх клієнтів за найбільш конкурентоспроможними цінами завдяки своїй інженерній діяльності з використанням найвищих технологій в галузі.

SanPark, що став сьогодні світовим брендом, застосовує найвищі стандарти безпеки від стадії проектування до поставки, виробляє високоякісні та ефективні машини з найвищими інженерними рішеннями.

Завдяки конкретному визначенню потреб клієнта, здатність пропонувати індивідуальні рішення за найбільш конкурентоспроможними цінами розкриває різницю в SanPark. Sanpark забезпечує безперебійну поставку запасних частин і послуг, надаючи повний і якісний сервіс в області технічних консультацій