Продаж

Вантажопасажирський двощогловий підйомник Alimak HEK GTP 1500 (Швеція)

Двощогловий підйомник використовується для будівельно-монтажних та фасадних робіт, транспортування будматеріалів та працівників на висоту. Двощоглові конструкції набагато надійніше однощоглових, а також мають більш потужну силову установку, підвищену вантажопідйомність та стійкість.

Технічні характеристики

Конструкція обладнана місткою кабіною 400х150 см з висотою огорож 110 см. Вантажопідйомність становить 1,5 тонни, а максимальна висота підйому – 120 м. Швидкість транспортування людей – 12 м / хв, вантажів – 24 м / хв. Кнопкова панель управління є як на платформі, так і на підставі щогли. Привід – асинхронний.

Ексклюзивна пропозиція

29 900 у.о.

Купити

Характеристики

  • Максимальна висота підйому, м: 120;
  • Вантажопідйомність, кг 1500;
  • Довжина кабіни, мм: 4000;
  • Ширина кабіни, мм 1500;
  • Висота кабіни (включаючи огорожі), мм 1100;
  • Швидкість підйому при підйомі людей / вантажу, м / хв: 12/24;
  • Вид управління – кнопковий (з платформи та підстави щогли);
  • Тип приводу: асинхронний.

Швецькі підйомники надійні та безпечні. Відповідність європейським стандартам забезпечує довговічність, простоту експлуатації та плавність управління механізмами. Представлена модель примітна наступними перевагами:

мінімум складових елементів та простота монтажу; 12-ступінчатий захист від несприятливих виробничих ситуацій; подвійна гаряча оцинковка секцій щогли для захисту від корозії; підвищена зносостійкість; висока ефективність – швидкість транспортування вантажів вище, ніж у підйомного крана або вантажного ліфта

При цьому матеріали подаються прямо до місця використання – на дах, в приміщення через віконні отвіри будівлі ..

Для замовлення вантажопасажирського двощоглового підйомника Alimak HEK GTP 1500 вам потрібно зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії: 0 800 751 550 або написати лист на електронну пошту info@viramax.ua.Мы відповімо Вам протягом декількох хвилин.