МОНТАЖ І ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

Для того, щоб таке обладнання як фасадні люльки, будівельні підйомники, фасадні платформи і будівельні баштові крани виконували свої функції на будівельних об’єктах їх необхідно монтувати, доращивать у міру зведення об’єктів, переставляти по периметру виконання робіт і після закінчення робіт демонтувати.

Щоб це робити якісно і безпечно, необхідні послуги професійної технічної служби. Міжнародна група компаній Вірамакс розпорядженні власним штатом висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати подібні завдання.

Сервисная техническая служба МГК ВИРАМАКС

Технічна служба Вірамакс здійснює монтажі, демонтажі, нарощування і перестановку наступних видів обладнання:

Крім цього, технічна допомога Вірамакс здійснює ремонти і сервісне технічне обслуговування будівельного обладнання та техніки.

Як за допомогою нашої техслужби Вірамакс здійснити роботи по монтажу, демонтажу вашого обладнання?

Дуже просто! Вам достатньо звернутися в компанію по будь-яким зручним для вас лініях комунікацій. Наші технічні експерти спільно з конструкторами вивчать особливості вашого об’єкта за кресленнями, при необхідності виїдуть на місце і здійснять виміри місця проведення робіт.

У разі монтажу щоглового підйомника, наприклад, наші фахівці нададуть технічне завдання для підготовки майданчика, де планується проводити роботи, в якому будуть викладені рекомендації до облаштування підстави або фундаменту, на якому буде стояти техніка, вказані рекомендації щодо енергозабезпечення тощо.

Після того, як майданчик під монтаж буде готова, наші фахівці перевірять якість підготовки фундаменту на відповідність технічним завданням, проконтролюють дотримання рівня поверхні по горизонталі і вертикалі.

Потім на фундаментної плити (яка може бути звичайною плитою перекриття), монтується рама підйомника з кабіною. Виставляється за рівнем за допомогою гвинтових домкратів. Вантажопасажирські підйомники MABER, які Вірамакс здає в оренду, обладнані такими домкратами, що дозволяє виставити кабіну і корінну щоглу точно по осях в горизонтальній і вертикальній площинах.

Після чого, монтуються щогли, які через кожні 6 метрів жорстко прив’язуються до поверхні фасаду анкерними зв’язками. Таким чином, досягається жорсткість і стійкість конструкції.

строительный подъемник мабер

Чому так важливо виставити обладнання за рівнем? Тому що, якщо змонтувати кабіну і щогли без суворого дотримання осей, механізми підйомника будуть інтенсивно зношуватися, шестерні будуть «з’їдати» дорогу зубчасту рейку і врешті-решт обладнання вийде з ладу.

Після закінчення монтажу обов’язково проводяться приймально-здавальні випробування з граничними навантаженнями, зазначеними виробником в технічній документації.

За підсумками випробувань готується протокол випробувань, спільно з технічним паспортом виробу та іншими документами подається до територіальних управлінь відповідних служб, що відповідають за безпечну експлуатацію вантажопідйомної будівельної техніки для отримання дозволу на введення в експлуатацію такого механізму.

Крім послуг монтажу, Вірамакс надає послуги експлуатації будівельного обладнання та зокрема підйомників вантажопасажирських силами наших навчених ліфтерів. Це дозволить вашій компанії заощадити час і гроші, так як ліфтери повинні бути навчені і мати відповідні допуски і посвідчення, також мати встановлені правилами техніки безпеки засоби індивідуального захисту.

Завдяки наявності власної технічної служби, Вірамакс ви можете замовити послугу оренди обладнання «під ключ» з монтажем та експлуатацією.

Для того, щоб успішно здійснювати монтажі вантажопідйомної техніки, фахівці Вірамакс постійно проходять навчання, що підвищує кваліфікацію, мають допуски до виконання робіт підвищеної небезпеки на висоті, електробезпеки та інші, необхідні для успішної, і безпечної роботи навички і свідоцтва.

Якісний монтаж і експлуатація – не єдині можливості, що надаються Вірамакс. У нас ви можете замовити ремонт і постійне технічне обслуговування вашої будтехніки. Це дозволить вам підтримувати її постійну працездатність на вищому рівні і звести до мінімуму простої через поломки.

Чому монтажі обладнання вигідно замовляти у Вірамакс?

 • Ми професіонали з більш ніж 15-ти успішним річним досвідом роботи;
 • Висока кваліфікація. Маємо кваліфікований технічний персонал, здатний швидко, якісно і безпечно монтувати обладнання;
 • Маємо всі необхідні для виробництва монтажних робіт дозвільні документи;
 • Ми маємо в своєму розпорядженні власним орендним парком колисок, підйомників, лісів. Досконало знаємо нюанси обладнання та особливості його експлуатації. Тому визначаємо будь-яку несправність швидко і чітко;
 • Наявність запчастин. Постійно і в великому асортименті;
 • Кращі ціни, оскільки кваліфікація і ефективність наших техніків висока і нам немає необхідності утримувати великий штат монтажників, а значить нести великі витрати, які покривалися б великим прибутком;
 • Надаємо послуги ремонту і відновлення зношеного обладнання;
 • Оперативність. Служба «Технічної швидкої допомоги» Вірамакс реагує на будь-яку технічну проблему від 2-х годин з моменту звернення;
 • Гарантуємо якість монтажних робіт наданням офіційної гарантії;
 • Працюємо «під ключ». Забезпечуємо весь комплекс робіт – від поставки обладнання, його монтажу та випробування – до введення в експлуатацію і саму експлуатацію нашими операторами. Це заощадить вам час, гроші і дозволить сконцентруватися на більшому спектрі провідних до успіху завдань;
 • Ми – успішні і реалізуємо інноваційні сучасні проекти – поставка монтаж і пуско-налагоджувальні роботи фасадних систем BMU, автоматичних паркувальних систем, передових швидкісних будівельних ліфтів, сконструйованих з урахуванням останніх досягнень сучасної інженерної думки;

Звертайтеся в Вірамакс з питань монтажів, ремонтів, експлуатації та технічного обслуговування будівельної техніки!

Партнерство з успішною компанією посилить ваш бізнес!