Продаж

Сходи

Сходи Фото 1
Сходи Фото 1
Сходи Фото 1
Сходи Фото 1
Сходи Фото 1
Сходи Фото 1
Сходи Фото 2
Сходи Фото 3
Сходи Фото 4
Сходи Фото 5
Сходи Фото 6
Сходи Фото 7

Цену продажи уточняйте

Купити

Найпопулярніші в нашому каталозі – алюмінієві сходи. Їх переваги – це компактність, невелика вага, надійність і міцність. Є прості приставні й складні конструкції з 2-3 і більше секцій, які трансформуються в оптимальні модифікації під ваші цілі і завдання. Багатосекційні сходи зручні також тим, що в складеному стані займають небагато місця, їх легко транспортувати.

Сходи драбини мають розсувну конструкцію і оптимально підходять для високих навантажень (в середньому до 150 кг). У нас виключно професійне обладнання, серед якого ви знайдете вироби з різною висотою, шириною, габаритами верхнього майданчика, додатковими полками і гаками для інструментів.

Ми намагаємося підбирати обладнання, яке буде не тільки якісним і надійним, але і максимально зручним для будівельників. Комфорт використання значно підвищують широкі сходи, рифлена поверхню будівельного майданчика, захист від ковзання, регульована висота. Це забезпечує не тільки практичність, але і меншу стомлюваність, і велику продуктивність при тривалій роботі на висоті.

Вартість сходів залежить від висоти, типу конструкції, матеріалів і виробника. Професійні моделі з міцного і легкого алюмінію мають високу ціну і можуть бути витратними в придбанні для невеликих компаній, тому ми пропонуємо послугу прокату. Перевага оренди не тільки в економії грошей, але і в тому, що вам не доведеться займатися обслуговуванням і ремонтом обладнання, думати, де його зберігати між будівельними процесами і після їх закінчення. Всі вироби сертифіковані для використання на території України, а наші умови вам 100% підійдуть.

Для замовлення будівельної драбини
вам потрібно зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії 0 800 751 550
або написати лист на електронну пошту info@viramax.ua
Ми відповімо Вам протягом декількох хвилин!

Сходи – універсальне обладнання для будівництва. Жодне будівництво не обходиться без сходів. Це недороге, але багатофункціональне обладнання, яке багато в чому спрощує поставлені завдання, будь то кладка цегли, фарбування, доставка матеріалів наверх, прокладка проводки та інше. В асортименті компанії Вірамакс представлені будівельні сходи всіх типів, які можна придбати у власне розпорядження і взяти в оренду на тривалі або короткі терміни.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: