Виробники

TRACTEL

TRACTEL-СВІТОВИЙ ЛІДЕР З НАДІЙНИХ, ІННОВАЦІЙНИХ, ЕКОНОМІЧНИХ РІШЕНЬ І ПОСЛУГ ДЛЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ НА ВИСОТІ

Група компаній TRACTEL, що пропонує сучасні рішення для промислових, будівельних, енергетичних телекомунікаційних та інфраструктурних проектів, була заснована в 1941 р першим великим успіхом компанії стало отримання ліцензії на підйомно-тяговий пристрій (підйомник) TIRFOR. Дана технологія свого часу стала революційною і істотно полегшила роботу з підйому вантажів в будівництві і промисловості.

Сьогодні TRACTEL є світовим лідером у виробництві ручних підйомників на тросовому механізмі, зі штатом 1100 чоловік, лідирує у виробництві систем BMU для постійного доступу до фасадів будівель, а також фасадних платформ.

двухмачтовая платформа продажа

Портфель профільних рішень TRACTEL для професійного будівництва та промисловості включає в себе:

  • Рішення для безпеки на висоті, а саме: Засоби індивідуального захисту на висоті і пристрої для захисту від падіння, точки анкерні, Страхувальні пристосування, засоби колективного захисту (огорожі, захисні ворота і захисні мережі);
  • Рішення для промислового вимірювання та контролю навантаження;
  • Поставки вантажопідйомного обладнання для монтажних робіт – монтажно-тягових механізмів і електричних лебідок, а також: захоплень, шківів, гаків і підлогового розвантажувально-навантажувального обладнання;
  • Системи тимчасового доступу до фасадів споруд: алюмінієві щоглові робочі і транспортні платформи ALTA і SKYSAFE, Будівельні щоглові підйомники SKYCLIMBER, і електролебідки TIRAK;
  • Системи для постійного обслуговування мостів і віадуків;
  • Системи постійного доступу до фасадів BMU на базі монорейкових систем і телескопічних стріл;
  • Послуги з інспекції, ремонту, технічного обслуговування та капітального ремонту механічного обладнання;
  • Послуги з оренди будівельного обладнання та навчання технічних фахівців.

ЛЮЛЬКА ДЛЯ ОБСЛУЖИВАНИЯ ФАСАДОВ ЗДАНИЙ НА МОНОРЕЛЬСОВОМ ХОДУ ПО ТИПУ BMU

Виробничі потужності TRACTEL розташовані в Європі, США, Канаді, Китаї, Сінгапурі та Туреччині. За більш ніж 70 річний успішний досвід ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, компанія встановила партнерські відносини з клієнтами з 120 країн, має дочірні компанії в 19 країнах і дистриб’юторів по всьому світу.

З питань придбання продукції TRACTEL на території України і Казахстану ви можете звертатися в міжнародну групу компаній ВІРАМАКС, представництва якої в Україні знаходяться в містах: Київ, Одеса, Львів і Дніпро, а в Казахстані – в містах Нур-Султан і Алмати.

У ВІРАМАКС ви можете придбати або взяти в оренду Будівельні щоглові підйомники, платформи и фасадні люльки  для тимчасового доступу до фасадів будівель.

ВІРАМАКС, також, займається проектуванням, постачанням, монтажем і сервісним обслуговуванням систем постійного доступу до фасадів BMU. Такі рішення можуть бути запропоновані на базі систем від провідних європейських виробників, таких як TRACTEL, COX GOMYL, mantech провідних китайських компаній POINT, концерну CHI і т. п.

обслуживание фасадных строительных люлек системы давид

За аналогією з TRACTEL, Міжнародна група компаній ВІРАМАКС здійснює проектування, поставку, монтаж, пуско-наладку і подальше сервісне обслуговування систем і механізмів. Також, компанія навчає співробітників своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації та обслуговування техніки.

Звертайтеся з питань співпраці в системах постійного і тимчасового доступу до фасадів – в компанію ВІРАМАКС!

Ми забезпечимо професійне якісне та комплексне вирішення Ваших виробничих завдань!