Продаж

Трибуни

Ціну  продажу уточнюйте

Купити

* Залежить від проекту

  • простота та оперативність монтажу – навіть непідготовлені фахівці легко зможуть зібрати та демонтувати трибуну;
  • невелика вага та компактність – в розібраному стані конструкція виходить досить компактною та зручною для транспортування, а металеві елементи з алюмінію та сталі характерні невеликою вагою;
  • надійність та безпеку – німецька якість дозволяє уникнути поширених казусів під час експлуатації;
  • тривалий термін служби – міцні матеріали добре себе показують, як в приміщенні, так і при використані ії на вулиці;
  •  взаємозамінність та взаємодоповнюваність елементів – завжди можна докупити нові, щоб збільшити кількість посадкових місць або змінити конфігурацію.

Якщо не впевнені у виборі, телефонуйте нашим менеджерам або залиште заявку на сайті – фахівці допоможуть підібрати комплектацію від преміум до економ-класу

Для замовлення трибуни
вам потрібно зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії 0 800 751 550
або написати лист на електронну пошту info@viramax.ua
Ми відповімо Вам протягом декількох хвилин!

Найважливішими плюсами трибун системи Layher Event є: міцний матеріал, висока якість обробки звуку, тривалий термін роботи, швидка збірка (навіть на нерівних поверхнях) та легкість транспортування. Монтаж трибуни відбувається швидко за рахунок простої системи та легкої ваги деталей. Завдяки модульній конструкції, трибуни можна адаптувати до умов навколишнього середовища та спланувати їх будівництво у відповідності з усіма правилами безпеки.

Трибуна Layher – це багатофункціональне обладнання, яке легко підлаштувати під поточні потреби об’єкта, завдяки модульної конструкції. Складовими елементами виступають будівельні риштування німецького виробництва.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: