Новини та акції

Відгук від компанії Cox Gomyl

Компанії уклали домовленості про партнерство та спільну роботу в сфері проектування та реалізації сучасної будівельної системи BMU. ТОП менеджер Льюїс Абелла Гарсія презентував керівництву МГК “Вірамакс” всі можливості та інноваційні напрацювання міжнародної компанії COX GOMYL в рамках особистої зустрічі в Одесі.

CoxGomyl – це глобальний інжиніринговий бізнес, який прагне захистити красу і цінність архітектурних чудес, надаючи рішення для технічного обслуговування фасадів і зовнішніх частин будівель.

“Ми готові надати інженерні рішення для архітекторів, консультантів, розробників, конструкторів і клієнтів. Ці можливості з’явилися у наших клієнтів в Україні, завдяки співпраці з таким світовим лідером ринку як міжнародна компанія COX GOMYL “, – відзначають в МГК” Вірамакс “.

COX GOMYL – не тільки лідер в підрозділах технічного обслуговування будівель, в рамках проектування систем BMU, а й ціла науково-дослідна лабораторія з розробки інженерних решеній. Теперь і в Україні будуть доступні технології BMU для складних архітектурних і будівельних рішень.

МГК «Вірамакс» є офіційним представником COX GOMYL в Україні.

«Вже сьогодні клієнти в Україні можуть замовити системи BMU під ключ: від проектування до впровадження та подальшого технічного обслуговування », – зазначає власник МГК« Вірамакс »Генадій Захаренко.

 

Задайте нам питання на facebook – https://www.facebook.com/viramaxua/

Сайт компанії в Україні – https://viramax.ua/

Сайт компанії в Казахстані –  https://viramax.kz/

 

 

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад