Продаж

Топ продаж

Вишка-тура

Вишка-тури застосовні практично в будь-якому вигляді будівельних та ремонтних роботах. Висота будівельної вишка-тури регулюється стійками та стяжками, які утворюють дуже міцну конструкцію. Дуже зручно застосовувати будівельні вишка-тури при ремонті стельових поверхонь в приміщенні з високим дахом: концертні холи, торгово-виставкові комплекси, актові зали та інше. Також вишка-туру є відмінним вибором при установці системи кондиціонування або вентиляції, обробці фасаду котеджів або ж при установці реклами на білбордах.

Це універсальне збірно-розбірне обладнання, яке складається з металевих сходів з’єднаних між собою. Вишка-тури використовуються для монтажних та ремонтних робіт, обробки стін всередині або зовні будівлі, включаючи стельові роботи на висоті до 22 метрів.

 

Ціну продажу уточнюйте

Купити

Будівельні вишка-тури часто порівнюють з риштуванням, але перші набагато компактніше та можуть використовуватися в дуже обмеженому просторі, наприклад в шахтах ліфтів. Додаткові причини купити або взяти їх в оренду:

  • невисока ціна (у порівнянні з риштуванням або фасадними підйомниками);
  • простота монтажу – зазвичай для збірки не потрібні ні спеціальні інструменти, ні висококваліфіковані робітники;
  • невелика вага та зручне транспортування – в розібраному стані комплект дуже компактний ;
  • мобільність – завдяки потужним колесам вишку легко переміщати по об’єкту без використання техніки;
  • продуктивність використання – робочі отримують доступ до потрібної локації, а також можуть розмістити всі необхідні поруч (матеріали, інструменти) .

Ще одна перевага – можливість поступового удосконалення конструкції. До стандартного базового блоку можна докуповувати різні стабілізатори, стяжки, рами, огорожі, настили та цілі додаткові секції, щоб розширити його можливості. Фото збірних вишок дивіться на сайті

Для замовлення вишки-тури вам потрібно зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії: 0 800 751 550 або написати лист на електронну пошту info@viramax.ua.Мы відповімо Вам протягом декількох хвилин.