Продаж

АВТОМАТИЧНІ ПАРКУВАЛЬНІ СИСТЕМИ

Механічні парковки

У сучасних реаліях проблема з паркувальними місцями для автомобілів-одна з найбільш актуальних. Сьогодні авто є практично в кожній родині, а нерідко є і кілька автомобілів. В європейських країнах знайшли рішення даної проблеми, пропонуючи споживачеві зручні паркувальні системи, які з успіхом використовуються протягом вже декількох десятків років в паркінгах житлових будинків, торгових і бізнес-центрів. Це відмінний варіант для новобудов та інших будівель, де технічно неможливо облаштування підземної стоянки для авто.

Види механічних парковок і їх особливості

Механічна парковка дозволяє ефективно використовувати невелику площу, відведену під стоянку автомобілів. Принцип роботи її досить простий: ТЗ під’їжджає до робочого майданчика, пасажири залишають салон, після чого спеціальний механізований пристрій відправляє авто на певне місце зберігання або на підйомник (в залежності від виду обладнання). Компактні парковки можуть застосовуватися як в новобудовах, будучи закладеними в план проектування, так і вбудовуватися в уже існуючі архітектурні об’єкти.

Багаторівневі механічні парковки представлені наступними видами:

 • баштові-системи вертикального завантаження автомобілів. Кожна з них – багатоярусна самонесуча конструкція, що складається з підйомника типу ліфт з маніпулятором, який може бути одно-або двокоординатного типу. По боках підйомника знаходяться відсіки, в яких впорядковано розміщені транспортні засоби;
 • роторні – напівавтоматичне обладнання, за допомогою якого можна забезпечити компактну стоянку відразу для 12 автомобілів. При цьому сама система займає площу двох машин. Швидкий підйом забезпечений вертикальним обертанням, за допомогою якого транспортний засіб завантажується протягом 1,5-3 хвилин. Установка легко монтується і демонтується, за рахунок чого завжди є можливість перемістити її на потрібний майданчик;
 • парковка “пазл” – модель, сконструйована за системою матриці з порожньою коміркою. Це багатоярусна рама, де позиціонування ТЗ реалізується за рахунок пересування вгору і вниз піддонів верхнього рівня, а нижній рівень при цьому переміщається вправо/вліво для того, щоб звільнити потрібну комірку. Може вбудовуватися в будівлі або встановлюватися на відкритих майданчиках;
 • стелажна – влаштована за типом автоматизованого складу. Це один з найпопулярніших варіантів. Система передбачає високу швидкість установки і подачі автомобіля (близько 2,5 хвилин). Стоянка складається з стелажа з відсіками для машин на піддонах одного або декількох підйомних пристроїв і візків переміщення авто в горизонтальному напрямку.

Також до обладнання для оптимізації процесу паркування автомобілів відносяться пересувні платформи. Такі пристрої служать для того, щоб переміщати, розгортати машини, що знаходяться на них. Вони можуть бути включені в систему паркінгу або використовуватися як самостійні механізми стоянки авто. Обладнання значно спрощує процес перестановки автомобілів.

Купити механічну парковку від компанії ВІРАМАКС

В Україні ринок механічних паркувальних систем тільки починає розвиватися, і фахівці компанії ВІРАМАКС увійшли в число перших, хто став пропонувати системи багаторівневих парковок. Компанія ВІРАМАКС є офіційним представником підприємств-виробників паркувального обладнання. У нас ви можете купити механічну парковку високої якості за вигідною ціною. Якість і функціональність обладнання підтверджені відповідними міжнародними сертифікатами.

АВТОМАТИЗОВАНІ ПАРКУВАЛЬНІ СИСТЕМИ

МГК “Вірамакс” є офіційним представником заводів-виробників автоматичні паркувальні системи.

У зв’язку з активним зростанням к-ва автомобілів у світі виникла необхідність вирішувати проблеми з паркінгом. Автоматичні парковки стали одним з головних інноваційних рішень даного питання.

Актуальність в цифрах

 • У містах мільйонниках в СНД припадає 3-4 автомобіля на 1 паркомісце;
 • Протягом останніх 20 років К-ть авто в країнах СНД збільшилося в 10 разів;
 • У висотних новобудовах в Україні в середньому вистачає паркомісць тільки для 30-40% жителів;
 • В середньому на 1000 осіб в Україні припадає приблизно 300 автомобілів;
 • А у великих містах такий показник доходить до 400 автомобілів на 1000 осіб.

В Україні ринок автоматичних парковок тільки набирає свої оберти. Технічні фахівці МГК “Вірамакс” одними з перших стали надавати послуги комплексного надання автоматичних парковок в Україні.

Порівнюємо ціни

У зданих в експлуатацію будівлях стаціонарне парко-місце обійдеться покупцеві мінімум від 9-10 тис.у. о.

Якщо ви вирішили купити паркомісце в автоматичних парковках така угода обійдеться в середньому від 5 тис. у.О. до 8,6 тис. у. о.

Успішний досвід використання

 • У світі успішно використовують в паркінгах бізнес-центрів, торгових центрів, висотних житлових будинків;
 • Готові рішення для організації парко-місць в площах з обмеженим простором для паркування;
 • Відмінна альтернатива підземному паркінгу в місцях, де технічно неможливо встановити підземні парковки;

Автоматизовані парковки успішно використовують в розвинених країнах світу вже більше 30 років

Види автоматичних парковок

 • Двух-стоечная гідравлічна система-ідеально підходить для збільшення парко місця в 2 рази всередині паркінгів: бізнес-центрів, торгових центрів, висотних житлових будинків.
 • Наземна / підземна парковка smart tower-готове рішення для збільшення наземних парковок. Можливість організації до 200 паркомісць.
 • Автоматизована роторна парковка наземного і підземного типу-виготовляється для наземного застосування на вулиці. З площі для 2 паркомісць-Ви отримуєте від 8-до-16 паркомісць.

Всі системи парковок сертифіковані в Україні та ЄС.

Запрошуємо до співпраці

МГК “Вірамакс” працює на ринку України більше 15 років, на ринку Казахстану з 2014 року.

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙ

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕ

Представництва компанії

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНО

СЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯ

ЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: