Оренда

Оренда будівельних підйомників

Група компаній ВІРАМАКС спеціалізується в сфері будівельної техніки та обладнання на українському і казахстанському ринках. МГК представляє відомих європейських і азіатських виробників якісного будівельного обладнання та техніки. ВІРАМАКС пропонує продаж та оренду будівельної техніки та обладнання, а також послуги з монтажу, демонтажу та технічного обслуговування.

Крім того, у нас завжди в наявності оригінальні запасні частини, які ви можете оперативно придбати на складах наших регіональних представництв в містах: Київ, Одеса, Львів та Дніпро (для України) і в містах: Нур-Султан і Алмати (для Республіки Казахстан).

Оренда будівельного підйомника (вантажно-пасажирського) та іншого обладнання — це ще одна вигідна послуга компанії, яка дозволяє значно скоротити витрати і збільшити швидкість виробництва будівельних робіт.
Оренда підйомників

Навіщо потрібні будівельні підйомники

Будівельні вантажні та вантажно-пасажирські підйомники — це різновид вантажопідйомної техніки, призначеної для безпечного і швидкого підйому вантажів і людей на необхідну висоту. Використовується в сфері промислового, житлового будівництва, при зведенні висотних споруд. Варто придбати або орендувати підйомник для підйому до місця проведення робіт:

 • робітників;
 • будівельних матеріалів;
 • малогабаритного обладнання та інструменту;
 • потенційних інвесторів для показу житлоплощі (девелопмент);

Застосування будівельних підйомників істотно прискорює будівельний процес, збільшує продуктивність праці, знижує ризик травм працівників, можливість швидкої доставки матеріалів після демонтажу крана, а також псування матеріалів та інструментів. Купівля або оренда підйомника, його використання на будівельному майданчику вимагають спеціальних дозволів, але фахівці МГК ВІРАМАКС завжди готові допомогти вам з цим.

Крім того, МГК ВІРАМАКС, крім послуг з монтажу/демонтажу та сервісного технічного обслуговування, надає послугу експлуатації підйомників, надаючи своїх ліфтерів і весь необхідний пакет документів.

Сучасні будівельні підйомники — це надійні механізми. Вони оснащені спеціальними датчиками і пристроями для безпечної експлуатації: уловлювачами аварійного гальмування, пристроями, що обмежують швидкість і вантажопідйомність, аварійними кнопками, що зупиняють рух. Підйомники мають компактні розміри, мобільні і зручні в експлуатації, тому оренда будівельних підйомників — відмінна альтернатива або доповнення громіздким баштових кранів.

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення до компанії

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладання договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Переваги прокату підйомників в компанії ВІРАМАКС

Вантажні та вантажопасажирські підйомники — досить дороге обладнання. Не всі будівельні компанії можуть собі дозволити купувати та утримувати дане обладнання і технічну службу, не маючи в довгостроковій перспективі більш-менш великих проєктів.

Більш зручним і дешевим рішенням буде взяти будівельні підйомники в оренду у МГК ВІРАМАКС.

Компанія має великий парк щоглових вантажних і вантажно-пасажирських підйомників, за своїми технічними характеристиками найбільш підходящим для будівельних ринків України і Казахстану. Підйомники в оренду можуть надаватися як юридичним, так і фізичним особам. До переваг співпраці з підприємством ВІРАМАКС також можна віднести:

 • постійна наявність підйомників і запасних частин до них на регіональних складах компанії;
 • бездоганний сервіс, оперативний виїзд на робочий об’єкт, усунення поломок техніки (від двох годин).
 • можливість взяти в оренду підйомник з повним пакетом послуг «Під ключ», що включає монтаж/демонтаж, експлуатацію та сервісне обслуговування від ВІРАМАКС і повним пакетом дозвільної документації;

Всі підйомники ВІРАМАКС сертифіковані, відрізняються високою якістю, продуктивністю і довговічністю. З клієнтом оформляється двосторонній договір, в якому визначені права, обов’язки сторін, вартість оренди підйомника і додаткових послуг, терміни оренди та/або оренди з експлуатацією.
Оренда підйомників

Типи підйомників, доступних до оренди або продажу

Фірма пропонує конструкції різних типів, конфігурацій і габаритів. Доступні будівельні підйомники в оренду або продаж:

 • щоглові вантажні та вантажопасажирські одно-кабінні;
 • щоглові вантажні та вантажопасажирські двох-кабінні;
 • швидкісні пасажирські одне і двох-кабінні підйомники;
 • ножичні і телескопічні підйомники (під замовлення);

Ціна оренди підйомника в Україні і Казахстані залежить від:

 • моделі підйомника;
 • комплектації на висоту підйому;
 • швидкісного режиму;
 • кількості кабін;
 • терміну оренди;

Тому вартість розраховується індивідуально.

Також підприємство надає супутні послуги з навчання ваших співробітників безпечної експлуатації підйомників.

Якщо ви зацікавлені в оренді чи купівлі будівельних підйомників, звертайтеся до фахівців ВІРАМАКС. Ми допоможемо вам підібрати найкращий варіант для вирішення ваших виробничих завдань і надамо максимальну підтримку в експлуатації такого обладнання!

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙПОСТІЙНА НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕПРЕДСТАВНИЦТВА КОМПАНІЇ

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНОСЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: