Продаж

У свою чергу рамні конструкції діляться на євроваріант, Хрестові, полегшені. Євроваріант складається з прямокутних рам, які збираються з горизонтальними, діагональними стяжками, для переміщення використовується вбудовані сходи. Опори регульовані, тому для установки підійде навіть нерівна поверхня. Хрестові складаються з вертикальних стійок, хрестових діагоналей, які кріпляться до фасаду будівлі при висотних роботах. Полегшені моделі використовують ремонту приміщень на висоті до 30 метрів – Реставрація, обробка, штукатурка. Вони прості в монтажі / демонтажі, в зібраному вигляді не займають багато місця.

Щити для настилів виготовляються з обрізної дошки лісових хвойних порід дерева (ялина, сосна) і відповідає ГОСТ-вимогам. Вони збиваються особливим способом і захищають від можливого перекидання.

Щоб замовити будівельний ліс, варто визначитися з вибором, на який впливає висота і тип будівлі, робоча площа, необхідна вантажопідйомність, тип робіт, наявність майданчиків для установки.

Скільки коштують будівельні ліси

Якщо вас цікавить, де взяти, купити будівельний ліс не дуже дорого в Україні, хочете уточнити, який краще придбати, яка конструкція найзручніша, надійна за доступною ціною, зверніться до наших менеджерів. Наша компанія ” Вірамакс “(Україна) пропонує величезний вибір будматеріалів, обладнання для будівництва, гарантує високу якість, надійність, зносостійкість, довговічність.

Ціни на будівельний ліс формуються в залежності від типу конструкції, матеріалу виготовлення (алюмінію, металу), наявності щитів для настилу, виробника, розмірів, комплектації, стану (Новий, б/у) – приблизну вартість можна дізнатися, замовивши прайс.

Де купити будівельний ліс в Україні за прийнятною ціною

Купити ліси (будівельна вишка, підмостки) розбірні, Збірні або модульні, підвісні або пересувні, штирьові або хомутові, полегшені або трубчасті, вузькі або опалубні, металеві, оцинковані або алюмінієві, механічні легкі для внутрішніх (побутові) або для зовнішніх монтажних, фасадних робіт, новий або б/у за прийнятною ціною в Києві можна у нас. Ми можемо продати вам або дати в оренду новий або б/у будівельний ліс оптом і в роздріб.

Продаж будівельного лісу б / У і нового, оптом і в роздріб за прийнятною ціною доступна на нашому сайті viramax.ua цілодобово. Щоб купити будівельний ліс на колесах, секцію, підмостки, настили або комплект оптом, поштучно, нові або б/у в місті Київ за доступною ціною, зв’яжіться з нашими консультантами, зручним для вас способом (телефоном, через зворотний зв’язок, написавши лист на пошту).

Ми гарантуємо високу якість товару, великий асортимент і швидку доставку. З нами працювати вигідно, приємно і надійно!

Строительные леса-специальное оборудование, необходимое для подъема рабочих на высоту для осуществления ремонта или возведения зданий. Существует несколько видов изделия, каждый вариант подходит для определенных ситуаций и задач. Купить строительные леса всех типов можно в нашей компании.

Будівельні ліси в асортименті

Будівництво завжди пов’язане з ризиком для життя. Особливо ті роботи, які проводяться на висоті. Для безпечного і якісного виконання оздоблювальних фасадних і монтажних робіт на великій висоті використовують спеціальні конструкції – будівельні ліси. Вантажопідйомність обладнання дозволяє підняти і підвести максимально близько до обробної поверхні від однієї людини до цілої бригади працівників.

Щоб уникнути нещасних випадків, слід відповідально ставитися до якості всіх складових елементів конструкції. Вони повинні бути виконані у відповідності з усіма стандартами, пройти надійний контроль якості на підприємстві-виробнику. Як матеріали для будівельних лісів застосовують високоміцний трубний металопрокат. Це зварні труби різних діаметрів, круглого і квадратного перетину.

Будівельні ліси бувають декількох типів. Який тип конструкції задіяти для вирішення тієї чи іншої задачі, обумовлюється характером виконання будівельних робіт. Найпопулярніші-рамні і модульні ліси. Відрізняються принципом складання і кріплення, але мають загальні складові каркаса.

Рамні ліси для будівельних робіт

Цей тип лісів вибирають для робіт по обробці фасаду будинків. Конструкція проста, вона не вимагає спеціальних навичок і інструменту для складання, порівняно легка. Встановлювати можна навколо всього фасаду будівлі. Монтаж і демонтаж не займають багато часу, проводиться без залучення висотної спецтехніки і додаткових підйомних пристроїв. Для комплектації використовують прапорцеві замки. Цей спосіб дозволяє застосовувати рамні ліси в комбінації з іншими типами, коли це обумовлено технічним завданням. Висота будівельних робіт на таких конструкціях може досягати 100 метрів. Робота на майданчику буде зручною і безпечною. Максимальне навантаження на настил не повинна перевищувати 200 кгс/м2.

Розрізняють рамні ліси наступних конфігурацій:

  • євроваріант-збірка прямокутних рам по горизонталі і діагоналі за допомогою стяжок. Такі рамні ліси знайшли широке застосування і популярність в Європі через надійність, простоту і швидкого монтажу/демонтажу. Фіксатори автоматизують складання конструкції. Завдяки регульованим опорним шпинделям для установки підійде навіть нерівна поверхня. Переміщення вгору-вниз забезпечується вбудованими сходами.
  • Хрестові-система вертикальних стійок і хрестових діагоналей з горизонтальними зв’язками. Комплектація вибирається в залежності від розмірів фасаду. Фасад будівлі служить основою для кріплення конструкції при висотних роботах.
  • полегшені – для будівництва та ремонту приміщень. Висота робіт – до 30 метрів. Вони ідеально підходять при реставрації, обробці і штукатурних роботах. Їх можна легко розбирати і збирати, вони можуть служити протягом декількох років. При транспортуванні не займають багато місця.

У більшості випадків вибір конструкції залежить від особливостей виконуваних робіт. Рамні будівельні ліси-оптимальний варіант для робіт, не пов’язаних з підняттям великих вантажів, які виконуються на середній висоті.

В асортименті Вірамакс представлені будівельні ліси з Німеччини торгової марки Layher:

  • для фасадних і ремонтних робіт на висоті до 100 метрів;
  • для реставраційних робіт фасадів.

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення в компанію

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладення договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Модульні ліси для будівельних робіт

Цей тип пріоритетний для експлуатації на великій висоті, на об’єктах складної конфігурації. Їх ще називають сценічними. Через особливості з’єднань модульних лісів з них можна зібрати таку складну конструкцію, як концертна сцена. Матеріалом служать металеві труби-стійки з навареними на них дисковими фланцями. Для з’єднання стійок використовують стяжки-ригелі, а для фіксації – клинові замки. Щоб клинок не випадав, на його кінці є спеціальна заклепка. У кожному Фланці налічується вісім отворів для замка, які розташовані по колу. Таким чином, ліси можна монтувати в різних напрямках, по контуру будівлі, огинаючи кожен виступ.

Конструкція модульних лісів відрізняється особливою стійкістю, тому їх часто використовують на висоті до 100 метрів. Для цього їх прикріплюють до стіни будівельного об’єкта. Часто зустрічаються на будівельних майданчиках, при зведенні висотних будинків і промислових підприємств.

Вирамакс пропонує модульні ліси Layher системи allround. Конструкція застосовується для оформлення інтер’єру. Модульна система Layher має унікальну технологію з’єднання, забезпечує безпеку, надійність і довговічність.

Купівля будівельних лісів Вирамакс

Головне завдання компанії-надати Клієнту ефективне і безпечне обладнання. Ви можете купити будівельні ліси або взяти їх в оренду за вигідною ціною. Ціна уточнюється в ході замовлення, розраховується відповідно до наданої послуги і масштабами конструкцій.

Продаж будівельних лісів супроводжується пред’явленням всіх сертифікатів і гарантій від компаній-виробників. Фахівці компанії оформлять замовлення з доставкою в усі регіони України

Вірамакс-команда фахівців в області будівельної техніки та обладнання. Займає лідируючі позиції на будівельному ринку України за кількістю орендного обладнання. Представництва компанії знаходяться у Львові, Києві, Одесі та Дніпрі. При представництвах знаходяться склади і Сервісні центри. Пропонуємо клієнтам сертифіковане високоякісне обладнання та запасні частини до нього, а також оперативні послуги з його ремонту.

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙ

ПОСТІЙНА НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕ

Представництва компанії

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНО

СЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯ

ЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: