Продаж

Будівельні вишки-тури

Вишка-тура будівельна-застосування

При виконанні будь-яких будівельних завдань, будь то будівництво приватного будинку, дачі, багатоповерхового будинку, частина робіт виконується на висоті, для підйому на яку не обійтися без спеціальних лісів, споруджуваних навколо будівлі або металевих конструкцій баштового типу – вишок-тур.

Будівельні тури використовуються там, де використання звичайних сходів незручно або не представляється можливим, а Будматеріали, інструмент, різні пристосування потрібно розташувати в місці проведення робіт. Такі конструкції широко використовуються при:

 • кладці стін;
 • малярних та оздоблювальних роботах;
 • при обслуговуванні будівель-миття вікон і очищення фасадів;
 • для монтажу будь-якого обладнання;
 • ремонті та встановленні електромереж;
 • установці освітлювальних приладів;
 • при зйомці фільмів, кліпів і рекламних роликів;
 • для обслуговування різних типів техніки;
 • у вагонобудуванні;
 • кораблебудування;
 • у сфері рекламних послуг для наклейки банерів, вивісок.

Зручність і простота монтажу і експлуатації дозволяють застосовувати їх в самих різних сферах діяльності, там, де необхідно забезпечити доступ до поверхонь на певній висоті і при цьому максимальну безпеку. Працівник, перебуваючи на майданчику, має можливість триматися за огорожу і відчувати себе впевнено навіть на великій висоті. Важливо при використанні не перевантажувати підмостки, а враховувати рекомендації виробника за рівнем навантаження. Здебільшого моделі розраховані на вантажопідйомність від 150 до 350 кг, найбільш часто зустрічаються вироби з параметрами навантаження, відповідними 200 кг.

Особливості конструкції

Конструкція виробу передбачає наявність таких основних елементів:

 • підстава;
 • проміжна секція;
 • поміст;
 • кутові опори (для виробів з великою висотою);
 • огорожа;
 • колеса;
 • баласт;
 • домкрат.

Проміжні секції встановлюють один на одного, їх кількість може змінюватися в залежності від умов і потреб. На робочому помості можна розмістити матеріали та інструменти, а також, в залежності від його розміру, одного або декількох працівників. Колеса, баласт і домкрати кріпляться до міцної широкої основи, баласт забезпечує кращу стійкість, а домкрати запобігають можливий нахил. Колеса оснащуються гальмами, що запобігає мимовільному переміщенню конструкції. Так як ліси є розбірними, при необхідності транспортування зазвичай не виникає складнощів, їх легко можна перевозити з об’єкта на об’єкт, витрачаючи мінімальну кількість часу на демонтаж і монтаж.

Як правильно вибрати відповідні пристосування?

Вишки-тури розрізняються за технічними характеристиками, комплектації, вони виготовляються з різних матеріалів – алюмінію, сталі, найбільш популярні дюралеві ліси, які відрізняються легкістю і невисокою ціною; щоб провести розрахунок вартості будівельних лісів, важливо визначити завдання, які будуть вирішуватися з їх допомогою, щоб вибрати найбільш підходяще за розміром майданчика, висоті, конструктивним особливостям обладнання. З цією метою можна використовувати спеціальний будівельний калькулятор.

В Україні можна купити нову або б/у будівельну алюмінієву вишку-тур висотою 5м, 6м, 8, 10, 12 метрів, 21 метр або маленькі ліси близько 3 метрів у висоту, продаж здійснюється компанією Вирамакс (Україна), яка також надає в оренду необхідне будівельне обладнання за доступною ціною у місті києві та інших населених пунктах; в асортименті представлена продукція німецького виробник

Виконання малярних робіт, тинькування або побілки на висоті неможливо провести без використання драбин, або вишок. Якщо необхідно виконати великий обсяг роботи, варто купити вишку-туру.

Вишка-тура – функціональний та зручний пристрій для проведення горизонтальних та вертикальних робіт на висоті. Головним її призначенням є забезпечення безпеки при ремонті або оздобленні фасадів будівель, проведенні реставраційних робіт, заміні або монтажі систем вентиляції та кондиціювання повітря, освітлення.

Продажа вышка-туры 1.2 х 2.0 – Цена

Модель вишка-тури Висота робочої зони (м) Розмір настилу (м) Макс. навантаження (кг) Dага комплекту (кг) Ціна, грн
Вишка-тура Вірамакс  (1+1) 3,8 2.0 х 1.2 200 149 7513
Вишка-тура Вірамакс  (2+1) 5 2.0 х 1.2 200 181 8814
Вишка-тура Вірамакс  (3+1) 6,2 2.0 х 1.2 200 206 10115
Вишка-тура Вірамакс  (4+1) 7,4 2.0 х 1.2 200 232 11518
Вишка-тура Вірамакс  (5+1) 8,6 2.0 х 1.2 200 258 12819
Вишка-тура Вірамакс  (6+1) 9,8 2.0 х 1.2 200 283 14119
Вишка-тура Вірамакс (7+1) 11 2.0 х 1.2 200 366 15522
Вишка-тура Вірамакс  (8+1) 12,2 2.0 х 1.2 200 391 16823
Вишка-тура Вірамакс (9+1) 13,4 2.0 х 1.2 200 416 18123
Вишка-тура Вірамакс  (10+1) 14,6 2.0 х 1.2 200 443 18601
Вишка-тура Вірамакс  (11+1) 15,8 2.0 х 1.2 200 468 20828
Вишка-тура Вірамакс  (12+1) 17 2.0 х 1.2 200 493 22212
Вишка-тура Вірамакс  (13+1) 18,2 2.0 х 1.2 200 520 23531
Вишка-тура Вірамакс  (14+1) 19,4 2.0 х 1.2 200 545 24832
Вишка-тура Вірамакс  (15+1) 20,6 2.0 х 1.2 200 570 26132
Вишка-тура Вірамакс  (16+1) 21,8 2.0 х 1.2 200 597 27536

Будівельні тури: особливості конструкції

Головне, що відрізняє будівельні вишки-тури, проста конструкція, яка швидко та зручно розбирається, монтується на новому місці. Висота опор, що регулюється, дозволяє встановлювати ці механізми навіть на поверхні з невеликими перепадами.

Галузі використання вишок-тур

Зручні та мобільні пристрої знайшли широке застосування у різних галузях:

 • будівництво, проведення оздоблення (тинькування, малярні роботи);
 • проведення демонтажу та встановлення обладнання та комунікацій;
 • надання клінінгових послуг – миття вікон багатоповерхових будівель, видалення бруду с фасадів;
 • встановлення рекламних щитів та банерів;
 • проведення концертних заходів, знімання телевізійних передач, фільмів;
 • інші.

Будівельні вишки-тури: види

Ми пропонуємо купити будівельні вишки-тури, обираючи серед наступних моделей:

 • пересувні;
 • стальні;
 • алюмінієві.

Вишка-тура будівельна пересувна оснащена спеціальними колесами, які забезпечують пересування конструкції у любому напрямку, що робить роботу спеціаліста максимально зручною. Для стійкості використовуються домкрати, міцність конструкції забезпечують додаткові секції. Якщо ви плануєте разове проведення робіт, навіщо купувати обладнання, ми пропонуємо вигідні умови оренди вишки-тури.

Вишка-тура будівельна на колесах має ряд переваг:

 • легкість конструкції, наявність коліс забезпечують її мобільність: обладнання допомагає легко пересувати пристрій по будівельному майданчику;
 • максимальна стійкість можлива завдяки використанню спеціальних домкратів;
 • використання спеціальних стяжок для кріплення секцій робить з’єднання пересувних риштувань більш жорсткими, що забезпечує зручне положення при проведенні робіт на висоті;
 • наявність спеціальних настилів, перекладин та огорож є максимальним захистом працівників при виконанні поставлених задач;
 • простий монтаж: його проведення не потребує використання спеціальних пристроїв або інструментів, бо збирання окремих елементів виконується за принципом «труба в трубу». Для кріплення з’єднань використовуються спеціальні прапорцеві фіксатори.

Пересувна вишка-тура легко монтується, завдяки мобільності максимально зручна в експлуатації.

Алюмінієві – головна перевага таких виробів – легкість. Завдяки характеристикам металу, який використовується для виготовлення, вони демонструють високі показники стійкості процесам корозії, іржі. Наша компанія пропонує купити туру будівельну, виготовлену з алюмінію за найбільш вигідними цінами.

Ще один вид обладнання – стальні будівельні вишки-тури. На відміну від виробів з алюмінію, їх конструкція важча, що забезпечує кращу стійкість та безпеку. Моделі, які виготовлені зі сталі, покриваються фарбою, що є додатковим захистом від іржі та процесів корозії. Їх використання актуально при будь-якій погоді, в умовах високих та низьких температур.

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення до компанії

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладання договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Критерії вибору вишок-тур

Окрім ціни, типу конструкції та матеріалу, з якого виготовляється обладнання, при виборі вишки-тури важливо враховувати наступні параметри:

 • висота – цей показник визначає наскільки високо можна проводити роботи;
 • площина робочої площадки: невеликих розмірів моделі дозволяють працювати лише одній людині, тоді як ліси з просторою за розмірами площадкою дозволяють знаходитися на висоті одночасно одразу декільком працівникам;
 • вид матеріалів, які використовуються при виготовленні: сталь або алюміній.

Показник висоти залежить від типу споруди. Роблячи вибір, обов’язково враховується не тільки висота самої вишки, а і відстань від настилу, яку спеціаліст може при роботі подолати.

Розміри площадки визначають, яка кількість людей одночасно може проводити роботи, знаходячись на висоті. Найбільш зручними сьогодні є моделі с настилом 2х2, який дозволяє одночасно працювати трьом працівникам.

Не менш важливо звернути увагу на наявність коліс (для пересувних моделей). Це суттєво спрощує процес транспортування, забезпечує легкість монтажу.

Плануєте будівельні роботи або необхідно піднятися вгору, аби розмістити рекламне оголошення, наша компанія пропонує купити вишки-тури, обираючи із широкого різноманіття моделей, які представлені відомими виробниками.

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙ

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕ

Представництва компанії

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНО

СЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯ

ЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: