Оренда

Оренда будівельних риштувань

Сучасні мегаполіси постійно ростуть і розвиваються. Складно уявити велике місто без висотних будівель. Щоб якісно провести фасадні роботи, не обійтися без риштування. При зведенні нових будинків або реставрації старих необхідні допоміжні пристосування для доступу до об’єкту. Як правило, такі конструкції потрібні на певний час. Для економії коштів найбільш раціональне рішення – це оренда риштувань.

Терміни оренди Вартість оренди риштування (грн/м2) Сума застави*
Дні до 150 м2 від 151-500 м2 від 501-1000м2 від 1000м2 100 грн/м2
до 30 1,20 1,15 1,10 0,9
від 30-60 1,15 1,10 1,05 договірна
від 60-90 1,10 1,05 1,00 договірна
більш ніж 90 1,05 1,00 0,95 договірна

Для чого потрібні риштування

Роботи по зовнішній обробці будівель на висоті неможливі без спеціального обладнання, яке забезпечить безпеку для осіб, що виконують ці роботи, а також зручність і вільний доступ до їх інструментів. Конструкція повинна бути стійкою і комфортною для будь-якого виду діяльності, пов’язаної з багатоповерховими будинками. При цьому установка, збірка і демонтаж обладнання мають бути простими і швидкими. Тому в будівельній справі застосовуються саме риштування.

Види і особливості риштувань

Сьогодні на зміну дерев’яним спорудам, які швидко старіли, прийшли металеві конструкції. Крім явних переваг – компактності та мобільності, – сучасні риштування міцні та довговічні. Оскільки експлуатація обладнання носить тимчасовий характер, краще орендувати риштування на період необхідних робіт. Варіанти конструкцій, які можна взяти в прокат:

 • ригельні – універсальне пристосування для будівництва висоток, мостів і т.п., а також при виконанні капітального ремонту цих об’єктів, особливістю даної конструкції є її просте складання та установка;
 • рамні – з’єднання горизонтальних і вертикальних труб надійно закріплені язичковими замками, зручні при оздоблювальних роботах;
 • клино-хомутові – відрізняються особливою міцністю, здатні витримати вагу людей, інструментів і навіть робочу техніку.

Риштування взяти в оренду для будь-якого виду робіт нескладно. Важливо знайти прийнятні ціни та умови прокату. Які будівельні компанії надають подібні послуги?

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення до компанії

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладання договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Вірамакс – чому ми

Міжнародна група компаній – найбільший лідер на ринку України в сфері будівельної техніки та обладнання. Досвід роботи – 15 років. Офіційний представник відомих виробників з Німеччини, Швеції, Італії, Іспанії. Асортимент конструкцій для фасадних робіт:

 • будівельні риштування (всі доступні види);
 • люльки, підмостки. вишки-тури;
 • баштові крани, підйомники (нові та б / у);
 • фасадні системи;
 • будівельна опалубка.

Компанія пропонує прокат будівельних риштувань для оздоблювальних робіт різної складності. Тісна співпраця з прямими постачальниками з Європи і наявність містких складів дозволяє нам знизити ціну на оренду будівельних риштувань. Чесність і прозорість умов, оперативна доставка, а також гарантія якості нашого обладнання – запорука успішного виконання ваших проектів.
аренда строительных лесов

Сфера застосування різних видів будівельних лісів

Найбільш затребувані в області оздоблювальних робіт рамні і модульні конструкції складаються зі сталевих або алюмінієвих труб. Щоб захистити обладнання від пошкоджень, використовується оцинковка деталей. Які взяти ліси будівельні в оренду? Де використовуються різні типи монтажного обладнання? Рамні споруди – це прапорцеві та штирьові риштування. Модульні – клинові, підвісні, хомутові та системні. Де краще застосовувати кожен з видів:

 • рамні або прапорцеві риштування – найдоступніші за ціною і прості в установці, для оздоблювальних робіт та кладок на прямій стіні, можуть бути як зі сходами (так і без них) для переміщення між ярусами, висота – до 50 м;
 • штирьові – схожі з попереднім видом будівельного риштування – як в складанні, так і в своєму призначенні, використовується також для створення складних конструкцій – можуть збиратись разом з хомутовими риштуваннями;
 • вишки-тури – компромісне рішення для роботи з окремим фрагментом (помити вікно, покласти стяжку);
 • клино-хомутові – складні конструкції підвищеної міцності, можуть монтуватися на нерівних поверхнях, надійні в обробці мостів, багатоповерхівок та інших великих об’єктів;
 • модульні або системні – незамінні при роботі з нестандартною формою будівель (флігель, трибуни, сходи), мають 3 способи кріплень, міцні поперечини, витримують бригаду робітників, необхідну техніку.

Для будівництва одноповерхових будинків використовуються ригельні риштування. Вони укомплектовані всім необхідним, щоб працювати з цегляною кладкою або шлакоблоками. Зручні для закладки фундаменту і в місцях, де займана площа некритична. Також можна орендувати конструкцію різних варіантів: вузькі – для економії місця або посилені – для підвищення міцності при роботі з важкими матеріалами.

Прокат риштувань в Вірамакс

Роботи зі зведення та реставрації об’єктів нерозривно пов’язані з використанням допоміжних конструкцій. Ми володіємо широкими можливостями не тільки здати в оренду різні пристосування для будівництва, але і надати послуги з термінового ремонту.  Що ви отримаєте, коли вирішите риштування взяти в оренду у нас:

 • високоякісне сертифіковане обладнання;
 • все необхідне завжди в наявності на складах Києва, Львова, Дніпра і Одеси;
 • оперативна доставка і кращий сервіс при усуненні пошкоджень.

Ми цінуємо наших клієнтів і маємо бездоганну репутацію. Вам не варто турбуватися про несправність і технічне обслуговування устаткування. Наші співробітники про все подбають. Серед наших постійних клієнтів є найбільші підприємства України. Тисячі успішних проектів далеко за межами країни. Приєднуйся до нас. Орендувати або купити риштування – легко та вигідно.

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙПОСТІЙНА НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕПРЕДСТАВНИЦТВА КОМПАНІЇ

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНОСЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: