Продаж

Продаж та здача в оренду будівельного обладнання / Будівельна техніка / Штирьові (ригельні) будівельні риштування

Ригеля для лесов

Будівельні ригельні риштування

У ремонтних, будівельних роботах з облаштування фасадів або при кладці каменю застосовуються будівельні ліси. Причому в сучасному будівництві найчастіше використовують рамні конструкції, що представляють собою приставні стійкові споруди. Надійні конструкції здатні витримувати істотні навантаження, зокрема, вага до 250 кг/м2. Максимальна висота лісів здатна досягати 100 метрів. Стійкість і простота монтажу обладнання свідчать про те, що купити рамні будівельні ліси з ригелями доцільно для виконання робіт на фасадах великої площі.

Купити будівельні риштування з ригеля: що важливо знати про виготовлення та складання конструкцій?

Основними матеріалами виготовлення конструкцій є метал (алюміній, сталь) або деревина. Монтуються ліси ярусами. Якщо ви збираєтеся монтувати споруду вперше, є сенс найняти для роботи професіоналів — це допоможе уникнути неприємних інцидентів, травм і пошкодження деталей в лісах. Для самостійної збірки слід, як мінімум, ознайомитися з основними деталями конструкції і їх призначенням.

Рамні ригельні ліси складаються з наступних елементів: стійок (рами), які можуть йти в комплекті зі сходами або без них, дерев’яних або металевих настилів, ригелів, необхідних в конструкціях з дерев’яними трапами або настилами, поручнів огорожі, стяжок, домкратів.

Вирішивши “куплю в Україні ригельні ліси за вигідною ціною”, не забудьте подбати про підготовку території для складання. Майданчик необхідно очистити від будматеріалів і будівельного сміття. І головне: до роботи з монтажу рамних лісів допускаються виключно робітники, які пройшли відповідне навчання і обов’язковий інструктаж з техніки безпеки.

Процес складання починається від кута фасаду. Покроково це виглядає наступним чином:

  • монтаж першого ярусу починається з кріплення рам (стійок) на домкрати або п’яти. З’єднуються між собою стяжками за допомогою флажкових фіксаторів. Слід відрегулювати конструкцію по горизонтальній і вертикальній осях за рівнем за допомогою гвинтових домкратів. Так збирається весь перший рівень;
  • з’єднання рам за допомогою ригелів (ригель використовується, якщо настилами служать дерев’яні щити) або металевих настилів;
  • монтаж другого ярусу ідентичний-стійки ставлять на посадочні штирі рам нижнього збудованого ярусу, які надійно їх фіксують і далі кріпляться стяжками;
  • починаючи з другого ярусу на прапорцях стійок слід встановлювати перила огорожі, які виключають можливість падіння робітників з висоти під час будівельних робіт. Встановлюються торцеві огорожі.

Щоб забезпечити стійкість всієї конструкції по вертикалі, стійки необхідно кріпити до поверхні фасаду, використовуючи для цього анкерні кріплення. По завершенні монтажних робіт ще раз слід ретельно перевірити рівень по осях, надійність прапорцевих кріплень, міцність настилів та інших елементів, включаючи анкерні кріплення. Потім в обов’язковому порядку проводиться випробування навантаженням.

Купити в Україні рамні ригельні будівельні риштування

Купити ригельні будівельні ліси з доставкою в Київ, Дніпро, інші міста країни або взяти конструкцію в оренду пропонує компанія МГК ВІРАМАКС (Україна). Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант індивідуально під ваші будівельні роботи. Ми з точністю прорахуємо, яка кількість елементів знадобиться з тих чи інших будівельних лісів і надамо схему збірки. Також ми забезпечимо швидке навчання робітників монтажним роботам, навчимо, як це робити швидко і максимально безпечно, при необхідності, надамо послуги шеф-монтажу. Ви завжди будете мати можливість доукомплектуватися відсутніми елементами на наших регіональних складах. Ціна лісів з ригелями від компанії МГК ВІРАМАКС-одна з найвигідніших в Україні, при цьому вартість залежить від багатьох нюансів і обговорюється в кожному індивідуальному випадку після складання схеми конструкції.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: