ПРОЕКТУВАННЯ МОНТАЖУ І РОЗСТАНОВКИ БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ МОНТАЖУ І РОЗСТАНОВКИ БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ НА ОБ’ЄКТІ

Монтаж сучасного високотехнологічного обладнання на будівельних об’єктах в обов’язковому порядку супроводжується проектуванням, планом виконання робіт (ППР) і підготовкою технічного завдання з облаштування майданчика, де планується проводити монтажні роботи.

Перед початком проектування монтажу, фахівці Вірамакс – конструктора і провідний технічний спеціаліст вивчають робочі креслення об’єкту і в більшості випадків виїжджають на місце для проведення фактичних замірів ділянок об’єкта, де планується інсталяція.

Монтажі колисок будівельних – відносно просте, хоча і відповідальне дію, яке не потребує проектування і ППР, а ось підйомників, щоглових платформ, баштових кранів фасадних систем BMU або роторних парковок – більш складне з технічної точки зору захід, що вимагає всіх вище зазначених дій з проектування.

На прикладі інсталяції сучасних інноваційних систем для постійного обслуговування фасадів BMU, етапи проектування виглядають наступним чином:

 • Вивчення проектної документації об’єкту, що будується;
 • Вибір системи BMU, найбільш підходящою під специфіку покрівлі та фасаду;
 • Проектування самої системи BMU і «вписування» її в проект будівлі;
 • Підготовка ППР і технічного завдання на монтаж системи;
 • Підготовка кошторисної документації;

proekt-monorelsovoj-sistemy-BMU

В процесі інсталяції системи, крім технічного нагляду з боку замовника, монтаж такої системи контролюється ще й нашим конструктором, який по ходу реалізації проекту може оперативно вносити корективи, що сприяють підвищенню безпеки, надійності і довговічності системи.

При проектуванні монтажу роторних автоматичних паркувальних систем, крім проектування самої системи, проектується ще і фундамент, на якому така система буде змонтована. Середня маса роторної системи з автомобілями у автопарковки на 16 авто становить близько 60 тонн. Тому вимоги до фундаменту досить високі.

rotornaya-sistema-parkovok-s-chertezhem

Навіть при монтажі лісів Вірамакс на будівельному об’єкті без послуг конструктора не обійтися, в цьому випадку етапи проектування монтажних робіт виглядають наступним чином:

 • Вивчається проект об’єкта і специфіка фасаду. Враховується профіль і висотність поверхонь;
 • Вивчаються можливості і потреби будівельної організації, що виконує роботи з облаштування фасадів з точки зору одночасної зони покриття лісами;
 • Готується схема зборки і розстановки елементів обладнання;

У підсумку, фасадчики мають на руках схему монтажу лісів і специфікацію елементів, по якій можуть швидко, легко і безпечно зібрати, і наростити конструкцію;

У разі необхідності, Вірамакс, готовий вирішити питання проектування та монтажу обладнання «під ключ», оскільки ми маємо власну технічною службою в регіонах України, здатної вирішувати завдання по інсталяції лісів, колисок, бетонораздаточние стріл, фасадних систем BMU, баштових кранів, підйомників і платформ будівельних, автоматизованих паркувальних систем та іншого обладнання, що допомагає людині в його діяльності.

Три простих кроки, щоб спроектувати монтаж вашого обладнання:

 • Звернутися в компанію;
 • Надати креслення об’єкту і тип обладнання, який хочете змонтувати;
 • Отримати проект, ППР і техзавдання на монтаж;

Рекомендуємо, також, замовити монтаж у фахівців Вірамакс. Це дозволить заощадити часові та фінансові ресурси, плюс отримаєте гарантовану якість змонтованого обладнання.

Крім цього, у Вірамакс ви можете замовити експлуатацію і постійне технічне обслуговування працюючої техніки. Таким чином, всі питання і витрати, пов’язані з утриманням власної техслужбы, штату операторів підйомників, кранів, а також з отриманням дозвільних документів на експлуатацію вантажопідйомної техніки ви делегіруете Вірамакс.

проектирование монтажа строительного оборудования

Якщо вам потрібно спроектувати монтаж і отримати весь комплекс послуг з оренди, монтажу, і технічного супроводу «з одних рук» – звертайтеся в Вірамакс!

Ми вирішимо це завдання комплексно і якісно

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: