Продаж

Будівельні бетононасоси

Бетононасоси-зручна спецтехніка для швидкого будівництва

Будівництво житлових будинків, багатоповерхових житлових і розважальних комплексів, котеджів, транспортних магістралей, торгових майданчиків, складів, промислових об’єктів, тунелів, портових з’єднань вимагає використання різних матеріалів, будівельних сумішей, обладнання та інструментів. Чим масштабніше будівництво, тим більше їх потрібно. Одним з важливих моментів є подача бетонних сумішей на будівельний об’єкт, які сьогодні можуть виконувати спеціальні бетоноподающіе установки, машини для подачі бетону – Бетононасоси. Вони використовуються для безперервного транспортування всередині стріли потрібної кількості готового бетону на будмайданчик потрібної висоти.

Компанія “Вірамакс” представляє величезний вибір бетононасосів стаціонарних, причіпних, автомобільних, електричних і дизельних, поршневих, роторних і шнекових, які можна купити в Україні за прийнятною ціною. Вартість спецтехніки може варіюватися в залежності від виробника, продуктивності, габаритів, типу конструкції, приводу.

Особливості та різноманітність бетононасосів

Автобетононасос – це спеціальна машина, Спецтехніка, яка подає бетонні суміші на об’єкт до місця заливки на потрібну висоту. Вертикальна подача проводиться по бетоноводу, розташованому в розкладний стрілі, стандартні розміри – 24, 28, 32, 36, 40, 42, 46, 52, 60, 62 метрів (може досягати і 100 м), а в горизонтальному положенні бетононасос може працювати на відстані до двох кілометрів.

Пересувні бетонні установки мають масу переваг, серед яких можна сміливо назвати мобільність (пересувається без допоміжної техніки), маневреність (подає робочу суміш горизонтально і вертикально на потрібну висоту, відстань), економічність (замінює автокран і вантажні автомобілі), технологічність (швидка подача бетонної суміші, високі якості бетонування).

Автобетононасоси діляться на кілька типів:

  • за способом пересування-мобільні або причіпні (встановлюється на автопричіп), стаціонарні (розміщені на базі вантажного автомобіля);
  • по конструкції-поршневі( подають бетон періодично), безпоршневі (шлангові-подають бетон безперервно);
  • за типом приводу-гідравлічні, механічні;
  • за типом подачі будівельної суміші-шнековий, роторний.

Насос працює за принципом витіснення, періодично або безперервно (впливає на формування ціни пристрою) подає і перекачує бетон за допомогою стисненого повітря. Поворот стріли здійснюється за допомогою поворотного механізму з гідроприводом, а плавна, безперебійна доставка робочої суміші – через Насосний вузол. Для забезпечення максимальної безпеки автобетононасоса з малою або високою продуктивністю використовуються гідравлічні аутригери, які переносять навантаження з шасі авто і робочого насоса на висувні опори типу ST або XXT.

Як вибрати хорошу насосну установку для перекачування бетону

Продаж вузькоспеціалізованої техніки-автобетононасос, стаціонарний бетононасос в Україні-послуга затребувана і актуальна. Техніка дозволяє значно прискорити будівельні роботи, полегшити фізичні зусилля працівників, прискорити будівництво і отримати бажаний результат в точно зазначені терміни. Сьогодні в Україні можна купити за доступною ціною Китайські б / в автобетононасоси, нові Бетононасоси з Європи (CIFA, Mecbo, Будмаш-центр), Німеччини (Putzmeister AG), Японії, серед яких особливо цінуються моделі фірми Sany (Сани, Китай). Бетонна установка встановлюється як на вантажівки європейського виробництва, так і імпортні машини (MAN, Volvo, ISUZU, КАМАЗ). Китайський автобетононасос Сани має високоякісні зносостійкі деталі, самостійно відстежує несправності, стабілізація відбувається за допомогою однієї кнопки, а розумна система управління підвищує продуктивність, знижує втручання людини.

Щоб вибрати хороший автомобільний бетонний насос, мобільний або стаціонарний бетононасос, варто враховувати пропускну здатність (продуктивність – мала, середня, висока), вантажопідйомність, характеристики стріли – горизонтальний, вертикальний виліт, висота розкладання, висота передачі, додаткова комплектація техніки, транспортна можливість – причіпний або стаціонарного типу.

Де купити бетононасос в Україні

Купити автобетононасос, цілі бетононасосні станції, установки за прийнятною вартістю можна у нас. Наша компанія ” Вірамакс “(Україна) є одним з найбільших майданчиків, де можна продати або купити бетононасос різної марки, комплектації, автобетононасос різної продуктивності, потужності і цінової категорії. Ціна формується в залежності від технічних характеристик спецтехніки, виробника.

На нашому сайті viramax.ua ви можете вибрати і замовити з доставкою по Європі (у нас є філії в Україні, Казахстані) різнотипні високоякісні, зносостійкі і довговічні насоси для перекачування, подачі бетону за прийнятною ціною. Якщо у вас виникли питання, хочете уточнити особливості певної моделі, зацікавила конкретна бетононасосна станція, зателефонуйте нам. Наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію, допоможуть з вибором і оформленням замовлення. Купівля бетононасоса у нас-вигідне, надійне, доступне капіталовкладення для вашого будівництва!

Ціна у нас доступна, величезний асортимент і висока якість техніки дозволяє кожному бажаючому придбати необхідне обладнання та спецтехніку. Замовивши у нас один раз необхідне обладнання, ви з упевненістю скажете: “Куплю у вас ще! “.

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙ

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕ

Представництва компанії

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНО

СЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯ

ЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: