Продаж

Сучасна будівельна техніка

Сьогодні монолітне будівництво є однією з найбільш економічно обґрунтованих і поширених технологій зведення житлових і нежитлових будівель і споруд. Даний метод використовується як при будівництві висоток, так і одно-, двоповерхових будівель. Основу монолітного будови складають арматура і бетон, який заливається безпосередньо після виготовлення будівельної суміші.

Побудовані з використанням таким методом будинку не мають швів, завдяки чому їх міцність і сейсмічна стійкість набагато вище, ніж у цегляних і панельних. Така техніка дозволяє на 5-10% збільшити корисну площу внутрішніх приміщень. Будівлі, зведені таким методом, дають невелику усадку. Вартість монолітного будинку на третину дешевше цегляного або панельного.

Обов’язковою умовою для зведення монолітної споруди є застосування спеціальної будівельної техніки, яка забезпечує безперебійну подачу бетону. Одним з видів сучасної будівельної техніки є бетонорозподільна стріла. Дане обладнання істотно прискорює будівельний процес, особливо – при зведенні великих висотних об’єктів. Розподільна стріла подачі бетону та інших будівельних сумішей швидко заливає конструктивні елементи будівлі.

Різновиди розподільних стріл

Бетонораздаточная стріла сама по собі не здатна нагнітати бетон і тому застосовується тільки спільно зі спеціальними насосами за допомогою бетонопровідних труб. Тандем будівельної техніки дозволяє проводити роботи швидко і економно. Конструкція складається з опори, яка може обертатися на 360 градусів, стріли з закріпленим бетоноводом необхідного розміру. На більш потужних конструкціях для додання стійкості встановлюються противаги. Стріла може складатися з декількох секцій, завдяки чому довжина вильоту регулюється. Для більш точної подачі розчину передбачена установка гнучкої насадки.

Сучасні бетонорозподільні стріли бувають двох основних видів:

  • механічні-призначені для робіт на невеликих площах з радіусом від 10 до 14 м, який розширюється за допомогою установки додаткового розподільного шланга. Монтаж і демонтаж техніки проводиться із застосуванням фізичних зусиль людини. Основною перевагою такої конструкції є невеликі розміри і така ж ціна;
  • гідравлічні-діляться, в свою чергу, на мобільні і стаціонарні. Гідравлічний механізм забезпечує самостійну установку в залежності від висоти зведеного об’єкта. Потужність стаціонарних моделей значно вище мобільних. Встановлюються вони в технологічні отвори перекриттів.

Залежно від кількості секцій і форми стріли, бетонорозподільні механізми можуть бути одно-, дво – і навіть трисекційні з горизонтально-вертикальною, L, R і Z образною стрілою.

Де в Україні придбати якісну будівельну техніку?

Купити за вигідною ціною або взяти в оренду бетонорозподільну Стрілу та іншу техніку пропонує компанія Вірамакс, яка є лідером українського ринку з продажу та сервісного обслуговування будівельного обладнання. Компанія є членом “Союзу українських підприємців”. Вірамакс здійснює поставки самої передової техніки для підвищення продуктивності праці. Клієнтам пропонується тільки якісна будівельна техніка від перевірених торгових марок, серед яких-як європейські, так і китайські бренди.

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙ

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕ

Представництва компанії

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНО

СЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯ

ЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: