Продаж

ПРОДАЖ НОВИХ І Б/У БУДІВЕЛЬНИХ
БАШТОВИХ КРАНІВ

Міжнародна компанія Вірамакс пропонує в продаж крани баштові різних конструкцій, комплектацій і модифікацій. Поставляємо нове і б / у обладнання кращих виробників Європи і Азії.


ЯКІ, КОНКРЕТНО, БУДІВЕЛЬНІ МАШИНИ ПРОПОНУЄМО?

 • Баштові оголовочние і безоголовочние;
 • Свободностоящие і на рейковому ходу;
 • Швидкомонтовані;
 • Само-розкладаються;
 • Спецкрани для промисловості і морехорзяйственного комплексу і т.п..

bezogolovochnuy and samovozvodaishchiysia kranu

Також, у нашій компанії ви можете придбати іншу вантажопідйомну техніку, нові і б / у запасні частини та комплектуючі до неї.

Серед торгових марок, які ми пропонуємо є такі лідери світового кранобудування як LIEBHERR, POTAIN, JACO, COMANSA, TEREX, WOLF, RUNCHEN, XCMG, SYM, SAN MARCO, DAHAN, SCM, TAVOL і багато інших.

ЩО КРАЩЕ: НОВИЙ КРАН АБО Б / У?

Зрозуміло, нова машина краще б / у. Однак, що робити якщо новий кран коштує дорого, а зрозумілою перспективи за наявністю об’єктів, і взагалі по економічній перспективі будівництва в країні – ні?

В цьому випадку, має сенс придивитися до обладнання колишньому у вживанні. Відмінно в цьому плані виглядає перспектива придбання б / у обладнання з Європи. Більшість європейських брендів без проблем експлуатуються в Україні з віком самого крана 20-25 років від моменту виготовлення. Зустрічаються моделі і постарше – наприклад 40-ка літні! І за дуже привабливими цінами!

Купувати нового «європейця» для будівельної компанії накладно, а ось придбати нового «китайця», або 10-15-річного б / у європейця вже можливо, т.как при існуючій орендній платі за 8-ми тонну машину (наприклад) в діапазоні 4500 дол. на місяць, ви такий кран окупите за 3-3,5 року.

bashennuy stroitelnuy and samovozvodiashchiy strielnuy kranu.jpg

НОВИЙ «КИТАЄЦЬ» АБО Б / У «ЄВРОПЕЄЦЬ»?

Вирішивши інвестувати в кран, багато будівельників стоять перед вибором: придбати б / у «європейця» або нового «китайця». З одного боку, Європа – це якість, надійність, довговічність. З іншого боку, Китай зараз виробляє моделі, по своїй комплектації, опцій і технічним характеристикам нічим не поступаються європейським провідним брендам.

Так в чем же разница?

– У залишкової вартості. Будь придбаний актив має сенс аналізувати ще й з цього боку. Справа в тому, що китайський бренд за один і той же часовий період втрачає частину своєї вартості в більшій мірі ніж європейський. Тому приймаючи рішення про покупку слід дотримуватися розумний баланс, враховуючи рік виробництва крана, його технічні характеристики, комплектацію та прогноз за залишковою вартістю, за яку цей вантажопідйомний механізм після закінчення терміну будівництва можна буде продати.

Вірамакс є прямим постачальником передових китайських заводів і може запропонувати кращу ціну на нові китайські крани з дотриманням всіх вимог українських стандартів безпечної експлуатації крана. У той же час ми пропонуємо на кращих умовах в Україні європейські б / у баштові, само-розкладаються, швидкомонтовані вантажопідйомні механізми.

Позаштатні співробітники Вірамакс, що знаходяться територіально в країнах Євросоюзу, підбирають і тестують вживану будівельну техніку безпосередньо на будівельних майданчиках Європи. Ми не пропонуємо «кота в мішку» – всі відібрані нами моделі працездатні, безпечні, цікаві з точки зору вкладення інвестицій.

Як замовити кран у Вірамакс?

 • Звернутися в компанію будь-яким зручним для вас способом;
 • Надати точні характеристики крана, або креслення об’єкту, вивчивши які наші конструктора самі запропонують оптимальні характеристики будтехніки;
 • Із запропонованих варіантів, вибрати моделі, які найбільше підходять вам за характеристиками, ціною та роком випуску;
 • Укласти договір і оплатити часткову передоплату за обладнання, що поставляється;
 • У момент прибуття крана будівельного в Україну сплатити вартість, що залишилася машини;
 • Отримати техніку зі складу Вірамакс, або замовити доставку собі на об’єкт.

Які бонуси ще ви можете отримати від Вірамакс?

 • Безкоштовне навчання ваших робочих – фахівцями Вірамакс правилам безпечної експлуатації кранів;
 • Безкоштовний комплект витратних матеріалів для нових моделей кранів;
 • Можливість укласти договори ТО на придбані у нас моделі будівельної техніки за цінами нижчими від ринкових;
 • Можливість купувати обладнання в розстрочку, уклавши договори з лізинговими компаніями;
 • У разі необхідності, ми готові надати послуги шеф-монтажу, монтажу, нарощування крана;
 • У разі вашої зацікавленості швидко продати, здати в оренду, або обміняти на інші активи ваш кран, Вірамакс надасть вам таку можливість, розмістивши дане обладнання на своїх Інтернет-ресурсах та соц-мережах. До ваших послуг вся наша багата клієнтська база.

На все наше обладнання ми надаємо гарантійні зобов’язання на термін від 6-місяців (для б / у вантажопідіймальних кранів) і до 24-х – для нових машин.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ В Вірамакс!

Ми підберемо ВАМ КРАЩИЙ КРАН НА ДУЖЕ вигідних ДЛЯ ВАС УМОВАХ!

Наші переваги

ПОСТОЯННОЕ НАЛИЧИЕ ОБОРУДОВАНИЯ И ЗАПЧАСТЕЙ

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА КОМПАНИИ В КИЕВЕ, ДНЕПРЕ, ОДЕССЕ, ЛЬВОВЕ

Представництва компанії

СЕРТИФИКАТЫ ВСЕ НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ СЕРТИФИЦИРОВАНО

СЕРТИФІКАТИ

КАЧЕСТВО ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯ

ЯКІСТЬ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: