Сервіс

РЕМОНТ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ДІАГНОСТИКА ОБЛАДНАННЯ, СЕРВІС

 

У вас виникла поломка будівельної люльки чи щоглового підйомника? Ві не впевнені в надійності вашого будівельного риштування чи вишка-тури?

Спеціалісти нашої технічної служби оперативно приїдуть на ваш об’єкт та проведуть діагностику Вашого обладнання.

Ремонтні роботи реалізуються в найкоротші терміни.

Натисніть на кнопку “Викликати” та залиште ваш номер телефону – ми допоможемо вирішити всі ваші проблеми.

 

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:

У Вас сталася несправність?

Нова послуга від ГК «Вірамакс» — ШВИДКА БУДІВЕЛЬНАЯ ДОПОМОГА.

Що ми робимо?

Ремонт будівельного риштування

Ремонт будівельного риштування

ГК «Вірамакс» здійснює капітальне відновлення та очистку будівельного риштування. В процесі ремонту риштування важливим фактором є оцінка серйозності поломки та ремонтопридатності елемента. Зігнутому елементу можна повернути вихідну форму, в той час як при тріщині в металі елемент краще замінити на новий.

Ремонт вишка-тури

Ремонт вишка-тури

Відновлювальні роботи по вишка-турі не сильно відрізняються від таких же робіт з риштуванням. Також важливим фактором є визначення ремонтопридатності елемента, однак у випадку з ремонтом вишки-тури варто звернути увагу на важливість цілісності рухомих елементів, гальм та стабілізаторів.

Ремонт будівельних люльок

Ремонт будівельних люльок

Фахівці ГК «Вірамакс» мають великий досвід у ремонті будівельних люльок. Співробітники технічної служби оперативно здійснюють діагностику ваших люльок. Після діагностики проводиться ремонт або заміна пошкодженого елемента: приводного двигуна, троса, редуктора, ловителя та інших елементів. Фахівці можуть замінити як механічне, так і електро устаткування.

Ремонт щоглових підйомников

Ремонт щоглових підйомников

Щогловий підйомник в процесі своєї роботи використовує безліч деталей, які з часом зношуються, що може привести до серйозної поломки. Тому для підтримки щоглового підйомника в належному стані та для мінімізації часу простою, необхідно регулярно проводити діагностику та ремонтні роботи. Фахівці ГК «Вірамакс» оперативно проведуть заміну та ремонт будь-якої деталі.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Оперативный выезд, устранение неисправностей от 2 часов!

ПРОФІЛЬ

ПРОФІЛЬ

Ремонтуємо: будівельне риштування, будівельні люльки, щоглові підйомники, вишка-тури, щоглові платформи.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Ремонтуємо обладнання куплене/орендоване у нашій компанії або у конкурентів. Постійна наявність запчастин та комплектуючих.

ДОСВІД

ДОСВІД

Працюємо з 2004 року, Маємо професійний штат ремонтників.

Швидка будівельна допомога: діагностика, ремонт, сервісне обслуговування техніки

Компанія «ВІРАМАКС» пропонує нову комплексну послугу — швидка будівельна допомога для вашої техніки та обладнання.

Спеціалісти нашої технічної служби оперативно приїдуть на ваш об’єкт та проведуть діагностику Вашого обладнання.

Ремонтні роботи реалізуються в найкоротші терміни.

Натисніть на кнопку “Викликати” та залиште ваш номер телефону – ми допоможемо вирішити всі ваші проблеми.

 

Наші переваги:

  • забезпечуємо професійний ремонт будівельної техніки;
  • гарантуємо оперативний виїзд бригади на об’єкт і швидкий ремонт будівельної техніки з використанням власних комплектуючих – запчастини завжди в наявності;
  • надаємо повний сервіс будівельної техніки і співпрацюємо з компаніями по всій Україні – в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові.

Обладнання, з яким ми працюємо

  • Риштування. Команда фахівців «Вірамакс» виконує капітальне відновлення і очищення риштування. Перш ніж приступити до ремонту, ми оцінюємо серйозність ситуації та даємо рекомендації по відновленню або заміні комплектуючих. Шукаємо можливості заощадити ваш бюджет без шкоди для якості. Наприклад, якщо елемент деформувався, вихідну форму можна повернути, але при появі тріщини краще не ризикувати та встановити нову деталь.

 

  • Вишки-тури. Обслуговуємо та ремонтуємо за тим же принципом, що і риштування. Визначаємо придатність елементів до ремонту і доцільність заміни. Акцентуємо увагу на цілісності рухомих елементів, стабілізаторів і гальм.

 

  • Люльки. Обслуговуємо та ремонтуємо будівельні люльки. Професійна діагностика дозволяє швидко встановити неполадки, знайди пошкоджений елемент та замінити його. Ремонтуємо двигун, редуктор, різні елементи електрообладнання.

 

  • Щоглові підйомники. Конструкція цього обладнання передбачає швидкий знос певних деталей, що може привести до серйозної поломки. Ми займаємося сервісним обслуговуванням щоглових підйомників, щоб підтримувати їх в належному робочому стані. У міру необхідності замінюємо деталі.

Пропонуємо послуги швидкої будівельної допомоги у всіх великих містах України: Києві, Одесі, Дніпрі, Львові.