Продаж

Миючі люльки / фасадні системи BMU

Миючі люльки / фасадні системи BMU
Для виконання оздоблювальних робіт, підйому будівельних матеріалів або людей на верхні поверхи будівлі на етапі його будівництва або в процесі експлуатації використовуються спеціальні люльки або фасадні підйомники, за допомогою яких можна прискорити виконання робіт, а також забезпечити більш високий рівень безпеки. Сучасні фасадні підйомники призначені для:

обслуговування та ремонту висотних будівель;
проведення зовнішніх будівельних робіт;
монтажу різного обладнання;
ремонту та зведення мостів;
установки вікон;
проведення декоративних, оздоблювальних зовнішніх робіт;
зварювання елементів на корпусах кораблів;
проведення лакофарбових робіт;
ремонту трубопроводів;
установки ліфтів..

Сьогодні існують різні типи фасадних підйомників, які можна розділити по конструкції і технічним характеристикам. Одним з найбільш важливих факторів, який значною мірою впливає на вибір обладнання, є Максимальна вага вантажу, що піднімається в колисці, а також її геометричні розміри. Ціна обладнання багато в чому залежить від технічних параметрів і можливостей, а також від виробника.
Особливості застосування фасадних підйомників BMU
Найчастіше фасадна люлька являє собою платформу з міцного матеріалу, яка має надійне огородження. Вона може фіксуватися через вікно верхнього поверху або на даху, що дозволяє переміщатися уздовж фасаду будівлі на оптимальній відстані від нього. Переміщення люльки здійснюється за допомогою електродвигуна і лебідки.

Сьогодні будівництво та обслуговування фасадів будівель стало більш простим, доступним і безпечними завдяки використанню спеціальних систем Building Maintenance Units (BMU), які застосовуються як на етапі будівництва, так і при подальшому обслуговуванні будівель. Система BMU може використовуватися в різних ситуаціях, не тільки для будівництва і ремонту будівель, але також і для проведення ремонтних робіт або мийки кораблів. Дане обладнання відрізняється можливістю переміщати люльку як вертикально, так і горизонтально по фасаду, не демонтуючи його, шляхом руху візка з телескопічною стрілою по рейках, які прокладені на даху будівлі.

Користуються попитом такі системи, як монорейкові підйомники, які оптимальні для використання на рівних фасадах будівель без виступів і западин, а також дахові підйомники з виносною телескопічною стрілою, які застосовують на нерівних фасадах, і системи з використанням консолей.

У ряді випадків проектуються індивідуальні рішення конкретних завдань. Будівельні люльки BMU відрізняються високим рівнем безпеки, так як вони оснащуються системою аварійного гальмування, противагами і розділовими рейками
Вірамакс: поставки та повний технічний супровід
Купити стаціонарні системи BMU, фасадну люльку хорошої якості за вигідною ціною можна в компанії Вірамакс, яка вже близько 15 років працює на ринку будівельного обладнання і забезпечує його поставку, установку і обслуговування. Компанія пропонує купити або взяти в оренду необхідну техніку і пристосування, які відповідають сучасним вимогам і стандартам, мають гарантію якості. Компанія здійснює повний технічний супровід, починаючи з моменту створення проекту і закінчуючи введенням обладнання в експлуатацію, а також проводить навчання правилам безпечної експлуатації співробітників замовника.
Наші переваги

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ
обладнання та запчастин

Представництва компанії
в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові

СЕРТИФІКАТИ
Все наше обладнання сертифіковане

ЯКІСТЬ
Висока якість обладнання

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: