Оренда

Оренда будівельних баштових кранів

Баштові крани в оренду: просто і економно

В Україні безліч населених пунктів, на території яких постійно ведеться будівництво нових об’єктів інфраструктури. Жодне будівництво не обходиться без спецтехніки, яка дозволяє вирішувати складні завдання, знижує трудовитрати і збільшує продуктивність праці. Лінійка баштових кранів включає моделі від виробників ближнього і далекого зарубіжжя, серед яких особливе місце займає продукція під торговими марками Liebherr (Німеччина) і Potain (Франція). Основна функція даної техніки полягає в автоматизації складних вантажопідйомних операцій, пов’язаних з транспортуванням на велику висоту будівельних матеріалів, використовуваних при зведенні висотних житлових будинків і адміністративних будівель. Також кран може здійснювати обслуговування складів, полігонів, забезпечувати навантаження/вивантаження вантажів з машин, залізничних вагонів.

Конструктивно баштовий кран складається з декількох основних компонентів: секції вежі, кабіна кранівника з блоком управління, підйомна стріла, опорно-поворотна система, підстава. Спецтехніка може змінювати довжину вильоту і висоту підйому стріли, кут повороту. З метою безпеки основні робочі механізми оснащені обмежувачами.

Сьогодні зовсім не обов’язково купувати таку дороге і потужне обладнання, так як набагато вигідніше взяти його в тимчасове користування. Дізнатися, скільки коштує оренда великого баштового крана в день, і як оформити документи, щоб взяти його напрокат, можна в Інтернеті, якщо скористатися інформацією на сайті viramax.ua. ціна, в яку обійдеться оренда техніки, залежить від того, якого типу потрібен кран: мостовий, портальний, консольний та ін.

Класифікація

Сучасні виробники пропонують кілька модифікацій підйомної техніки, в залежності від експлуатаційних характеристик:

 • мобільність (пересувні на рейках, стаціонарні на бетонному фундаменті, приставні на рамі з анкерним кріпленням до споруджуваного об’єкту);
 • тип пристрою переміщення (гусениці, рейки, колеса);
 • варіант конструкції (класичний, безоголовочный, швидкомонтовані);
 • тип стріли;
 • спосіб монтажу вежі;
 • Верхньо – або нижньо-поворотні.

Основні технічні параметри крана: вантажопідйомність, максимальна довжина стріли, гранична висота підйому, а також Швидкість доставки вантажу, обертання, переміщення. Монтаж конструкції здійснюється згідно з інструкцією, з дотриманням правил техніки безпеки. Вартість оренди будівельного мостового баштового крана в Києві або іншому регіоні України залежить від обраної моделі і періоду її експлуатації. Щоб орендувати баштовий кран будівельного або мостового типу в Україні-Києві , Львові, Одесі, Дніпрі, досить звернутися в компанію Вірамакс.

Послуги оренди на взаємовигідних умовах

При необхідності виконання короткострокових будівельних робіт можна взяти швидкомонтований баштовий Мостовий кран Liebherr (Лібхер) або Potain (Потайн) в оренду у компанії Вірамакс (Україна, Одеса), яка надає такі послуги, пропонує доступні ціни і має мережу регіональних представництв в декількох великих містах країни (Київ, Львів, Дніпро).

Вибираючи оптимальний варіант техніки, слід враховувати ряд факторів: конфігурацію будівельного майданчика і особливості споруджуваного об’єкта, структуру грунту, можливість прокладки шляхів для переміщення крана, масу вантажів, що піднімаються, термін виконання робіт і погодні умови, щоб вирішити поставлене завдання найбільш ефективним способом і в максимально стислі терміни. Фірма надає послуги оренди з укладенням двостороннього договору, в якому фіксується ціна, термін, права та обов’язки сторін. Фахівці орендодавця допоможуть зібрати техніку, проінструктують персонал замовника про правила її експлуатації і нададуть технічну підтримку щодо усунення будь-якої несправності.

Доступні технічні характеристики

 • Вантажопідйомність, т: 2-5, 6, 8, 10, 12;
 • Висота, м: до 150;
 • Вантажопідйомність на кінці стріли, тонн: до 2,5
 • Виліт стріли, м: до 70;
 • Виробництво: Китай.

Ціна оренди баштового крана визначається в залежності від комплектації розраховується індивідуально.

Взяти будівельні кран в оренду вигідно тому що:

 • Простота конструкції дозволить легко встановити і управляти технікою;
 • Висока швидкість роботи;
 • Швидка окупність;
 • Розробка плану виробництва робіт від МГК «Вірамакс»
 • Шеф-монтаж від технічної служби МГК «Вірамакс»

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення до компанії

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладання договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Переваги ВІРАМАКС:

 • Доставляємо протягом від 50 до 90 робочих днів, з моменту оформлення замовлення.
 • Здійснюємо монтаж і шеф-монтаж: інструктуємо ваших співробітників з питань монтажу та експлуатації. Встановимо і підготуємо до використання обладнання.
 • Надаємо підтримку: Наявність власної, виїзний, технічної служби та майстерень по ремонту та відновленню в кожному регіональному представництві компанії: Київ, Одеса, Львів, Дніпро.
 • Усунення будь-яких несправностей кваліфікованими фахівцями від 2 години*

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: