МОНТАЖ І ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

Монтаж і демонтаж обладнання для будівництва

Зведення будівель, споруд є складним і трудомістким процесом, який вимагає не тільки робочих рук, але також спеціальної будівельної техніки, обладнання. Дані механізми застосовуються не тільки в будівництві, але і використовуються для проведення ремонтних, оздоблювальних робіт. Вони забезпечують доставку будматеріалів на необхідну висоту, а також значною мірою спрощують роботу малярів, штукатурів, монтажників.

Одним з обов’язкових атрибутів будівництва або ремонту фасаду будівлі є ліси. Залежно від конструкції, вони бувають наступних видів: хомутові, клинові, рамні та ін залежно від матеріалу виготовлення, такі пристосування бувають дерев’яними і металевими. Міцна, легка конструкція сприяють швидкому монтажу і розбиранні, при необхідності. У розібраному вигляді їх легко зберігати або транспортувати.

Різновидом будівельних лісів є вишки-тури. Головною їх перевагою є мобільність. Такого типу вишки оснащені невеликим коліщатками, завдяки яким конструкція легко переміщається навколо об’єкта, де проводяться ремонтні роботи. Особливою популярністю користуються будівельні ліси-домкрати, гвинтова опора яких дозволяє змінювати висоту робочої платформи. Підйом спеціальним домкратом може здійснюватися на висоту від 12 до 14 метрів. Зібрати будівельні ліси можна самостійно або довіритися фахівцям — ціна установки відносно невисока, залежить від того, скільки кв м має пристрій. Вартість за квадратний метр може прямо залежати від висоти проведення робіт.

Спеціальна техніка для висотних робіт

Для монтажних і вантажопідйомних робіт в процесі будівництва може бути використана наступна техніка:

 • домкрати, будівельні лебідки, люльки, талі, блоки;;
 • автомобільні, мостові, самохідні, консольні, баштові крани;
 • важільні, гвинтові і телескопічні підйомники;
 • підйомні майданчики.

Найбільш поширеним засобом для вертикального пересування вантажу на будівельній ділянці є спеціальні підйомники — люльки. Основу її конструкції становить платформа, що рухається вертикально за допомогою кріплень, які монтуються на фасад будівлі або споруди. Пристосування є альтернативним варіантом будівельним лісам, має невеликі габарити, швидко монтується. Збірку, розбирання і установку колисок робітники зможуть виробляти самостійно після нетривалого навчання. Вантажопідйомність такої конструкції доходить до 1 тонни, що дозволяє транспортувати Будматеріали, інвентар, робітників на висоту до 150 метрів.

Гарантом безпеки виступає трос, виготовлений виключно з нержавіючих матеріалів. Спеціальне кріплення страхує працівника на випадок виникнення нештатної ситуації. Крім транспортування будматеріалів та інвентарю на висоту, такі підйомники використовуються для виконання фасадних робіт: облицювання, штукатурки, фарбування, побілки і т.д. найчастіше роль підйомника такої конструкції виконує лебідка.

Баштові крани і їх різновиди

При зведенні багатоповерхових будівель не можна обійтися без баштових кранів, головним призначенням яких є подача будматеріалів на велику висоту. Залежно від конструкції стріли, типу опори і платформи, способу складання, будівельний баштовий кран може бути пересувним, стаціонарним, самопідйомним, приставним. Є моделі з гратчастою і суцільною вежею, поворотною і неповоротною платформою, квадратною, прямокутною, трикутною стрілою.

Хто може встановити будівельні ліси і скільки це коштує?

Будівельні ліси, гвинтовий домкрат, підйомники, люльки та іншу техніку в м Київ та інших регіонах країни можна купити за вигідною ціною у компанії Вірамакс (центральний офіс розташований в Україні М Одеса), або взяти в оренду. Вартість збірки-розбирання, установки (монтажу і демонтажу) дерев’яних будівельних лісів, фасадної люльки, домкрата, баштового крана, іншого кріплення і обладнання, а також проведення інших монтажних робіт є найдоступнішою в Києві і по всій країні, ціна буде залежати від розміру конструкції, вимірюваної в метрах квадратних.

Скільки коштує монтаж (установка) будівельних хомутових лісів, в яку суму обійдеться зібрати і розібрати баштовий кран, збірка фасадної люльки, а також розцінки на інші послуги компанії можна дізнатися, зателефонувавши менеджерам по одному із зазначених на сайті телефонів. Ціна монтажу будівельних лісів з дерева, а також складання/розбирання інших пристроїв в компанії є найбільш лояльною серед інших підприємств в Україні.

Вірамакс здійснює продаж і оренду як нового, так і вживаного обладнання провідних виробників Європи та Азії. Компанія забезпечує своїх клієнтів якісним, надійним, сучасним і безпечним обладнанням для ремонту та будівництва. Якість і надійність пропонованих товарів і послуг підтверджені більш ніж 15-річним успішним досвідом робіт в умовах нестабільного українського ринку. Поставки своєї продукції компанія здійснює виключно від провідних заводів-виробників. Перед кожною поставкою обладнання представник Вірамакс особисто інспектує підготовлений до відправки товар на предмет відповідності технічним вимогам і умовам. Основні регіональні представництва та склади компанії розташовані в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі, проте Послуги надаються практично у всіх регіонах країни. Після відвідування сайту компанії у клієнта виникає тверде бажання: обов’язково куплю або Візьму в оренду саме тут.

Для того, щоб таке обладнання як фасадні люльки, будівельні підйомники, фасадні платформи і будівельні баштові крани виконували свої функції на будівельних об’єктах їх необхідно монтувати, доращивать у міру зведення об’єктів, переставляти по периметру виконання робіт і після закінчення робіт демонтувати.

Щоб це робити якісно і безпечно, необхідні послуги професійної технічної служби. Міжнародна група компаній Вірамакс розпорядженні власним штатом висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати подібні завдання.

Сервисная техническая служба МГК ВИРАМАКС

Технічна служба Вірамакс здійснює монтажі, демонтажі, нарощування і перестановку наступних видів обладнання:

Крім цього, технічна допомога Вірамакс здійснює ремонти і сервісне технічне обслуговування будівельного обладнання та техніки.

Як за допомогою нашої техслужби Вірамакс здійснити роботи по монтажу, демонтажу вашого обладнання?

Дуже просто! Вам достатньо звернутися в компанію по будь-яким зручним для вас лініях комунікацій. Наші технічні експерти спільно з конструкторами вивчать особливості вашого об’єкта за кресленнями, при необхідності виїдуть на місце і здійснять виміри місця проведення робіт.

У разі монтажу щоглового підйомника, наприклад, наші фахівці нададуть технічне завдання для підготовки майданчика, де планується проводити роботи, в якому будуть викладені рекомендації до облаштування підстави або фундаменту, на якому буде стояти техніка, вказані рекомендації щодо енергозабезпечення тощо.

Після того, як майданчик під монтаж буде готова, наші фахівці перевірять якість підготовки фундаменту на відповідність технічним завданням, проконтролюють дотримання рівня поверхні по горизонталі і вертикалі.

Потім на фундаментної плити (яка може бути звичайною плитою перекриття), монтується рама підйомника з кабіною. Виставляється за рівнем за допомогою гвинтових домкратів. Вантажопасажирські підйомники MABER, які Вірамакс здає в оренду, обладнані такими домкратами, що дозволяє виставити кабіну і корінну щоглу точно по осях в горизонтальній і вертикальній площинах.

Після чого, монтуються щогли, які через кожні 6 метрів жорстко прив’язуються до поверхні фасаду анкерними зв’язками. Таким чином, досягається жорсткість і стійкість конструкції.

строительный подъемник мабер

Чому так важливо виставити обладнання за рівнем? Тому що, якщо змонтувати кабіну і щогли без суворого дотримання осей, механізми підйомника будуть інтенсивно зношуватися, шестерні будуть «з’їдати» дорогу зубчасту рейку і врешті-решт обладнання вийде з ладу.

Після закінчення монтажу обов’язково проводяться приймально-здавальні випробування з граничними навантаженнями, зазначеними виробником в технічній документації.

За підсумками випробувань готується протокол випробувань, спільно з технічним паспортом виробу та іншими документами подається до територіальних управлінь відповідних служб, що відповідають за безпечну експлуатацію вантажопідйомної будівельної техніки для отримання дозволу на введення в експлуатацію такого механізму.

Крім послуг монтажу, Вірамакс надає послуги експлуатації будівельного обладнання та зокрема підйомників вантажопасажирських силами наших навчених ліфтерів. Це дозволить вашій компанії заощадити час і гроші, так як ліфтери повинні бути навчені і мати відповідні допуски і посвідчення, також мати встановлені правилами техніки безпеки засоби індивідуального захисту.

Завдяки наявності власної технічної служби, Вірамакс ви можете замовити послугу оренди обладнання «під ключ» з монтажем та експлуатацією.

Для того, щоб успішно здійснювати монтажі вантажопідйомної техніки, фахівці Вірамакс постійно проходять навчання, що підвищує кваліфікацію, мають допуски до виконання робіт підвищеної небезпеки на висоті, електробезпеки та інші, необхідні для успішної, і безпечної роботи навички і свідоцтва.

Якісний монтаж і експлуатація – не єдині можливості, що надаються Вірамакс. У нас ви можете замовити ремонт і постійне технічне обслуговування вашої будтехніки. Це дозволить вам підтримувати її постійну працездатність на вищому рівні і звести до мінімуму простої через поломки.

Чому монтажі обладнання вигідно замовляти у Вірамакс?  

 • Ми професіонали з більш ніж 15-ти успішним річним досвідом роботи;
 • Висока кваліфікація. Маємо кваліфікований технічний персонал, здатний швидко, якісно і безпечно монтувати обладнання;
 • Маємо всі необхідні для виробництва монтажних робіт дозвільні документи;
 • Ми маємо в своєму розпорядженні власним орендним парком колисок, підйомників, лісів. Досконало знаємо нюанси обладнання та особливості його експлуатації. Тому визначаємо будь-яку несправність швидко і чітко;
 • Наявність запчастин. Постійно і в великому асортименті;
 • Кращі ціни, оскільки кваліфікація і ефективність наших техніків висока і нам немає необхідності утримувати великий штат монтажників, а значить нести великі витрати, які покривалися б великим прибутком;
 • Надаємо послуги ремонту і відновлення зношеного обладнання;
 • Оперативність. Служба «Технічної швидкої допомоги» Вірамакс реагує на будь-яку технічну проблему від 2-х годин з моменту звернення;
 • Гарантуємо якість монтажних робіт наданням офіційної гарантії;
 • Працюємо «під ключ». Забезпечуємо весь комплекс робіт – від поставки обладнання, його монтажу та випробування – до введення в експлуатацію і саму експлуатацію нашими операторами. Це заощадить вам час, гроші і дозволить сконцентруватися на більшому спектрі провідних до успіху завдань;
 • Ми – успішні і реалізуємо інноваційні сучасні проекти – поставка монтаж і пуско-налагоджувальні роботи фасадних систем BMU, автоматичних паркувальних систем, передових швидкісних будівельних ліфтів, сконструйованих з урахуванням останніх досягнень сучасної інженерної думки;

Звертайтеся в Вірамакс з питань монтажів, ремонтів, експлуатації та технічного обслуговування будівельної техніки!

Партнерство з успішною компанією посилить ваш бізнес!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: