Продаж

Головна / Продаж / Будівельні риштування

Будівельні риштування

Риштування – спеціальне обладнання, необхідне для підйому робітників на висоту для здійснення ремонту або зведення будівель. Існує кілька видів даного обладнання, кожен варіант підходить для певних ситуацій і завдань. Купити риштування всіх типів можна в нашій компанії

Риштування в асортименті

Будівництво завжди пов’язане з ризиком для життя. Особливо ті роботи, які проводяться на висоті. Для безпечного та якісного виконання оздоблювальних фасадних і монтажних робіт на великій висоті використовують спеціальні конструкції – будiвельнi риштування. Вантажопідйомність обладнання дозволяє підняти і підвести максимально близько до оброблюваної поверхні від однієї людини до цілої бригади працівників.

Щоб уникнути нещасних випадків, слід відповідально ставитися до якості всіх складових елементів конструкції. Вони повинні бути виконані у відповідності з усіма стандартами, пройти надійний контроль якості на підприємстві-виробнику. В якості сировини для будівельних лісів застосовують високоміцний трубний металопрокат. Це зварні труби різних діаметрів, круглого і квадратного перетину.

Риштування бувають декількох типів. Який тип конструкції задіяти для того чи іншого завдання, обумовлюється характером виконання будівельних робіт. Найпопулярніші – рамні риштування та модульні риштування. Відрізняються принципом побудови та кріплення, але мають загальні складові каркасу.

Рамні риштування для будівельних робіт

Цей тип риштування обирають для робіт з оздоблення фасаду будинків. Конструкція проста, вона не вимагає спеціальних навичок та інструменту для складання, порівняно легка. Встановлювати можна навколо всього фасаду будівлі. Монтаж і демонтаж не займають багато часу, виконуються без залучення висотної спецтехніки та додаткових підйомних пристроїв. Для комплектації використовують прапорцеві замки. Цей спосіб дозволяє застосовувати рамні риштування в комбінації з іншими типами, коли це обумовлено технічним завданням. Висота будівельних робіт на таких конструкціях може сягати 100 метрів. Робота на майданчику буде зручною і безпечною. Максимальне навантаження на настил не повинно перевищувати 200 кгс/м2.

Розрізняють рамні риштування наступних конфігурації:

  • євроваріант – складання по горизонталі та діагоналі прямокутних рам стяжками. Такі рамні риштування знайшли широке застосування та популярність у Європі завдяки надійності, простоти та швидкого монтажу/демонтажу. Фіксатори автоматизують збірку конструкції. Завдяки регульованим опорним шпинделям для установки підійде навіть нерівна поверхня. Переміщення вгору-вниз забезпечується вбудованими сходами;
  • хрестові – система вертикальних стійок і хрестових діагоналей з горизонтальними зв’язками. Комплектація вибирається залежно від розмірів фасаду. Фасад будівлі служить основою для кріплення конструкції при висотних роботах;
  • полегшені – для будівництва та ремонту приміщень. Висота робіт – до 30 метрів. Вони ідеально підходять при реставрації, обробці та штукатурних роботах. Їх можна легко розбирати і збирати, вони можуть служити протягом декількох років. При транспортуванні не займають багато місця.

У більшості випадків вибір конструкції залежить від особливостей виконуваних робіт. Рамні риштування – оптимальний варіант для робіт, які виконуються на середній висоті, не пов’язаних з підняттям великих вантажів,

В асортименті Вірамакс представлені будівельні ліси з Німеччини торгової марки Layher:

  • для фасадних і ремонтних робіт на висоті до 100 метрів;
  • для реставраційних робіт фасадів.

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення до компанії

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладання договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Модульні риштування для будівельних робіт

Цей тип пріоритетний для експлуатації на великій висоті, на об’єктах складної конфігурації. Їх ще називають сценічними. Через особливості з’єднань модульних риштувань з них можна зібрати таку складну конструкцію, як концертна сцена. Матеріалом служать металеві труби-стійки з навареними на них дисковими фланцями. Для з’єднання стійок використовують стяжки-ригелі, а для фіксації – клинові замки. Щоб клинок не випадав, на його кінці є спеціальна заклепка. У кожному фланці налічується вісім отворів для замка, які розташовані по колу. Таким чином, риштування можна монтувати в різних напрямках, по контуру будівлі, огинаючи кожен виступ.

Конструкція модульних лісів відрізняється особливою стійкістю, тому їх часто використовують на висоті до 100 метрів. Для цього їх прикріплюють до стіни будівельного об’єкта. Часто зустрічаються на будівельних майданчиках, при зведенні висотних будинків і промислових підприємств. Застосовують як фасадний декор зовні будівель.

Вірамакс пропонує модульні риштування Layher системи allround. Конструкція застосовується для оформлення інтер’єру. Модульна система Layher має унікальну технологію з’єднання, забезпечує безпеку, надійність і довговічність.

Купівля будівельних риштувань Вірамакс

Головне завдання компанії – надати клієнту ефективне і безпечне обладнання. Ви можете купити риштування або взяти їх в оренду за вигідною ціною. Ціна уточнюється в ході замовлення, розраховується відповідно до наданої послуги і масштабів конструкцій.

Продаж будівельних риштувань супроводжується пред’явленням всіх сертифікатів і гарантій від компаній-виробників. Фахівці компанії оформлять замовлення з доставкою у всі регіони України.

Вірамакс – команда фахівців у галузі будівельної техніки та обладнання. Посідає лідируючі позиції на будівельному ринку України за кількістю орендного обладнання. Представництва компанії знаходяться у Львові, Києві, Одесі та Дніпрі. При представництвах знаходяться склади і сервісні центри. Пропонуємо клієнтам сертифіковане високоякісне обладнання та запасні частини до нього, а також оперативні послуги з ремонту.

Наші переваги

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ

Представництва компанії

СЕРТИФІКАТИ

ЯКІСТЬ