Оренда

Полегшені рамні риштування від МГК Вірамакс в оренду

Рамні риштування полегшеного типу мають широку сферу застосування. Підходять для різних робіт: будівництва, обробки, ремонту житлових та промислових приміщень висотою до 30 метрів.

Один з напрямків діяльності нашої компанії – продаж та оренда рамних риштувань по всій Україні. Співпрацюємо з компаніями з Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Одеси та інших великих міст.

На зв’язку менеджери, які дадуть відповідь на ваші питання та допоможуть підібрати конструкцію, що відповідає всім вимогам для роботи на вашому об’єкті. Ми пропонуємо конкурентні ціни та європейський сервіс, гарантуємо надійність продукції та швидку відправку до вашого міста.

Вартість оренди уточнюйте

Орендувати
  • Максимальна висота, м: 30;
  • Поверхнева навантаження на настил, кг: 200;
  • Довжина секції, м: 3;
  • Ширина секції, м: 1,0;
  • Висота секції, м: 2,0;
  • Діаметр стійок, мм: 45;
  • Товщина стінки труби, мм: 1,5.

Полегшені риштування підходять для проведення ремонтних, будівельних, штукатурних та реставраційних робіт на висоті до 30 м. Конструкцію легко демонтувати та перевезти на інший об’єкт, завдяки відсутності різьбових з’єднань, клинових замків та дрібних запчастин збірка займає мінімум часу та не вимагає спеціального обладнання. Рамні полегшені риштування складаються з сталевих рам, зчеплених надійними стяжками по горизонталі та діагоналі. Дерев’яні настили з водостійкої фанери для формування майданчиків встановлюють в робочі яруси, які додатково для підвищення безпеки захищають вертикальними стяжками. При виготовленні опорних конструкцій використовується якісна сталь, що витримує підвищені механічні навантаження. Для захисту від корозії та продовження терміну експлуатації рами покривають полімерною краской. Риштування можна використовувати протягом декількох років, багато разів розбираючи та збираючи на нових об’єктах.

Для замовлення оренди рамних полегшених лісів вам потрібно зателефонувати на безкоштовний телефон гарячої лінії: 0 800 751 550 або написати лист на електронну пошту info@viramax.ua.Мы відповімо Вам протягом декількох хвилин.