Оренда

Оренда будівельного обладнання (Київ та інші міста України)

Для виконання різних будівельних робіт потрібне певне обладнання. З проблемою відсутності того чи іншого виду техніки стикаються як любителі, так і професіонали, при цьому покупку необхідних пристосувань можуть дозволити собі не всі, а в деяких ситуаціях в цьому немає необхідності. Вибираючи компанію-орендодавця для співпраці, важливо звернути увагу на деякі фактори. Орендодавець повинен мати у своєму розпорядженні достатню кількість обладнання, щоб на складі необхідна техніка була в постійному доступі і бажаному обсязі. Так, при необхідності ви зможете доукомплектуватися і уникнути простою, поки ви чекаєте появи того чи іншого виду обладнання у вільному доступі. Ще один важливий нюанс-компанія повинна мати у своєму розпорядженні всю необхідну дозвільну документацію, що дозволить орендарю без будь-яких проблем і на законних підставах використовувати техніку на об’єктах.

Навіть найякісніше обладнання при активному використанні може зламатися, крім того, кожна запчастина має певний експлуатаційний термін, тому важливо, щоб компанія-орендодавець мала в своєму розпорядженні витратними матеріалами і запчастинами. Не менш важливо, щоб у компанії була своя технічна служба. Це дозволить орендодавцю оперативно повертати обладнання в робочий стан при виході з ладу. Компанія Вірамакс відповідає всім вищевказаним вимогам і успішно займається здачею техніки напрокат, забезпечуючи клієнтів усіма необхідними видами обладнання. Сьогодні Вірамакс є власником найбільшого в Україні орендного парку. Компанія має регіональні склади в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі, при цьому співпрацює і з замовниками з інших міст країни. У нас є своя служба технічної швидкої допомоги, що забезпечує оперативне реагування.

Чому брати будівельну техніку напрокат вигідно?

Якщо вам необхідно Будівельне обладнання, але ви не хочете його купувати, то варто звернутися в компанію Вірамакс – ми пропонуємо прокат техніки на максимально вигідних умовах. У Вірамакс можна взяти напрокат будівельні ліси, вишки, підйомники, люльки, крани та ін. оренда вирішує ряд проблем, а саме:

 • позбавляє вас від необхідності вкладати великі суми в покупку;
 • вам не доведеться витрачатися на обслуговування-підтримання техніки в робочому стані;
 • не доведеться отримувати офіційний дозвіл на експлуатацію кранів, підйомників, колисок та іншої складної техніки.

Крім того, Ви заощадите площу складських приміщень або зовсім позбудетеся від необхідності їх оренди. Ви зможете брати напрокат необхідну техніку тільки тоді, коли буде з’являтися відповідне замовлення – дороге обладнання не буде простоювати. Таким чином, брати техніку напрокат вигідно і зручно.

Як швидко орендувати обладнання Вирамакс?

Взяти техніку компанії Вірамакс напрокат можна легко і швидко – для цього достатньо:

 • зв’язатися з нашими менеджерами зручним для вас способом – за номером телефону, через месенджери, соціальні мережі або онлайн-чат на сайті;
 • підписати договір і здійснити оплату – ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонуємо вигідні умови співпраці;
 • отримати техніку в своє розпорядження-самостійно забрати зі складу або замовити доставку безпосередньо на об’єкт.

Отримати техніку можна в день оплати або на наступний.

Приємні бонуси від Вірамакс

Беручи Будівельне обладнання напрокат, Ви отримаєте можливість скористатися приємними бонусами, а саме:

 • фахівці Вірамакс безкоштовно навчать ваших робітників правилам безпечного використання обладнання;
 • при необхідності ми безкоштовно прорахуємо конструкцію і монтаж будівельних лісів;
 • ви можете не тільки орендувати техніку для свого об’єкта, але і найняти наших професіоналів, що мають необхідну кваліфікацію і допуски;
 • ми забезпечуємо повний сервісний технічний супровід орендованого обладнання.

Таким чином, співпрацюючи з компанією Вірамакс, ви не тільки отримуєте техніку в оренду на вигідних умовах, а й безкоштовне навчання і повний технічний супровід.

ОРЕНДА БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ

 

Компанія ВІРАМАКС пропонує будівельним організаціям вигідно придбати або взяти в оренду будівельну техніку та обладнання на всій території України. У нас ви можете придбати або взяти в оренду: Будівельні люльки, щоглові вантажні та вантажопасажирські підйомники, вишки-тури, Ліси будівельні, і т. п.

 

Чому вигідна оренда?

 • Немає необхідності інвестувати в дорогу будівельну техніку та обладнання;
 • Відсутність витрат на постійну підтримку техніки в робочому стані;
 • Немає необхідності отримувати дорогу дозвільну документацію на право використання та експлуатації такої будівельної техніки як: люльки, підйомники, крани, і т. п.;
 • Економія на складських площах;
 • Економія на утриманні технічної служби, необхідної у разі наявності власного орендного парку;
 • Немає гострої залежності від постійної наявності об’єктів для того, щоб не простоював орендний парк;

Як бачите, вигоди від оренди техніки будівельної та обладнання досить вагомі. Залишилося зрозуміти: як правильно вибрати орендодавця, щоб отримати максимум вигоди і мінімум проблем від такої співпраці?

 

 

На що слід звернути увагу при виборі компанії-орендодавця будтехніки?

 • Наявність обладнання на складі постійно і в обсягах достатніх, щоб ви могли в міру необхідності оперативно і в будь-якій кількості доукомплектовуватися;
 • Наявність всіх необхідних дозвільних документів. Це допоможе без проблем експлуатувати обладнання на об’єктах;
 • Наявність у орендодавця власної технічної служби. Це дозволить швидко відновити працездатність орендованої техніки будівельної в разі виникнення позаштатних ситуацій;
 • Постійна наявність запасних частин і витратних матеріалів на пропоноване в оренду обладнання. Це знизить ризик простоїв при поломках або зносі вузлів будтехніки.

ВІРАМАКС повністю відповідає вищевказаним критеріям. З 2004 року ми успішно здаємо в оренду будівельну техніку та обладнання в Україні та Казахстані. Забезпечуємо повний технічний супровід і володіємо найбільшим в Україні орендним парком, і комплектуючими для щоглових будівельних підйомників, лісів, колисок будівельних, платформ фасадних, вишок-тур.

 

vushkatura and machtovaya platforma arenda

 

Географія продажів і оренди нашої техніки поширюється не тільки на міста Київ, Одесу, Львів і Дніпро – де є наші регіональні склади, а й Вінницю, Суми, Рівне, Краматорськ, Бровари, Бердянськ, Нікополь, Полтаву, Кременчук, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг, Житомир та багато інших міст України.

Оперативність реагування нашої технічної служби становить від 2 – х годин в містах, де розташовані склади ВІРАМАКС – до-24-х годин для всіх інших міст країни. Більш детально про нашу службі технічної швидкої допомоги ви можете дізнатися тут: .

Як можна оперативно взяти в оренду техніку ВІРАМАКС?

 • Звернутися в компанію будь-яким зручним для вас способом;
 • Підписати договір оренди та оплатити рахунок;
 • У день оплати або на наступний день отримати обладнання зі складу ВІРАМАКС або замовити доставку прямо на ваш об’єкт;

Які додаткові бонуси ви можете отримати, орендуючи обладнання Будівельне ВІРАМАКС?

 • Безкоштовне навчання правилам безпечної експлуатації техніки ваших робітників-фахівцями ВІРАМАКС;
 • Можливість експлуатації будівельного обладнання (наприклад, підйомників) на ваших об’єктах машиністами ВІРАМАКС, що мають всі необхідні допуски і кваліфікацію;
 • Безкоштовний прорахунок конструкцій, специфікацій елементів і шеф-монтаж лісів;
 • Якісний сервісний технічний супровід оренди техслужбою ВІРАМАКС на підставі договорів технічного обслуговування.

Співпрацюючи з ВІТАМАКС, Ви отримуєте з одних рук: обладнання в оренду, монтаж, експлуатацію, навчання робітників і повний технічний супровід!

 

Звертайтеся в компанію ВІРАМАКС-експерту будівельного ринку України!

Працювати з ВІРАМАКС вигідно!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: