Новини та акції

ОРЕНДА ФАСАДНИХ ЛЮЛЬОК ZLP630 – ВІДМІННИЙ СПОСІБ ЗАОЩАДИТИ ГРОШІ

До появи будівельних колисок роботи з облаштування фасадів висотних будівель здійснювалися за допомогою лісів, а об’єктів малої поверховості – за допомогою вишок-туру та риштовання. Однак, останнім часом фасадні платформи впевнено потіснили ліси, оскільки мають низку незаперечних переваг, що дозволяють підвищити продуктивність праці та безпеку на об’єктах.

 

До переваг люльок фасадних слід віднести:

  • Просту модульну конструкцію, яка може бути зібрана та змонтована на об’єкті за 2-3 години;
  • Просто та швидко переставляються по периметру об’єкта;
  • Можливість регулювати ширину охоплення поверхні, що обробляється;
  • Можливість одночасно піднімати матеріали та робітників;
  • Висоту підйому до 150м;
  • Завдяки розбірній конструкції, колиски займають мало місця на складі та при перевезенні.
  • Дозволяють суттєво збільшити швидкість обробки фасаду.

 

Найбільш поширеними моделями є платформи типу ZLP630 з вантажопідйомністю до 630кг, довжиною платформи із збірних елементів 6м., та висотою підйому до 100м. завдяки своїй модульній конструкції, фасадні підйомники можуть мати змінну ширину кошика від 2-х до 6м., хоча, залежно від довжини елементів днища і балюстрад, можливі й інші розміри.

Професійні будівельники, як правило, мають власний парк будівельної техніки, у тому числі і фасадні люльки. Проте, зміст подібно до техніки потребує певних і чималих витрат. До них належать інвестиції у технічну службу, інструмент, ремонтні майстерні, місця для зберігання, складські запаси запасних частин та комплектуючих тощо. Крім того, іноді площа фасаду вимагає залучення додаткових засобів механізації на його обробку, а іноді люльки можуть простоювати. Ось чому навіть ті компанії, які мають свій парк вантажопідйомної техніки, часто додатково орендують фасадне обладнання.

 

Оренда будівельної техніки дозволяє вирішити відразу кілька ключових завдань: по-перше, дозволяє швидко залучити необхідний для роботи парк колисок, а по-друге, заощадити на інвестиціях в обладнання, його утримання та зберігання. Очевидно, що і для великих будівельних компаній, і для бригад фасадників оренда є ефективним інструментом, що дозволяє суттєво економити гроші.

 

Середній термін окупності гарячеоцинкованої люльки ZLP630 складає 12 місяців від моменту її придбання. Середній термін придатності до експлуатації становить 5 років. Тому, купувати чи взяти у найм таку будтехніку кожен будівельник вирішує, узгоджуючи зі своїми фінансовими можливостями, тривалістю проектів і наявністю матеріально-технічної бази.

 

Придбати або взяти в оренду фасадні люльки ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія постачає як нову, так і відновлену будівельну техніку, здійснює монтаж, експлуатацію, ремонти та сервісне обслуговування вантажопідйомного обладнання.

Регіональні склади та сервісні майстерні Вірамакс розташовані в місцях великого регіонального будівництва країни, що дуже зручно з точки зору логістики. Для того, щоб технічні питання вирішувалися просто і швидко, компанія підтримує на своїх регіональних складах запас запасних частин і комплектуючих, що не знижуються.

 

Звертайтеся до ВІРАМАКСу з питання придбання та оренди будівельних колисок!

Ви отримаєте надійне обладнання та професійну технічну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад