Оренда

Оренда риштувань в Одесі

Прокат і оренда будівельного риштування в Одесі

Будівництво будівель різної конструкції і висоти вимагає спеціального обладнання, спецтехніки та висококваліфікованих працівників. Роботи на житлових і промислових будівлях не закінчуються після будівництва, а вимагають фасадної обробки, в процесі експлуатації – ремонту, підтримці порядку, презентабельного зовнішнього вигляду. Як провести будівельні, монтажні, оздоблювальні роботи на висоті, при цьому забезпечити безпеку робочим особам? У цьому допоможуть різні конструкції з будівельного лісу, які можна купити або взяти напрокат в Одесі та інших регіонах України.

Наша компанія “Вірамакс” представляє величезний вибір будівельного лісу, який можна купити або орендувати на потрібний термін в Одесі. Ціни у нас прийнятні, високу якість матеріалів гарантуємо.

Асортимент риштувань

Висотні роботи на фасаді будівлі допомагають забезпечити правильно обрані, стійкі, комфортні конструкції. З їх допомогою працівник відчуває себе в безпеці, має вільний доступ до інструментів, швидко і якісно виконує поставлені завдання. Конструкції з будівельних лісів бувають декількох видів:

  • рамні-використовують для ремонтно-монтажних, реставраційних робіт на прямих фасадах. В основі конструкції лежать каркасні металоконструкції горизонтального і трубчастого типу, вони прості в експлуатації легко, швидко монтуються;
  • штирьові – ригельні, трубчасті) – легко монтуються, використовуються для оздоблювальних, будівельних, фасадних робіт на будівлях з прямим фасадом;
  • модульні-висота конструкції може досягати висоти 100 метрів і часто використовується для будівель зі складною геометрією;
  • хомутові-складні конструкції використовують для виконання простих, складних оздоблювальних робіт. Їх можна монтувати всередині сферичних поверхонь і навколо них.

Яруси конструкцій монтуються у висоту, яка може досягати 100 м. при неправильному монтажі ліс може впасти і завдати шкоди як працівникам, так і будівлі, будматеріалів.

Де купити орендувати ліс в Одесі

Вартість оренди будівельних лісів в Одесі у нас залежить від типу лісу, його розміру, часу використання. Ми представляємо різні будівельні обладнання, матеріали найвищої якості, які закуповуємо безпосередньо у кращих виробників Європи та України. Тому впевненість в надійності, безпеки , зносостійкості нашого товару-гарантуємо.

Для користувачів, які забирають товар безпосередньо з контейнера, надаються знижки (обговорюється індивідуально).

Як купити або взяти в оренду будівельні риштування в Одесі за прийнятною ціною

Зняти або взяти в оренду будівельні риштування на потрібний час для будівельних, фасадних, монтажних робіт в місті Одеса за прийнятною ціною можна у нас в будь-який час. Зателефонуйте нам або залиште заявку, і наші менеджери зателефонують вам в найкоротші терміни. Ціна залежить від типу, висоти, складності і форми конструкції.

Якщо ви не знаєте, який будівельні риштування взяти в прокат для ваших вимог, як доставити на об’єкт по Одесі, правильно змонтувати, замовте виїзд нашого фахівця. Він допоможе вибрати правильні конструкції, прорахує вартість і оформить прокат.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: