Новини та акції

ОРЕНДА ЩОГЛОВИХ ПІДЙОМНИКІВ

Щоглові підйомники є вантажопідйомною технікою, активно застосовується для транспортування вантажів і людей на задану висоту. Найбільшого поширення набули моделі з рейковим типом приводу, який реалізований на принципі зубчастого зачеплення зубчастих рейок щоглового шляху з приводними шестернями електроприводів, розташованого на кабіні механізму.

Завдяки цим машинам стало можливим транспортування вантажів вагою від 0,5-до-10 тонн на висоту до 200 м.зі швидкістю від 12-до-60 м/хвилину. Застосування вантажопідйомників істотно збільшує швидкість виконання робіт на об’єкті, підвищує безпеку і знижує собівартість будівництва. Тому, підйомники активно експлуатуються в сучасних галузях цивільного та промислового будівництва.

Вартість вантажопідйомної техніки досить велика. Крім того, для утримання підйомників необхідні значні інвестиції в технічну службу (персонал, майстерні, інструмент) і територію для зберігання техніки в період між циклами її експлуатації. Тому, навіть великі будівельні холдинги часто вдаються до оренди щоглових будівельних підйомників.

Найбільш затребувана в ринку оренда машин з вантажопідйомністю 1,5-2 тонни і швидкістю підйому 12-40 м/хв.

У разі, якщо об’єкт, на якому планується експлуатувати будтехніку володіє висотністю 100 і більше метрів, є сенс використовувати двох-кабінні Будівельні щоглові ліфти. Такі моделі з незалежно працюючими кабінами дозволяють в рази збільшити швидкість подачі матеріалів до місця робіт і дозволяють істотно скоротити час проведення будівельних робіт.

Кожен об’єкт індивідуальний. Тому, при підборі вантажопідйомного механізму для оренди на вашій будівництві, має сенс керуватися наступними критеріями:

  • Необхідною вантажопідйомністю;
  • Висотою підйому;
  • Швидкістю підйому;
  • Типом підйомника (одне або двох-щогловий);
  • Габаритами кабіни;
  • Кількістю кабін (одна або дві);
  • Виконанням кабіни (відкритого або закритого типу);

Слід розуміти, що в силу специфіки об’єктів, підйомники не скрізь можна змонтувати. Тому до моменту придбання або оренди механізму, слід визначитися з оптимальним місцем для монтажу, що дозволить в подальшому успішно змонтувати і безпечно експлуатувати техніку.

Як правило, компанії, що пропонують підйомники щоглові в оренду, мають свою технічну службу. Бажано до укладення договору оренди запросити їх компетентного технічного фахівця орендодавця до місця планованого монтажу з метою експертизи можливостей безпечної інсталяції вантажопідйомної машини.

Однією з рекомендацій орендарям є укладення не просто договору оренди, а договору оренди з експлуатацією підйомника. В основі такого договору лежить оренда вантажопідйомного механізму з експлуатацією його на об’єкті штатним співробітником орендодавця – оператором. В цьому випадку, всі можливі поломки обладнання, які можуть виникнути в процесі експлуатації, несе на собі орендодавець, а не орендар. У орендаря, також, відпадає необхідність інвестувати гроші і час в найм, навчання і утримання власного штату ліфтерів, відсутні проблеми з інспекцією з охорони праці, пов’язаної з експлуатацією даного підйомника на об’єкті.

Придбати або взяти в оренду будівельні та промислові щоглові вантажопасажирські підйомники ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРМАКС. Компанія володіє найбільшим в Україні та Казахстані парком сучасних вантажопідіймальних машин серед яких є і швидкісні одно-і-двох кабінні ліфти.

Завдяки наявності власної мережі регіональних представництв, професійній технічній службі та ремонтним майстерням, ВІРАМАКС забезпечує комплексний підхід до вирішення виробничих завдань своїх замовників: поставку, монтаж, експлуатацію та сервісне обслуговування вантажопідіймальних машин. Парк обладнання компанії представлений моделями провідних європейських і азіатських брендів, різної вантажопідйомності і комплектації. Тому в більшості випадків, компанія забезпечить успішний вибір підйомника в оптимальній комплектації і з необхідними характеристиками саме під специфіку вашого об’єкта.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань придбання та оренди

професійної вантажопідйомної техніки!

Ви отримаєте сучасне обладнання та повний пакет технічної підтримки з одних рук!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад