Новини та акції

ОРЕНДА БУДІВЕЛЬНИХ ЛЮЛЕК

Фасадні роботи на будівельних об’єктах цивільного та промислового будівництва традиційно виконувались з лісів, проте у зв’язку з підвищенням висотності сучасних будівель, трендом у застосуванні на фасадах світлопрозорих конструкцій та композитних матеріалів, фасадники все частіше використовують фасадні платформи для облаштування поверхонь фасадів. Застосування такого обладнання на будівельному об’єкті дозволяє суттєво збільшити темп та безпеку фасадних робіт та одночасно знизити їх собівартість.

Люлька-досить нескладне будівельне обладнання. Однак у зв’язку з тим, що його експлуатація здійснюється на висоті, до роботи на платформах допускаються лише відповідним чином навчені правилам безпечної експлуатації робітники, які мають усі необхідні допуски та відповідне екіпірування, що пройшли інструктаж з техніки безпеки.

строительная люлька zlp800

Безперечною перевагою колисок перед лісами є можливість одночасно піднімати вантажі та людей до місця виконання робіт. Завдяки цьому досягається високий темп обробки фасадів. А швидкість монтажу (2-3 години) на об’єкті будівельних фасадних платформ лише посилює цей ефект.

Сьогодні будівельний ринок пропонує як продаж, так і оренду фасадних платформ. Купують колиски зазвичай будівельні компанії, що мають постійні обсяги будівельних робіт, а в оренду беруться або бригадами фасадників на конкретний обсяг робіт, або компаніями, коли є необхідність реалізувати проект, а свого обладнання не вистачає.

Найбільш поширеними моделями фасадних платформ на пострадянському просторі є підйомники фасадні типу ZLP 630 максимальною вантажопідйомністю до 630 кг, модульною конструкцією, що дозволяє комплектувати кошик підйомника від 1 до 6 і більше метрів. У стандартну комплектацію колисок входять також троси на 100 м. підйому і консолі з регульованим вильотом.

У середньому будівельний фасадний підйомник окупається за 1—1,5 років, проте утримання парку такого обладнання обходиться недешево, оскільки вимагає від власника додаткових інвестицій у технічний персонал та його навчання, ремонтні майстерні, додаткові складські площі, запаси витратних матеріалів та комплектуючих. Тому оренда є чудовим рішенням для тих, хто не готовий інвестувати у супутню технічну інфраструктуру.

Професійно орендою колисок на будівельному ринку займається Міжнародна група компаній ВІРАМАКС (Україна, Казахстан), яка має власний орендний парк такого обладнання, регіональні склади у всіх ключових центрах будівництва країни, власну технічну службу та ремонтні майстерні. Компанія забезпечує повний комплекс супутніх послуг: постачання, монтаж, безкоштовне навчання робітників своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації та сервісного обслуговування платформ будівельних.

Взяти в оренду люльки у ВІРАМАКС можна за кілька простих кроків:

  • Звернутися до компанії за будь-якими зручними для вас лініями комунікацій;
  • Укласти договір оренди та договір поруки;
  • Укласти договір монтажу (за потреби);
  • Оплатити рахунок та отримати перевірене обладнання на складі компанії або вже змонтоване на об’єкті спеціалістами ВІРАМАКС;

Важливо звернути увагу на те, що колиски ВІРАМАКС здаються в оренду очищеними від забруднень, обслуженими та перевіреними на працездатність та з гарантією 100% спрацьовування всіх захисних пристроїв у разі виникнення позаштатних ситуацій в процесі експлуатації. Відповідно при поверненні колисок з оренди, вузли та агрегати будтехніки також повинні бути очищені від будівельного сміття та забруднень, не мати критичних пошкоджень, бути в робочому стані та повної комплектації. Положення договорів оренди це чітко передбачають.

Культура виконання будівельних робіт у країні, на жаль, поки що не на належному рівні, тому нерідкі випадки пошкодження, розукомплектування та критичного забруднення колисок фасадних працюючими на них фасадниками. Відповідно, при поверненні будобладнання з оренди між орендарем і орендодавцем нерідко виникають конфлікти, що ведуть до штрафів, а іноді й судових розглядів між сторонами.

Щоб уникнути конфліктних ситуацій, орендарю має сенс передбачити наступні моменти:

  • При укладанні договору оренди обладнання, відразу ж укладатиме з орендодавцем договір монтажу та сервісного технічного обслуговування. Це дозволить, по-перше, отримати комплекс послуг «під ключ» за мінімальною ціною, а по-друге, швидко та правильно змонтувати платформу на фасаді, уникнути простоїв, пов’язаних зі зносом або поломкою обладнання, а значить заощадити вам гроші, та посилити ділову репутацію;
  • Ретельно прийняти обладнання в орендодавця за кількістю, якістю. Перевірити його працездатність;
  • Серед робітників, які експлуатуватимуть платформу, призначити старшого та покласти на нього фінансову відповідальність за коректну та безпечну експлуатацію люльки, попередження пошкоджень та розкрадань елементів та частин обладнання. Також покласти на нього відповідальність за якість здачі обладнання – орендарю після закінчення терміну оренди. Це дозволить вам уникнути фінансових втрат та ділової репутації при поверненні орендованого майна – орендодавцю;
  • До повернення фасадної техніки провести самотужки очищення її від будівельного сміття та забруднень. Це дозволить вам запобігти додатковим фінансовим втратам.

При виборі орендодавця важливо враховувати не тільки наявність у нього колисок і запасу запчастин, що поповнюється, і комплектуючих до них. Важливо розуміти, що ваш орендодавець може забезпечити своєчасну і якісну технічну підтримку у разі поломки обладнання. Адже від цього залежить ваш дохід і ділова репутація.

Сервісна технічна служба ВІРАМАКС реагує на будь-яку позаштатну ситуацію протягом 2-х годин від моменту її виникнення у регіонах присутності представництв компанії та протягом 24-х годин у всіх інших регіонах країни.

Звертайтеся до ВІРАМАКС з питань оренди, монтажу та сервісного обслуговування фасадних колисок!

У нас ви отримаєте надійне сучасне обладнання та якісну сервісну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад