Новини та акції

Автокран-мобільна будівельна техніка

Автокран-мобільна будівельна техніка

Використання автокранів полегшує виконання ряду будівельних робіт. Дане обладнання застосовується в багатьох сферах діяльності, включаючи сільське господарство, промисловість, будівництво. Така затребуваність цілком з’ясовна, враховуючи переваги: багатофункціональність, мобільність за рахунок установки на шасі транспортних засобів, висока маневреність, можливість доставки у важкодоступні місця. Основним плюсом є висока продуктивність, хороші технічні характеристики.

Різновиди автомобільних кранів

На сучасному ринку популярними є моделі вітчизняних і зарубіжних виробників. Кожен варіант найчастіше оснащений виносними опорами для надійної стійкості під час експлуатації, при цьому вантажопідйомність підвищується на 80%. Підвіска може бути гнучкою і жорсткою з фіксуванням за допомогою канатів або гідроциліндрами, відповідно. При виборі спецтехніки слід враховувати вантажопідйомність, тип приводу, можливість експлуатації з іншими пристроями. За першим критеріям вони поділяються на такі класи:

  • малий – від 4 до 8 тонн;
  • середній – від 30 до 60 тонн;
  • підвищеної вантажопідйомності – до 250 тонн.

Автоматичні крани, що володіють оптимальними технічними характеристиками, є машини вантажопідйомністю 20, 25 т, а також Автокрани 30, 40, 50 тонн. Показники для кожної моделі відрізняються, проте незмінним залишається управління: з кабіни фахівця, розташованої на обертовій частині. При пересуванні з вантажем необхідно враховувати допустиму масу, рекомендовану виробниками.

Купити кран 40т, іншої вантажопідйомності або взяти автокран в оренду можна, звернувшись в надійну компанію Вірамакс, яка вже багато років пропонує будівельному ринку України кращі рішення для вдосконалення будівництва.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад