Новини та акції

АВТОМАТИЗОВАНІ ПАРКУВАЛЬНІ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ

Прискорений темп життя сучасного суспільства в Україні і в світі відбивається на всьому. В першу чергу на кількості автомобілів, число яких в наших містах рік-від-року неухильно збільшується. У зв’язку з цим гостро відчувається нестача обладнаних паркувальних місць у дворах, підземних паркінгах, міських вулицях.

загруженность парковок Украины

Про що думає влада?

Влада вирішує ці проблеми наступним чином:

 • Для узгодження проектної документації на забудову в органах держ. архітектури зобов’язують забудовника включати необхідну кількість паркомісць пропорційно кількості квартир;
 • Обладнають Паркувальні кишені міських тимчасових стоянок на вулицях наших міст.
 • Намагаються розширювати дороги міст, історичні центри яких і основні спальні райони проектувалися в минулому столітті( а то і раніше), і просто не можуть через обмежений простір бути ресурсом для вирішення питання з паркуванням автомобілів.

Виглянувши у вікно, ви легко переконаєтеся, що проблема паркування авто в сучасних спальних районах і на вулицях міст досі не вирішена. Пробки, тягучки, заставлені автомобілями узбіччя, Тротуари, дитячі майданчики і клумби-звичайне явище практично будь-якого сучасного мегаполісу.

Як виходять з положення забудовники в Україні?

Якщо ви думаєте, що забудовник ставить завдання проектанту збалансувати кількість паркомісць відповідно до вимог встановлених норм і правил при будівництві житлових будинків і кварталів, то опинитеся праві – таки ставиться таке завдання і навіть успішно вирішується проектантами.

Наприклад, при проектуванні висотного будинку в обмежених умовах, що не дозволяють розмістити на запроектованій парковці необхідну кількість автомобілів, проектувальники проектують багаторівневі автоматизовані паркувальні системи.

Двух-ярусная парковка

Рішення блискуче і, звичайно за таких умов проектна документація буде затверджена держ.структурами. Після узгодження проектної документації будинок буде зведений. З паркінгом. Але без багаторівневих автоматизованих парковок. А це означає, що фактична кількість паркомісць буде в рази менше необхідного і автомобілі мешканців звично займуть місця в міждворових проїздах, клумбах, дитячих майданчиках, тротуарах, захаращуючи прохід і проїзд пожежним, швидким та іншим життєво важливим службам.

ВIРАМАКС  пропонує проектувальникам, забудовникам, девелоперам і просто приватним домовласникам звернути увагу на ефективне вирішення проблем з парковками – застосування автоматизованих паркувальних систем. Наприклад, роторна парковка на 16 автомобілів, займаючи близько 40 м. кв., зможе заощадити 250 м. кв. місця під таку ж кількість автомобілів.

Які бувають основні види паркувальних систем ?

За способом розташування:

 • Наземні та підземні.

Наземні та підземні:

За типом автомобілів:

 • Для легкових автомобілів;
 • Для кросоверів і позашляховиків;

Яким потенційним групам клієнтів підходять ці типи парковок?

Для вашої зручності, інформація представлена в табличному вигляді.

Тип потенційного клієнта ТИП ПАРКУВАЛЬНИХ СИСТЕМ
Двостій-кова Пазлова Роторна Спец-рішення
1 Приватні домовласники так ні ні так
2 Малий бізнес так так нi так
3 Бізнес і торгові центри, ринки так так так так
4 Держустанова так так так так
5 Будівельники мікрорайонів так так так так
6 ОСББ так так так так
7 ЖД і аеропорти так так так так

З чого почати?

 • Звернутися в ВІРАМАКС. Надати комплект проектної документації місця;
 • Якщо у вас немає проектної документації наші конструктори безкоштовно зроблять заміри, де передбачається монтувати автоматичну автопарковку;
 • На підставі вимірів, ми, спільно з заводом-виробником спроектуємо парковку, відповідну специфіці вашого об’єкта;
 • Надамо для обговорення комерційну пропозицію з вартістю виготовлення, доставки та монтажу системи;

Як замовити парковку в три простих кроки?

 • Підписати договір з ВІРАМАКС на поставку, монтаж і введення в експлуатацію паркувальної системи;
 • Оплатити за рахунком часткову передоплату;
 • Після прибуття парковки, її монтажу та введення в експлуатацію оплатити решту вартості;

Що ще рекомендуємо зробити?

 • Укласти з ВІРАМАКС договір сервісного технічного обслуговування вашої автоматичної парковки. Це допоможе вам уникнути поломок і пов’язаних з цим неприємних моментів.

Компанія ВІРАМАКС має власну службу швидкої технічної допомоги. Оперативність реагування на сигнал про поломку обладнання в місцях наших регіональних представництв (міста: Київ, Одеса, Львів, Дніпро) становить від 2-х годин. В інших регіонах України не більше 24-х годин.

Якщо ви маєте намір швидко, просто і з оптимальним обсягом інвестицій вирішити проблему паркінгу біля свого будинку, або для свого бізнесу, звертайтеся до фахівців ВІРАМАКС!

Ми допоможемо визначитися з найбільш вигідним для вас типом паркувальної системи і надамо професійну технічну підтримку Вашому обладнанню в подальшому!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад