Новини та акції

Автоматизовані паркувальні системи

Звичні наземні стоянки вже не справляються з вирішенням даних завдань, тому все більш затребуваними є автоматизовані Паркувальні комплекси. Вони здатні без людського втручання самостійно пересунути автомобілі на спеціальні підйомні платформи, де вони будуть зберігатися до наступного використання.

Виробники автоматизованих паркувальних систем

Хороший вибір такого обладнання від кращих світових виробників представлений на сайті компанії Вірамакс. Тут ви знайдете обладнання від:

  • Sanpark ;
  • Mutrade;
  • Dayang Parking.

Фірма Dayang Parking була заснована в середині минулого століття і починала свою діяльність з випуску будівельних кранів. За минулі роки їй вдалося зайняти лідируючі позиції на ринку автомобільних підйомників. Сьогодні в групу Dayang Parking входить 130 компаній по всьому світу.

Європейськи виробник будівельної та іншої техніки Mutrade. Власні виробничі потужності у Mutrade з’явилися в п’ятдесятих роках і з цього часу почався стрімкий розвиток компанії.

Виробник автомобільних підйомників Sanpark почав свою діяльність з виробництва металоконструкцій, а станом на цей час активно займає лідируючі положення з виробництва і постачання атематичних підйомників авто.

У компанії Вірамакс представлені автоматизовані паркувальні системи різних видів: механічні, Роторні, пазлові, двостійкові. Фахівці компанії Вірамакс допоможуть правильно організувати автоматизовану парковку з урахуванням всіх вимог замовника.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад