Новини та акції

Баштові крани

Баштові крани являють собою поворотні механізми, оснащені вертикально розташованими вежами з прикріпленими на них стрілами. Конструкція даного типу обладнання може значно відрізнятися один від одного в залежності області застосування тієї чи іншої моделі. На території України налагоджено власне виробництво баштових кранів, крім цього добре представлені європейські та китайські виробники.

Популярні виробники баштових кранів

Хороший вибір будівельного обладнання даного типу представлений на сайті компанії Вірамакс. Тут представлена продукція від:

  • Нікопольського кранобудівного заводу;
  • концерну Liebherr;
  • компанії Comansa.

Вітчизняне підприємство Нікопольський кранобудівний завод було засноване ще в кінці дев’ятнадцятого століття. Продукцію даного типу він почав випускати в п’ятдесяті роки минулого століття, а вже до сімдесятих сконцентрував свої потужності саме на цьому різновиді будівельного обладнання. Сьогодні продукція підприємства користується великим попитом як на території України, так і за її межами.

Концерн Liebherr-один з провідних виробників баштових кранів в Європі. Він випускає моделі всіх типорозмірів в різних виконаннях. Концерн постійно працює над удосконаленням продукції, що випускається, втілює в життя найсміливіші інноваційні рішення.

Якісне і швидке виконання будівельних робіт неможливо без застосування спеціального будівельного обладнання. Компанія Вірамакс займається продажем і орендою сучасного будівельного обладнання від кращих вітчизняних і світових виробників. В асортименті компанії широкий вибір нових баштових кранів, а також моделей, що побували у вживанні. Купівля або оренда обладнання в нашій компанії супроводжується безкоштовним інструктажем ваших робітників з безпечного управління механізмом.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад