Новини та акції

Бетононасос. Сучасне обладнання для монолітних робіт

У професійному будівництві і промисловості при виробництві монолітних робіт сьогодні неможливо обійтися без такого обладнання як бетононасос. Ця техніка дозволяє істотно збільшити темп виконання робіт, відмінно вирішує питання обмеженого простору або віддаленості ділянки, де ллють бетон від місця, де може працювати міксер.

Найбільш ефективно використовувати Бетононасоси в тандемі з бетонорозподільними стрілами. В такому випадку вирішується питання не тільки високої продуктивності, але і точності подачі бетону в ту чи іншу ділянку монолітного каркаса.

За типом приводу Бетононасоси бувають дизельні, електричні та бензинові. Найбільшого поширення набули дизельні моделі, оскільки вони досить економічні і не залежать від точки підключення електроживлення. Єдиним істотним недоліком таких моделей є їх чутливість до низьких температур.

За типом виконання ці механізми можуть бути причіпними (стаціонарними) і мобільними (змонтованими на автомобільному шасі). В окремих випадках, Бетононасоси можуть бути виконані суміщеними з бетонораздаточной стрілою на автомобільному шасі. Застосування тієї чи іншої модифікації бетононасосів залежить від конкретної локації об’єкта, необхідної продуктивності по бетону (м3) і складності заливається конструктиву.

Найбільшого поширення в професійному будівництві отримали Бетононасоси причіпного типу, оскільки вони дозволяють приймати бетон в обмеженому просторі, а самі об’єкти знаходяться, як правило, в межах міста і застосування мобільних модифікацій не дає в цьому випадку будь-яких переваг.

Принцип роботи бетононасоса простий: в завантажувальний бункер з міксера – по жолобу подається бетон, який потім поперемінно всмоктується і видається циліндрами помпи в бетоновод за принципом медичного шприца. Надходить в бетоновод бетон, потім направляється монолитчиками в потрібну ділянку монолітного каркаса, заповнюючи і бетонуючи його.

Основними вузлами бетононасоса, істотно впливають на його характеристики, працездатність, довговічність і ціну є: привід, гідравлічна помпа, і керуюча апаратура. Європейські виробники бетонної техніки рівня Putzmaister або Waitzinger істотно досягли успіху в якості і надійності своїх бетононасосів завдяки тому, що приділяли особливу увагу якості цих важливих вузлів. Однак, і китайські Бетононасоси, що використовують основні комплектуючі від провідних світових брендів, працюють досить надійно.

В Україні широко представлені Бетононасоси європейського та азіатського виробництва. Причому, у зв’язку з економічною нестабільністю і необхідністю економити грошові кошти, будівельники використовують, як правило, вживані Європейські Бетононасоси, або нову китайську техніку. Також, активно використовується погодинна оренда бетононасосів.

Одним з операторів будівельного ринку України, що пропонує нову і вживану професійну бетонну техніку (в тому числі Бетононасоси і бетонорозподільні стріли) з Європи та Азії, є міжнародна група компаній Вірамакс.

сервис и обслуживание строительной техники Украина

Компанія має 18-ти річний успішний досвід поставок, монтажів і сервісного обслуговування будівельної техніки та обладнання, має в своєму розпорядженні найбільший орендний парк будівельних підйомників і колисок, власну технічну службу, регіональні склади, і ремонтні майстерні в Києві, Одесі, Львові, і Дніпрі.

Звертайтеся в Вірамакс з питання придбання бетононасосів і бетонораздаточних стріл!

Компанія допоможе підібрати найбільш оптимальний варіант будівельної техніки для ваших виробничих завдань, надасть кваліфіковану

технічну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад