Новини та акції

ДИЗЕЛЬНІ БЕТОНОНАСОСИ-ВІДМІННИЙ СПОСІБ ЗБІЛЬШИТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ БЕТОННИХ РОБІТ

Бетонні роботи можна проводити за допомогою різного обладнання: наприклад, подавати бетон з міксера – до необхідної ділянки омонолічування за допомогою лотків, бункера для транспортування бетону («туфелька»), або навіть відрами. Однак в професійному будівництві для цих цілей застосовують мобільні і стаціонарні Бетононасоси. Це обладнання дозволяє подавати бетон на висоти більше 150 м. і дальність більше 1000 м. по горизонталі.

За типом виконання Бетононасоси бувають стаціонарного і мобільного типу. Стаціонарні-змонтовані на колісному візку з причіпним пристроєм і транспортуються до місця роботи за допомогою зовнішнього тягача (автомобіль, трактор і т.п.). Мобільні монтуються на колісному або гусеничному шасі.

Іноді мобільні Бетононасоси на шасі можуть бути змонтовані в гібридному виконанні з бетонорозподільною стрілою, що дозволяє виробляти бетонні роботи на обмеженому просторі, в гірських умовах, на ділянках, віддалених від постійних джерел електроживлення, і т.п. однак, найбільшого поширення набули стаціонарні моделі.

Причіпні моделі можуть бути виготовлені з електричним, бензиновим і дизельним приводом. Кожен з цих приводів має свої переваги. Наприклад, бензиновий привід дозволяє використовувати механізм в умовах стійких низьких температур, однак, має високу вартість експлуатаційних витрат. Бетононасос з електричним приводом в закупівлі дешевше ніж машина з бензиновим або електричним приводом, однак, експлуатація його обмежена наявністю мережі трьох фазного електроживлення напругою 380В.

Найбільшу поширеність в Україні отримали стаціонарні причіпні Бетононасоси з дизельним приводом. Вони поєднують в собі переваги невибагливих електричних механізмів і універсальність застосування бензинових приводних систем.

Застосування даних машин дає наступні переваги:

  • Широкий діапазон застосування: як для висотного, так і для малоповерхового, і котеджного будівництва;
  • Можливість застосування на об’єктах будь-якої віддаленості від мереж електроживлення;
  • Можливість експлуатації в будь-якому кліматичному поясі країни;
  • Невибагливий і простий в експлуатації, і обслуговуванні;
  • Швидко готується до роботи;
  • Компактний і займає мало місця на будмайданчику;
  • Дозволяє істотно збільшити продуктивність бетонних робіт;

Дизельні моделі в дивізіоні представлені досить широкою лінійкою характеристик, однак, найбільшого поширення в країні отримали механізми з продуктивністю 60-90 м.куб/год і висотою подачі бетонної суміші до 100-150 м. у машинах з такими характеристиками відмінно збалансовані і технічні можливості, і вартість експлуатації, і ціна придбання.

У ринку бетононасосів в основному представлені моделі з Європи та Азії як нові, так і відновлені. Найбільш часто зустрічаються брендами, які можна зустріти в Україні, є: Putzmaister, Swing and Stetter, Alba, Sunny, Jiuhe, XCMG та інші. Вартість, також, має значний діапазон коливань, оскільки азіатські бренди коштують значно дешевше європейських.

Використовувати Дизельний бетононасос для бетонних робіт вигідно, оскільки при цьому істотно збільшується продуктивність і безпеку робіт по моноліту. Однак, для того, щоб по-максимуму використовувати дані переваги, є сенс використовувати бетононасос в тандемі з бетонорозподільчою стрілою. Таким чином, скорочується час проведення робіт, збільшується точність подачі бетонної суміші до місця омонолічування і скорочуються втрати бетону через проливання на маршруті його транспортування.

Придбати нові і відновлені Бетононасоси, і бетонорозподільні стріли ви можете у міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія представляє провідних виробників бетонної техніки з Європи, Туреччини та Азії. Має в своєму розпорядженні регіональні представництва зі складами і сервісними майстернями в найбільш розвинених центрах будівництва країни. Забезпечує поставку, монтаж, експлуатацію та сервісне обслуговування бетонної та вантажопідйомної техніки.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань поставок нових і відновлених бетононасосів і бетонороздавальних стріл!

Ви отримаєте надійне обладнання та якісну сервісну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад