Новини та акції

ДИЗЕЛЬНЫЙ ИЛИ ЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ БЕТОНОНАСОС. ЧТО ЛУЧШЕ?

Виробництво бетонних робіт в сучасному будівництві здійснюється практично цілий рік. При цьому, оптимальною температурою, при якій бетон набирає до 70% міцності протягом тижня вважається +20 з 0. А мінімально допустимий поріг негативних температур, при якому проводиться даний вид робіт становить поріг до-25с0. В цьому випадку, правда, додаються спеціальні хімічні добавки і обігрів.

Обладнанням, застосовуваним для заливки бетону, є як бункера (туфельки), що подаються до місця заливки краном, так і більш продуктивне – Бетононасоси. Дивізіон цієї техніки представлений причіпними моделями і моделями, змонтованими на автомобільному шасі. Зустрічаються навіть гібридні варіанти – коли на автомобільному шасі монтується і бетононасос, і бетонорозподільна стріла.

Найбільш поширення набули все ж причіпні моделі з бензиновим, дизельним або електричним приводом, продуктивністю від 60-до-90 м.куб. суміші на годину. Кожен з типів приводів розроблений для певних умов експлуатації.

Наприклад, бензиновий привід добре себе показує при роботі в середовищі переважно низьких температур, в місцях, де в силу різних обставин важко забезпечити постійне електроживлення необхідної потужності. Дизельний відмінно підходить для експлуатації як в місті, так і за його межами, надійний і невибагливий, проте дорожче моделі з електричним приводом.

Електричні причіпні Бетононасоси коштують дешевше дизельних в середньому на 15-20%. Відмінно працюють як в середовищі високих, так і при низьких температурах. Однак вони не настільки універсальні як, наприклад, дизельні, оскільки вимагають наявність джерела безперебійного живлення напругою 380В. а значить, за містом, в місцях де немає постійного джерела електроживлення, застосування таких моделей важко.

Тому, компанії, у яких діяльність пов’язана в основному із забудовою об’єктів в межах міста, нерідко набувають техніку для бетону з електричним приводом, інші компанії – в основному з дизельним приводом. Бензинові моделі бетононасосів зустріти в наших широтах вкрай проблематично.

Тобто, найкращим варіантом, з точки зору універсальності, є моделі з дизельним приводом, однак, якщо ваша компанія будує виключно в містах і населених пунктах, де підключення на етапі котловану електрики не проблема, є сенс заощадити і використовувати Бетононасоси з електричним приводом.

Слід зазначити, що бетононасос відмінно працює в тандемі з бетонорозподільними стрілами. Стріла дозволяє подавати суміш в точно позначене місце, збільшує продуктивність монолітних робіт і підвищує безпеку праці. Бувають механічні, з горизонтальною роздачею суміші на кут 3600 і гідравлічні, що дозволяють змінювати кут нахилу секцій стріли ще й у вертикальній площині до 900.

Механічні стріли використовуються в котеджному, промисловому і малоповерховому будівництві, радіус їх становить максимум 12-15 м.Гідравлічні – використовуються в професійному промисловому і багатоповерховому житловому будівництві. Найбільш поширені і функціональні, дозволяють доставляти бетон у важкодоступні місця, а радіус роздачі бетону може бути більше 45 м.

За своїми конструктивними особливостями стріли бетонорозподільні поділяються на: мобільні і стаціонарні. Мобільні, як правило, монтуються на 4-х опорних лапах і переставляються по об’єкту по ходу виконання бетонування конструкцій. Стаціонарні можуть монтуватися як всередині ліфтових шахт на колонах з гідравлічним самовижимним механізмом нарощування колони, так і на ґратчастих щоглах. Також, бетонорозподільна стріла може бути змонтована на автомобільному шасі.

Стріли на базі автошассі використовуються як правило для будівництва котеджних містечок, промислових об’єктів у важкодоступних місцях, гористій місцевості і т.п. однак. Найбільшого поширення набули мобільні гідравлічні і стаціонарні самовитискні конструкції з радіусом роздачі суміші 18-35 м.

Інвестиції в бетонну техніку себе окупають в середньому за 2,5-3 роки. Причому, термін окупності можна скоротити, так як на ринку є досить цікавих пропозицій відновленої бетонної техніки. В цьому випадку, вкладення можна окупити за 1-1,5 років, а техніка при правильній її експлуатації прослужить без проблем 5-8 років.

Придбати нові і відновлені Бетононасоси і бетонорозподільні стріли ви можете у міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія є офіційним представником провідних турецький і азіатських брендів професійної техніки для бетону. Поставляє, монтує і обслуговує бетонорозподільні стріли і Бетононасоси.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань підбору і поставки нового

і відновленого будівельного обладнання!
Ви отримаєте надійну техніку на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад