Новини та акції

Для чого використовується консольна платформа

Мости і шляхопроводи потребують планового технічного обслуговування, оскільки температурні коливання, впливу вітрових навантажень, вологи і вібрації, поступово руйнують такі споруди.

Також, на мостах, у внутрішньому їх просторі часто розташовуються різні комунікації, які також потребують постійного огляду, профілактики, планово-попереджувальних ремонтах.

Якщо в минулому Мости обслуговувалися промисловими альпіністами і робітниками-висотниками, то нинішній високий темп життя диктує зовсім інші вимоги до оперативності, якості, і обсягу продуктивності ремонтно-профілактичних робіт. По-перше, габарити самих споруд стали набагато більше: ширина, протяжність і висота над рівнем землі, по-друге, як уже було зазначено вище, мости все частіше використовуються як несучі естакади для прокладки комунікацій.

Працездатність шляхопроводу або мостової конструкції безпосередньо впливає на логістику, її швидкість, безпеку і якість. А логістика, в свою чергу визначає темп розвитку будь-якої держави. Ось чому важливо утримувати мости і шляхопроводи в чудовому стані.

Для обслуговування подібних конструкцій і в залежності від їх типів, розмірів і призначення, в сучасному світі використовуються самі передові рішення різних типів: мостові платформи, промислові підйомники і люльки, інші пристосування і механізми.

Одним з найбільш поширених типів обладнання для обслуговування мостів, естакад і шляхопроводів, є Мостова платформа консольного типу, що представляє собою гратчасту розкладається конструкцію на ходовому візку. Таке обладнання може бути змонтовано і на базі

Конструкція розкладається в консоль і робочу платформу, яка заводиться під внутрішній простір споруди і потім за допомогою ходового візка переміщається уздовж краю моста, забезпечуючи робочим доступ до обслуговуваної поверхні і комунікацій. Як правило, таке обладнання дозволяє охопити або частину внутрішнього простору моста від краю, або всю ширину (для нешироких шляхопроводів).

Для широких споруд, а також для мостів, де через обмежений простір немає можливості задіяти простір для ходового візка платформи, застосовуються підвісні стаціонарні або нестаціонарні (люльки) мостові платформи, монтовані на напрямних уздовж внутрішнього простору обслуговуваного об’єкта.

Перевагою застосування мостових платформ консольного типу є їх швидка розгортаність в місці виконання робіт, відсутність складної керуючої апаратури, простота, безпека і зручність в роботі. Для приведення платформи в робочий стан досить одного-двох робочих і 30-40 хвилин.

Придбати мостові консольні платформи в Україні можна у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія професійно займається проектуванням, поставками, монтажем і технічним обслуговуванням обладнання подібного типу. Регіональні представництва компанії зі складами та ремонтними майстернями знаходяться у всіх великих регіональних центрах країни. Оперативність реагування технічної служби ВІРАМАКС на будь-яке технічне питання становить період від 2-х годин в регіонах присутності компанії і від 24 – х годин-у всіх інших регіонах України.

Перевагою роботи з ВІРМАМАКС є можливість отримати комплексне рішення для обслуговування мостів: обладнання, монтаж, сервісне обслуговування та навчання робочого персоналу правилам безпечної експлуатації мостових платформ.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання проектування, поставок, монтажів і сервісного обслуговування консольних мостових платформ!

Ви отримаєте професійне рішення виробничих завдань

на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад