Новини та акції

ДВОСТІЙКОВА АВТОМАТИЗОВАНА ЗАЛЕЖНА ПАРКУВАЛЬНА СИСТЕМА-ВІДМІННИЙ І НЕДОРОГИЙ СПОСІБ ЗБІЛЬШИТИ ПАРКОМІСЦЯ В КОТЕДЖНОМУ МІСТЕЧКУ

Як збільшити кількість автомобільних паркувальних місць на прибудинковій території або у дворі приватного котеджу, дачі, міні готелю, Якщо територія для цього або обмежена, або взагалі відсутня? Таким питанням все частіше задаються наші співвітчизники, вимушені через варварське бомбардування українських міст-агресором виїжджати в приватний сектор (Котеджні містечка, селища, села, дачі тощо), щоб забезпечити свої сім’ї теплом, водою і елементарними Умовами для виживання у воєнний час.

Для вирішення даного завдання відмінно підходять недорогі дворівневі паркувальні системи залежного типу. Конструкція такого обладнання гранично проста і складається з двох опор (лап), на яких монтується гідравлічний привід підйому-опускання платформи і пристрій механічного блокування, підйомної платформи, електричного шафа управління з виносним пультом, і систем датчиків безпеки.

 

 

Принцип роботи автопарковочного пристрою наступний: коли платформа знаходиться в крайній нижній точці, на неї в’їжджає автомобіль. Водій, вимкнувши двигун, залишає транспортний засіб. Потім, переконавшись, що в робочій зоні підйомної платформи відсутні сторонні, активує паркувальний підйомник, натискаючи і утримуючи кнопку «Вгору» на виносному пульті управління системою.

Після досягнення платформою з автомобілем крайньої верхньої точки, спрацьовують кінцеві вимикачі і подальший підйом припиняється. Водій (або оператор), активує важільний механічний блокіратор, надійно утримує платформу з транспортним засобом у верхньому положенні. Після такої надійної фіксації першого автомобіля на висоті, з’являється можливість в нижній простір припаркувати ще один автомобіль. Таким чином, дана система дозволяє на одному місці зберігати до двох автомобілів.

Видача автомобілів відбувається в зворотному порядку. Спочатку виїжджає автомобіль нижнього ярусу, потім, після того як оператор переконався, що в робочій зоні автопідйомника відсутні сторонні особи і предмети, він активує спуск платформи натисканням відповідної кнопки на виносному пульті, і платформа з автомобілем плавно опускається на нижній рівень. Після повної зупинки платформи, автомобіль готовий до видачі.

Таке рішення підходить не тільки до приватних домоволодінь, а й баз відпочинку, торговим, офісним центрам, а також іншим об’єктам інфраструктури, де є можливість координації між автовласниками по черговості і часу паркування своїх транспортних засобів, оскільки видача верхнього автомобіля здійснюється тільки після того, як автомобіль нижнього ярусу покинув свою зону зберігання. Якщо ж ротація автомобілів досить часта і кількість користувачів парковки досить велике, є сенс використовувати інші інженерні рішення – автопаркувальні системи пазлового, стелажного, роторного і т.п. типів.

Габарити двостійкової паркувальної системи наступні: Максимальна ширина – 3,6 м., висота підйому-2,1 м. (однак, може регулюватися). Якщо монтувати дворівневу парковку в підземному паркінгу, слід пам’ятати, що відстань від підлоги – до верхніх комунікацій має бути мінімум 3,7 м.якщо ж таку відстань менше, є варіант застосування дворівневих автопарковочних залежних підйомних систем похилого типу. Дані системи дозволяють зберігати Легкові автомобілі-седани, при висоті від 3,5 м.від підлоги – до верхніх комунікацій.

Максимальна вантажопідйомність двостійкових підйомних парковок становить 1,5-2,5 тн. Можливе виконання і для більш важкого транспорту-для позашляховиків з масою 2,7-3,0 тн., однак, в цьому випадку конструкція залежних дворівневих систем буде не двох стоечной, а чотирьох стоечной. Максимальна споживана потужність гідроприводу знаходиться в діапазоні 2,5-3 кВт/ч. при підйомі платформи з автомобілем.

Однак, вниз платформа опускається під дією власної ваги, що не вимагає включення електродвигуна. Так що експлуатація даного обладнання можлива і з застосуванням звичайного побутового генератора максимальною потужністю 3-5кВт. Даний вид автоматизованих паркувальних систем досить економічний.

Монтуються двостійкові парковки автомобільні також досить просто. Якщо монтаж здійснюється в паркінгу, або на забетонованому майданчику під відкритим небом, досить встановити в залізобетонну підлогу монтажні анкера перед початком складання обладнання. Якщо ж монтаж необхідно проводити на інших ділянках, то необхідно буде облаштувати фундамент стрічкового типу або залити бетонну основу (подушку) і вже в цей фундамент анкеріться. Все залежить від типу грунтів.

Спочатку на монтажні анкера встановлюються вертикальні опори. Центруються за рівнем в горизонтальній і вертикальній площині і надійно фіксуються. Після цього, на опори встановлюються каретки, гідропривід, механічний блокіратор. Коли Опорні лапи виставлені, на землі збирається каркас підйомної платформи і закріплюється на каретках. Останніми устанавливаеются виносний пульт управління і датчики.

Зібрана паркувальна система регулюється, піддається приймально-здавальним випробуванням і передається в експлуатацію відповідної організації або фізичним особам. При цьому передається, також, інструкція з експлуатації, в якій вказуються принцип дії системи, правила безпечної експлуатації та обслуговування, містяться дані про виробника, його офіційного представника в Україні, монтує організації. В даному технічному документі міститься, також, відмітка про дату монтажу і останньому сервісному обслуговуванні автопарковочного обладнання.

Крім механічного блокіратора, система обладнується кінцевими вимикачами, контролюючими висоту підйому платформи, датчиків виявлення сторонніх в зоні роботи підйомної платформи, кнопкою аварійної зупинки. Управління, при цьому, може здійснюватися як за допомогою виносного пульта, так і з брелока (в залежності від комплектації пристрою).

Залежні дворівневі автоматизовані паркувальні системи відносяться до вантажопідйомного обладнання, тому очевидно, що купувати, монтувати і обслуговувати їх є сенс у професійних операторів ринку, які мають кваліфікованою технічною службою, складським запасом запчастин і комплектуючих. В такому випадку можна бути впевненим в тому, що автопідйомник буде працювати без збоїв, а будь-яка технічна несправність може бути усунена протягом декількох годин від моменту звернення.

Придбати автоматизовані залежні, пазлові, Роторні стелажні та інші види автоматизованих паркувальних систем в Україні ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРAМАКС. Компанія є офіційним представником ряду європейських, турецьких і азіатських брендів, багато років спеціалізуються на вирішенні завдань по збільшенню паркувальних місць за допомогою подібного обладнання. У ВІРАМАКС ви зможете замовити продукт високої якості, монтаж і сервісне обслуговування «під ключ».

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань поставки, монтажу та технічного обслуговування залежних і незалежних паркувальних систем!

Ви отримаєте сучасне обладнання високої якості і повний комплекс

професійних технічних послуг!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад