Новини та акції

Де і у кого купити будівельну техніку в Україні

Будівельна техніка та обладнання – незамінні помічники на будь-якому сучасному об’єкті будівництва, без яких проводити роботи якісно швидко і безпечно просто неможливо. Сьогодні в цивільному і промисловому будівництві активно використовуються високотехнологічні баштові крани, вантажні та вантажопасажирські підйомники, фасадні люльки, а також випробуваний часом помічник будівельника – риштувань.

Головними критеріями, що пред’являються до сучасної будівельної техніки, є:

 • Безпека експлуатації;
 • Надійність;
 • Простота в управлінні і обслуговуванні;
 • Висока продуктивність;
 • Економічність.

Давайте більш детально розглянемо вище зазначені критерії:

Безпека експлуатації означає, що обладнання, яке Ваші робітники експлуатують, спроектовано і виготовлено відповідно до світових стандартів якості, ергономіки і здатне навіть при пікових навантаженнях зберігати незмінними всі свої технічні параметри. Це також означає, що така Будтехніка обладнана всіма необхідними для захисту життя і здоров’я експлуатуючих його робочих пристроями.

Наприклад, в швидкісних будівельних щоглових ліфтах, передбачені системи уловлювання кабін – так звані «парашути», здатні утримати кабіни з людьми від падіння в разі позаштатних ситуацій, а також численні системи електронного захисту від коротких замикань, перепадів напруг і т. п.

дух каминный подъемник GJJ

Надійність стосовно до будтехніки означає, що механізми будуть працювати безвідмовно в заявлених виробником режимах навантажень. Істотно підвищує надійність обладнання своєчасне проведення регламентних робіт з технічного обслуговування і застосування оригінальних запасних частин, витратних матеріалів і комплектуючих.

Наприклад, у баштових кранах щодня проводиться огляд стану тертьових частин, робочого органу-сталевого каната, Крюкової підвіски і т. п.

строительный кран

Простота в управлінні і обслуговуванні – важлива вимога до обладнання будівельному, оскільки ротація кадрів серед операторів будівельних машин і технічного персоналу досить велика, і нерідко доводиться навчати управлінню високотехнологічним обладнанням людей, раніше на ньому не працювали, або мають малий досвід в експлуатації такої техніки. Тому чим простіше операції з управління механізмами, тим швидше оператор-новачок “запуститься”. А чим простіше технічне обслуговування техніки-тим менше часу на цей процес потрібно, а значить і менше простоїв.

У будівельній люльці, наприклад, гранично просто і зрозуміло розташовані кнопки і перемикачі режимів роботи люльки, що дозволяє буквально за кілька годин навчити правилам безпечної експлуатації такого механізму будь-якого висотника.

Висока продуктивність – необхідний критерій, оскільки від цього безпосередньо залежить швидкість виробництва будівельних робіт, а значить і прибуток всього підприємства.

Економічність – теж важливий критерій. Наприклад, чим менше електроенергії споживає агрегат, тим більше заощадить коштів будівельна компанія. Наприклад, у швидкісних щоглових підйомників виробника GJJ передбачена система рекуперації, що перетворює кінетичну енергію опускаються під дією власної ваги кабін – в електричну, і повертає цю енергію назад в мережу електроживлення підйомника. Ці заходи істотно економлять електроенергію, а значить і гроші!

шкафа управления подъемника GJJ

Де в Україні можна купити високопродуктивну і надійну будівельну техніку?

В Україні існує чимало постачальників подібної техніки. Однак, для того, щоб ви, купуючи будобладнання, були захищені, рекомендується, щоб постачальник відповідав наступним необхідним критеріям:

 • Мав власну технічну службу;
 • Володів постійним запасом запасних частин, витратних матеріалів і комплектуючих до техніки, що поставляється;

Наявність власної технічної служби у постачальника, дозволить вам отримати кваліфіковану технічну підтримку вашої техніки-монтаж, ремонт і гарантійне сервісне обслуговування.

А постійна наявність запчастин і витратних матеріалів дозволить швидко замінити зношені частини обладнання і тим самим мінімізувати простої. Наявність же комплектуючих н складах Постачальника допоможе вам оперативно доукомплектуватися необхідними елементами-наприклад, щоглами підйомника, в разі виробничої необхідності (наприклад, необхідності наростити висоту підйому вантажів).

В Україні одним з надійних, постачальників професійної будівельної техніки, що повністю відповідає зазначеним критеріям, є міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія більше 16 років успішно продає і здає в оренду підйомники будівельні, фасадні люльки, ліси рамні, Крани баштові Бетононасоси, стріли бетонорозподільна, реалізує унікальні проекти з проектування, монтажу та експлуатації фасадних систем BMU і автоматизованих паркувальних систем.

ВІРАМАКС має власну висококваліфіковану технічну службу, що здійснює монтажі, перестановки, нарощування, ремонти, технічне обслуговування та експлуатацію власними операторами будівельного обладнання. Навчає робітників своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації механізмів.

обслуживание фасадных строительной техники Украина

На регіональних складах компанії в містах: Києві, Одесі, Львові, Дніпрі завжди в наявності оригінальні запасні частини, комплектуючі та витратні матеріали.

Як в п’ять простих кроків отримати якісну будівельну техніку від ВІРАМАКС і подальшу професійну технічну підтримку?

 • Звернутися в компанію будь-яким зручним для вас способом;
 • Визначитися з типом і кількістю необхідного обладнання, отримати кращі умови і ціни;
 • Укласти договір, і оплатити рахунок;
 • Отримати зі складу компанії обладнання;
 • Укласти договір сервісного технічного обслуговування.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання оренди і покупки сучасної будівельної техніки!

ВІРАМАКС надасть під ключ якісне обладнання, монтаж, навчання та подальше сервісне обслуговування на найвищому рівні!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад